Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Zsoltinak van most egy 1.3-as sedanja kicsi pénzért, de egyenlőre még nem vettem rá magam.

Lehet nem is fogom :huh:

Amit nem olyan régen leélt kisit?Közel volt a kerítés ugyanis! :D Egy idő után viszasírnád az Astrát, amit meg most lassan a télbe menve nem igazán lehetne eladni, csak 600-650e. körül.Majd tavasszal meglátod sztem. <_<

Addig gyűccsé péézet! :lol: Én is azt teszem.Hogy hogyan azt nem tudom, de próbálom! :D

Link to comment
Megosztás:

Amit nem olyan régen leélt kisit?Közel volt a kerítés ugyanis! :D Egy idő után viszasírnád az Astrát, amit meg most lassan a télbe menve nem igazán lehetne eladni, csak 600-650e. körül.Majd tavasszal meglátod sztem. <_<

Addig gyűccsé péézet! :lol: Én is azt teszem.Hogy hogyan azt nem tudom, de próbálom! :D

Lehet mondasz valami, bár már előre tudom, hogy nem lesz semmi a gyűjtésből.

Visz mindent a lakás meg a szelifi telek. Mondjuk lehet ezek fontosabbak, mint egy new auto :huh:

Link to comment
Megosztás:

Lehet mondasz valami, bár már előre tudom, hogy nem lesz semmi a gyűjtésből.

Visz mindent a lakás meg a szelifi telek. Mondjuk lehet ezek fontosabbak, mint egy new auto <_<

Ha veszel egy másik autót ami kevesebbe kerül havi 5000-el akkor azt a pénzt úgysem fogod észrevenni, mert csepp a tengerben.

Ezt meg már legalább ismered minden nyűgével bajával együtt, nem kell attól félni, hogy rá kell költeni egy vagyont az átírásra, vezérléscserére, új gumira.....stb.

Link to comment
Megosztás:

Ha veszel egy másik autót ami kevesebbe kerül havi 5000-el akkor azt a pénzt úgysem fogod észrevenni, mert csepp a tengerben.

Ezt meg már legalább ismered minden nyűgével bajával együtt, nem kell attól félni, hogy rá kell költeni egy vagyont az átírásra, vezérléscserére, új gumira.....stb.

Max arra gondoltam, hogy eladni és venni egy olcsóbb szusit, aztán a megmaradt lovét meg rá tudom fordítani a lakásra, de inkább majd szép apránként csinálgatom. Végülis nem lakhatatlan az épület, csak szépítgetem. Az meg csak nem olyan sürgős, hogy szusiba száljak át <_<

Link to comment
Megosztás:

Vagy kezd megjönni? <_< :D :huh: :D

HY!

Mi van nettel ?, megoldódott már a probléma?

A legkisebb suzuki az nem rossz választás egy haveromnak van az nagyon megvan vele elégedve. 195 a vége nagyon jó a fogyasztása kb 6 lityi még ilyen hajtással is. most 17" kerekek viritanak rajta elég jól néz ki...splash

Link to comment
Megosztás:

A legkisebb suzuki az nem rossz választás egy haveromnak van az nagyon megvan vele elégedve. Jó a fogyasztása kb 6 lityi még ilyen hajtással is.

Jelenleg nekem is ilyen fogyiadat jött ki már másodszor.Szóval meg vagyok vele elégedve, mert olykor a lehetőségekhez mérten elég hüljén vezetek.....

Amúgy kb. most, cirka 1500km után értem el oda, hogy megszoktam a kisautót.Elvagyunk benne, fürge amennyire szükséges, kicsi a fogyija, erre a városi bohóckodásra tökéletesen alkalmas.Annyi hátulütője van, hogy meg kell szokni a par@sztokat akik lefitymálják, esetleg szívóznak.Na az ilyeneket szoktam kisit pofára ejteni, mert megy ám ez ha szükséges...... :D <_< :huh: :D

A végsebességről annyit, hogy óra szerint 140km/h-t bírtam kihozni belőle.Többet nem.

Link to comment
Megosztás:

Na Szóval Tisztelt Kartárcsak!

MA ELLÁTTAM EGY BARÁTUNKAT ALKATRÉSSZEL ; GÉPTETŐ, HŰTŐ!

AZ ÚRNAK OLYAN GÉPTETŐT ADTAM AMIRE Ő AZT MONDTA MIELŐTT MÉG LÁTTA VOLNA HOGY ÖSSZESZAROM MAGAM HA VAN FEKETE.

SZÓVAL ÖSSZEKÉNE JÖNNI ÖSSZNÉPILEG MEGNÉZNI HOGYAN ZAJLIK EGY CORSÁS SURMÓNÁL AZ ÖSSZESZARÁS, MERT FEKETE GÉPTETŐT ADTAM NÉKI

:D :lol: :D :huh: <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Hétfőn Losi átveszi a többi cuccot a corsához és mehet Ferihez generálra!

Holnap kigurulok vele,Gepárd gépét megnézzük hogy áll,aztán ha az kész van megy a corsa is a kés alá! <_<

Nem így akartam,de ez lett belőle... :huh:

U.i.:kicseréltem az astrában az első hangszorókat az ajtóban,a balos iszonyat állapotban volt. :D Az idő vas foga...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.