Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hogy Tomi te mekkora genya vagy :lol:

Bezzeg azt nem raktad fel,ahogy te kinéztél?Traktoros paraszt! :lol:

Na várjál csak,megkeresem azt a képet. :lol:

Amúgy ma reggel volta kárszakértő,péntekre info lesz mennyit kapok és köv héten már jön a zsé.

Hátfal,ajtó,lámpa csere,hátulja fújás,mindent belevett.

Link to comment
Megosztás:

Nem mintha sokat vásároltunk volna ott.

Csütörtökön de. megyek a nagyvárosba, ha esetleg kell valakinek valamit elhozni szóljon.

Csabi! Nem beszélsz Futó Gabival olaj ügyben, esetleg el tudnám hozni.

Köszi, de Futó Gabi, csak METABOND-ot forgalmaz, nekem meg LM kell!

UNIX-ba lehet kapni, és már, majdnem meg is vettem, csak nem lehet náluk kártyával fizetni, így majd holnap megyek vissza a cuccért :lol:

Link to comment
Megosztás:

Unixba az EDC-re 20% van! Ez fix. :lol:

Ha neked 10-et akarnak adni, az furcsa. Itt Debrecenben 20%-ot mutat a gép EDC-s kártyásoknak.

Ez konkrétan minden UNIX boltra érvényes, vagy azért ettől eltérhetnek? Van erről lista?

Mert ha egységes, akkor holnap kiverem a balhét, hogy át akartak b@szni... :lol:

közben megtaláltam a mote oldalon az EDC keresőt...

EDC KERESŐ

Sajnos ott is 10%-ot ír, de a debreceni unix boltra is... szvl, Mackósajt, nem tudom, Te hol nézted.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez konkrétan minden UNIX boltra érvényes, vagy azért ettől eltérhetnek? Van erről lista?

Mert ha egységes, akkor holnap kiverem a balhét, hogy át akartak b@szni... :lol:

ez így most jó kérdés, de amikor én nemrég ott vásároltam, akkor meglepetésemre közölte az eladó, hogy az edc 20%-os. Nem akarok hülyeséget mondani, de itt ennyi. És simán csak az edc miatt.

Link to comment
Megosztás:

Jaja, nekem nagyon bevált, és anno DEMÓ szaki ezt ajánlotta... :lol:

Anno mikor Kiskasza vette még az XE-be Ausztriában, ott az eladó mondta neki, hogy alte motor-ba jó.Szal sztem jó a tiédbe bármelyik 10W-40 ill. 5W-40.Mobil 1, Castrol, Metabond, Texaco, miegymás....

Sztem. :lol:

A Stiftbe amúgy Castrolt tettem.Tudom túlzás, de cserébe igen magas a mérce! :D Ma mentem 1t reggel egy Corsa C 1.2-vel, és nem maradtam érdemileg le.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.