Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

THX az akksira az ötleteket, majd szétnézek ár-ügyileg... :lol:

Bannert vettem Morgónak is, meg a hawerjének is, ill. nekem is az volt korábban a fehéreben.Nem volt vele gond.Amúgy a 74Ahm-ás verzió kedvességgel 20250ft.Szal nem lesz olcsó, hála a kímaikanka, akik felvásárolták a létző öszes ólmot, aztán jóól felnyomták az árakat.

Én meg szombaon megmászattam a kicsit a kígyós partján, a legnagyobb retekben.Olyan helyre is bementem vele, ahol más emer viszafordult volna.Ha bármelyik Opellel kellett volna bemennem, nem elég, hogy levertem volna az alját, de el is akadtam volna.Nem beszélve a sírógörcsről.

Aztán tegnap meg szüretben a homokban.Szal öszeségében elégedett vagyok a kisautó képességeivel.Meg a fogyijával is.

Amúgy meg lerántottam magam rükvartzben, mert guggonülős szőlőt szedtünk.Egy élmény volt.Még ma is tanulok járni bakker... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg lerántottam magam rükvartzben, mert guggonülős szőlőt szedtünk.Egy élmény volt.Még ma is tanulok járni bakker... :lol:

bammmeeeeggg :lol: :D ezen a dumán, majd leestem a székről a röhögéstől... :D

Bannert vettem Morgónak is, meg a hawerjének is, ill. nekem is az volt korábban a fehéreben.Nem volt vele gond.Amúgy a 74Ahm-ás verzió kedvességgel 20250ft.Szal nem lesz olcsó,.....

THX, gondoltam, hogy nem lesz olcsó... :lol:

Link to comment
Megosztás:

NA megvettem az akksit, THX Losi, az infót, és a közbenjárást :D

Banner 55Ahm kedvességgel, 15 papír volt. :lol:

Viszont a berakás után valami szakival pecsételtetni kell, hogy megfelelő az áramellátása az akksinak,mert csak úgy él a 2év gari... :lol:

Jah, J0hnnyval is összefutottam a városban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah, végre van Internetkapcs.unk! :lol:

Viszont az MSN nem műxik.V.mi hibádzik.Konkrétan nem kapcsolódik a NET meesenger Servicéhez.

Szal ha v.kinek van 5lete, hogy hogyan kell, pls szóljon. :lol:

Indítsd újra a modemet!

Áramból kihúz, kicsit vár, visszadug, kicsit vár, újrakapcsolódik, örül.

Link to comment
Megosztás:

DEMÓ!

Nálatok még lehet mindíg kapni Liqui Moly MOS2-es olajat? :lol:

http://black-diamond.hu/bd_img/bd_termek_limo1092.jpg

Kellene nekem egy 5 lityis kannával. Nem tudom Nálatok mennyi lenne...

Olajcsere esedékes, találtam a neten, 14e.papír+posta.klg... :lol:

Próbáld meg az Olajdepóban, asszem ahol klubbos kedvezményünk volt ott is lehet kapni, ill. lehetne egy próbát tenni abban az ótósboltban, ahol én is vettem a Metabondot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.