Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ő nem tud semmiféle kedvezményről... :lol:

nem klub, hanem EDC!

Kecskemétnek külön évzáró feleslegesnek tartom, de nem zárom ki!

A pályanap miatt volt az előző.

Ha van rá igény, csináljuk.

A klubos szervezés alatt van. Joee-val beszéltem és akkor döntöttünk arról, hogy szinte mindegy de inkább felesleges.

A Balázs szeretne Tech2-t, ehhez adnunk kellene pénzügyi segítséget.

Udi és Bazsi megbeszélik mit is kell megvenni pontosan. Ezt személyesen szeretném megbeszélni mindenkivel.

Link to comment
Megosztás:

.

A klubos szervezés alatt van. Joee-val beszéltem és akkor döntöttünk arról, hogy szinte mindegy de inkább felesleges.

Döntési jogom nem igen van, de a véleményem az, hogy felesleges külön szekció és külön klubbos évadzáró.

Viszont a többség dönt :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Balázs szeretne Tech2-t, ehhez adnunk kellene pénzügyi segítséget.

Udi és Bazsi megbeszélik mit is kell megvenni pontosan. Ezt személyesen szeretném megbeszélni mindenkivel.

Oszt' mibe fáj egy ilyen?? :lol:

de a véleményem az, hogy felesleges külön szekció és külön klubbos évadzáró.

Viszont a többség dönt :lol:

Senem Opeles nem vagyok, és okt.1-től klubtag sem, szóval részben kívülállóként én is egyetértek veled.

Link to comment
Megosztás:

Hát, akkor huzzunk bele.... :lol:

Tegnap mérgelődtem egy picit, ugyanis eltört a stab rúd vége a furatnál.... <_<A G astránál....

Sem a Feri (Kiskasza) sem a szerelőm nem hallot még ilyet.

Feleség 1.0 biztos kűűdte neki arra felétek! :lol:

F-nél símán ki lehet végezni.Sztem 1Xű anyagfáradás.Azért azaz út ad neki rendesen, akármilyen óvatiban is mész rajta.....

Link to comment
Megosztás:

Na akkor!

Igenis lesz kecskeméti szexciós évadzáró vacsi megint és baromira nem érdekelnek a kifogások,hogy ki klubtag meg kinek mi fáj mi baja.Jön és kész.

Ha kell én leszervezem megint,körbetelefonálok mindenkinek úgy mint tavaly,szerintem jó kis vacsi volt az is.Tartani kell a hagyományt.

Losi!

Neked külön mondom: ne legyél már durcás kisgyerek!!!Ne csinálj úgy mint én néha! :lol: Jösz és kész! :lol:

Évadzárót tessék leszervezni és vadul hirdetni a klubtagoknak,az új arcoknak is jönni kell,de ha nem tudják időben meg,nem fognak ráérni.

Link to comment
Megosztás:

Kecskemét nem tart külön évzárót!

Klubszintű évzáró lesz a Sasfészekben rántotthússal :lol:

Utána buli, és remélem Johnny most nem tör autót. Gyere taxival.

tervezett dátum nov.29 szombat 17:00

Helyes!Te viszel kocsival én meg iszok! :lol: Végre nem kell cézársalit sem ennem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy látszik sok della került a HM kasszájába:

2009-ben is lesz repülőnap Kecskeméten!

Nemzetközi Repülőnap és Haditechnikai Bemutató

Jó hír a repülés szerelmeseinek, hogy a Honvédelmi Minisztérium és a Magyar Honvédség előzetes tervei alapján Magyarország a NATO-ba való belépésének 10. évfordulója alakalmából, illetve a NATO megalakulásának 60. évfordulója tiszteletére 2009. augusztus 1-2-án ismételten megrendezi Kecskeméten a Nemzetközi Repülőnap és Haditechnikai bemutatót.

Ha lenne ilyen egyszer végre: :lol:

02.jpg

05.jpg

08.jpg

Link to comment
Megosztás:

nem klub, hanem EDC!

Ki mondta, hogy KLUB-os? én is EDC-ről beszéltem, de a tulaj arról sem tud... :lol:

A Balázs szeretne Tech2-t, ehhez adnunk kellene pénzügyi segítséget.

Hallod, én is annyi mindent szeretnék, meg szerintem sokan itt közűlünk... :lol:

Egy, TECH2 közel másfél milla ft... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.