Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

ezért vettél most ilyet <_<

ja és oda értél ahonnan indultál, csak egy c20xe kellett volna az 1,4 helyett :D

ezt sajnálnám...te még nem tudod de készül itten pár jó dolog :lol: pssszt

Mint fentebb írtam, kényszerpálya.Ez legalább olyan problémás autó, mint egy hasonló kategóriás Corsa B.De utóbbit uccse hagytam volna szó nélkül, nem beszélve arról, hogy éppen 150e.rel lett volna drágább.

Majd ahogy a pénz engedi lesz komolyabb.Ez kb. ha minden jól megy, kövi nyár......esetleg később..... :D

Amúgy sose' volt 1.4-m.....

A készülő dolgokról pedig....minden tiszteletem a vezetőségé, de engem már nem fog érinteni.Csak jót tudok róluk mondani, mert szinte mindig erőn felül csinálták amit csináltak mások örömére, ezért maximális respect nekik. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Szeretnék kérni egy szivességet(megint)! :D

Megkérdeznéd nekem,hogy mennyi lenne a Morzsához egy új Bosch lambda szonda és egy szelepfedél tömítés? <_<

Hétvégén az EGR-t tuti ledugózom.Megyek 60-70-nel gázt hirtelen elengedem és bólogat!Nem vészes,de picit zavar.Szerintem az EGR lesz vagy a lambda,ami okozza a nagy fogyit is.Vagy az egészet az üa szűrő okozza? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Szeretnék kérni egy szivességet(megint)! :lol:

Megkérdeznéd nekem,hogy mennyi lenne a Morzsához egy új Bosch lambda szonda és egy szelepfedél tömítés? <_<

Hétvégén az EGR-t tuti ledugózom.Megyek 60-70-nel gázt hirtelen elengedem és bólogat!Nem vészes,de picit zavar.Szerintem az EGR lesz vagy a lambda,ami okozza a nagy fogyit is.Vagy az egészet az üa szűrő okozza? :D

Ha szorulna az EGR, akkor lenne hibakód.Ki kellene méretni a lambdádat első körből.Amúgy Udi 8e.-ért vette anno, de feleslegesen nem kellene költeni.Szal méresd ki.

Nekem meg xar mind2 lámpám állítócsavarja.Megnéztem az új lámpát, 5300ft a Láng Alkatrésznél.Az egyik az autó orra elé világít, a jobbos pedig jobbra fel, a fák koronáját.Elég gáz. :D

Szal holnap lesz egy köröm..... :huh:

Amúgy SX4-Stift 1.0 0-1 :D Dixnó módon megy ez a kis görcs 100km/h-ig........2.ban! :D

Link to comment
Megosztás:

Asszony vacsoracsatát néz, Ákos kedvence van benne (Kiszel T.), és énekelget a nyomorult.

Fejemen egy fülhallgató, de olyan hamis ez a szerencsétlen, hogy így is hallom a sipákolását.

Ilyeneket miért engednek a tv képernyőre?

Mert az átlag bamba tévéfüggő szerint vicces, az átlag alatti szerint pedig követendő példa. És az emberek az ilyenek miatt csak hülyülnek elfele. Régebben propaganda adásokkal zsugorítottak agyat, most sókkal, vetélkedőkkel, idétlen sorozatokkal, és állítólagos celeb műsorokkal. Csak míg a propaganda az emberekben általában ellenérzést váltott ki, addig ezek a szarok közkedveltek. Szomorú...

Link to comment
Megosztás:

TE is tiltásig küldöd? :D Mármint a Swiftet? <_< Amúgy valszeg a forszírozott csörtéknek köszönhetően némi olajat megevett a gyöngyöm. :D

Olyasmi. Tudod mikor elkezdi mondani, hogy "NEE NEE NEE", na akkor kell váltani :huh:

Amúgy én is erősen gondolkozom, egy ilyenféle kényszermegoldáson, de még nem bírtam rávenni magam.

Pedig lenne helye a pénznek......

Link to comment
Megosztás:

Ha szorulna az EGR, akkor lenne hibakód.Ki kellene méretni a lambdádat első körből.Amúgy Udi 8e.-ért vette anno, de feleslegesen nem kellene költeni.Szal méresd ki.

Nekem meg xar mind2 lámpám állítócsavarja.Megnéztem az új lámpát, 5300ft a Láng Alkatrésznél.Az egyik az autó orra elé világít, a jobbos pedig jobbra fel, a fák koronáját.Elég gáz. :huh:

Szal holnap lesz egy köröm..... <_<

Amúgy SX4-Stift 1.0 0-1 :D Dixnó módon megy ez a kis görcs 100km/h-ig........2.ban! :D

Ne költsé már rá vazee! :lol:

Hol méressem ki?

Gubacsi úri gecl,nem dolgozik szombaton. :D

A magas fogyi a lambdától van szerintem,nagy valószínűséggel nem gyári van benne.

Link to comment
Megosztás:

Csak ne 1.0-t vegyél.Ez nekem nemkicsit gyengusz...

De ha Valkai mesterre hallgatsz, akkor most még élvezed egy ideig a kifizetett kocsit. <_<

Zsoltinak van most egy 1.3-as sedanja kicsi pénzért, de egyenlőre még nem vettem rá magam.

Lehet nem is fogom :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.