Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Meló után téptem haza robogóval, a szokásos útvonalon.Csongrádin befelé, majd rá a postánál a kiskörútra.Mivel forgalom nem volt, így az UNO előtti STOP táblát ajánlásnak vettem.Gázt adok, erre észre veszem, hogy az utána következő buszmegállóban ott állnak a motoros rendőrök, és az egyik már lép is kifelé.Erre reflexszerűen fék, irányjelző ki jobbra a Fordan felé, akkor még láttam, hogy ülnek rá a motorra.Én meg villany lekapcs, aztán nyélgázon el a Klapka utcán, majd erre/arra a kisutcákon.Nagy nehezen kijutottam a Bem utcára, ott irány a Szolnoki út felé, villany felkapcs aztán be balra a 2. utcán, át a Rákóczira, aztán a buszpályaudvarnál be a Nagykörösire.Onnan már gyorsan haza értem.

A tökömnek sem volt kedve fizetni feleslegesen.Aztán már tuti belekötöttek volna a kiegészítő világításomba is, meg még ki tudja mibe.

K@pjákbe! <_< :huh:

Link to comment
Megosztás:

Meló után téptem haza robogóval, a szokásos útvonalon.Csongrádin befelé, majd rá a postánál a kiskörútra.Mivel forgalom nem volt, így az UNO előtti STOP táblát ajánlásnak vettem.Gázt adok, erre észre veszem, hogy az utána következő buszmegállóban ott állnak a motoros rendőrök, és az egyik már lép is kifelé.Erre reflexszerűen fék, irányjelző ki jobbra a Fordan felé, akkor még láttam, hogy ülnek rá a motorra.Én meg villany lekapcs, aztán nyélgázon el a Klapka utcán, majd erre/arra a kisutcákon.Nagy nehezen kijutottam a Bem utcára, ott irány a Szolnoki út felé, villany felkapcs aztán be balra a 2. utcán, át a Rákóczira, aztán a buszpályaudvarnál be a Nagykörösire.Onnan már gyorsan haza értem.

A tökömnek sem volt kedve fizetni feleslegesen.Aztán már tuti belekötöttek volna a kiegészítő világításomba is, meg még ki tudja mibe.

K@pjákbe! <_< :huh:

ADRENALINBOMBA!!! :D

nem játszottál te túl sokat anno a need for speed most wanted-dal? :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy megoldódni látszik a lassú Internet ügye, ugyanis Kmét elb@szott központjában, ott ahol lakunk b@zzegg, csak 2G-s lefedetség van.

Megoldódott a dolog, nem volt szükség amire gondoltam.Bááárrr........ <_< :D

Szóval elismerték a hibát, és viszavették a cuccot.helyette intéztem szinte ugyanannyiért DSL-t.Remélem ez már működni fog gond nélkül. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na szóval...

Elhoztam Feritől a morzsát reggel,18péz lett a munkaköltség.

Alig akart beindulni...etanol+hideg

Kiszedtem a hűtőt vissza kiskaszához,csere,de csak autómataváltósé volt,mindegy,az is jó végülis.

Átmostam trisóval 3x,aztán beraktam,müxik szépen a venti is,remélem nem fog folyni sehol.

Viszont a jobbos kp zár behalt,nem zár,lehet holnap szétkapom.

Megmondom őszintén kicsit elegem van most a corsából,jó volt dezsőben ülni,hibátlan autó.

Megkérdeztem a lambdát is 12E a bosch kedvesség nélkül...lehet veszek egyet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.