Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

:lol:

Azért sztem nagyduzzogva beülnél te ilyenekbe..... :lol:

Az első meg az utolsó még tetszik is kívülről, a belsejét meg nem tudom milyen. (de állítólag, ha egyet láttál akkor mind láttad)

Viszont alkatrészileg nem szeretnék egyikhez sem vásárolni.

Link to comment
Megosztás:

Az első meg az utolsó még tetszik is kívülről, a belsejét meg nem tudom milyen. (de állítólag, ha egyet láttál akkor mind láttad)

Viszont alkatrészileg nem szeretnék egyikhez sem vásárolni.

Az állítólagot hagyjuk.A belsejükről azért sem linkelek be képet, mert elvégre ez egy Opelfórum. :lol:

Szerencsére ezekhez nem kell olyan sűrűn vásárolgatni, mert ezeket használatra tervezték. :lol:

De már nem is aktuális, van egy kis bibi a forgalmiban..... :lol:

Konkrétan?

Link to comment
Megosztás:

Hello Evribádi!

Merre találom meg Nálatok legegyszerűbben az E85-öt adó kutat? Holnap délután megyek haza Orosházáról, s mivel itt nem kapható, gondoltam Kecskeméten töltenék pár litert a tankba. Annyira nem ismerem azt a naaagy várost... :lol:

Köszönöm!

ui.: bocs, ha nem illik ide :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hello Evribádi!

Merre találom meg Nálatok legegyszerűbben az E85-öt adó kutat? Holnap délután megyek haza Orosházáról, s mivel itt nem kapható, gondoltam Kecskeméten töltenék pár litert a tankba. Annyira nem ismerem azt a naaagy várost... :lol:

Köszönöm!

ui.: bocs, ha nem illik ide :lol:

A Budai kapunal van egy OIL kút vagy pedig az István Király krt.-on is van egy kút, annak nem ugrik be a neve sajna, de csak az az 1 kút van ott.

Link to comment
Megosztás:

Ma, Morgó segítségével ki lett cserélve a verdában a fagyálló, ill. a fékolaj.Sajnos a hátsó stab.karhoz már Valkaiék segítsége kell.Kell hozzá némi rutin, meg egy excenteres csavar, amit sajnos át kell vágni a cseréhez, mert nemkicsit össze vannak gyógyulva a dolgok.De ez elnézhető egy 14 éves verdánál, amit használtak rendesen...

Link to comment
Megosztás:

ilyen cikkeket ? biztos te írod :lol:

:lol: :lol: :D bólogatós szmájli.

Délután voltam a Baranyi Feriéknél, épp egy 6 hengeres dízel omegát raktak össze.

Nagyon egyben volt a gép.

Volt az udvaron egy 220-as merci is, hát nem irigylem aki a javítását fizeti.(bal elejétől óramutató járásával megegyezően a jobb hátsó lámpáig javítani kell)

Link to comment
Megosztás:

BMW még csakcsak, de merga na az nemkell.....Inkább a már korábban felsorolt ócska japán rizsrakéták egyike, amihez baromi drága minden és nincs lelkük. :lol:

A baromi drágát nem írom alá(lásd Bárdi webshop),de nincs annyi bontó és "belső lelkük" nincs.Pontosan olyan "hideg" a belsőterük,mint egy mai opelé.

Link to comment
Megosztás:

Gepárd&Tomi!

A klub szintű évadzárón nem kellene lassan gondolkozni és esetleg szervezni? :lol:

Úgy tudom, már szervezés alatt van... :D

A kecskeméti szexció évadzáróját megint karácsony előtt kellene összehozni a csalánosiban...szerintem.

Erről meg azt hallottam, hogy nem lesz... :lol:

Tegnap este nem Téged láttalak a DEZSŐ-vel, alsónémedinél, kb fél9 körül? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gepárd&Tomi!

A klub szintű évadzárón nem kellene lassan gondolkozni és esetleg szervezni? :lol:

A kecskeméti szexció évadzáróját megint karácsony előtt kellene összehozni a csalánosiban...szerintem.

Tavaly sem volt külön kecskeméti évadzáró, csak a klub szintű.

Szerintem elegendő volt az is, de ahogy gondolja a többség.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.