Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy 2.0dti vectrám 98 as motorhibát jelez

jaj-jaj fiatal barátom, nagy fa ez így neked úgy érzem.

tehát:

- vákumrendszer ellenőrzés, gumicsővégek csere!!!mind!

- kartelgáz ellenőrzés, forrófilmes légtömegmérő tisztítás, csak hidegen!

- vákumszivattyú ell.

- villamos vsatlakozók, kábelkötegek ell.

szerintem a vákumrendszer lesz a ludas, nagyon jó motorok ezek csak van típushibája.

Link to comment
Megosztás:

Fél V6 és még dévédé is van benne?

Nebasz! <_< Hát ez nagyon lecsó! :huh:

nagyon disco-s, kétségtelen.De sötétben úgy néz ki, mint v.mi űrhajó! :D

Olyan topik, ahol lehet csevegni, társalogni, könnyed beszélgetéseket folytatni ( szakmai témákon kívül eső dolgokról is ), és nem szól be állandóan Tápi, hogy offolok :lol:

:D

Erre valók az ilyen chat témák.Vectra szakaszon meg kérdezz bátran Tomi023-tól, szívott vele eleget, ill. Morgó cartárs is most költ éppen kisebb vagyont porlasztóira.....(150e.)

Link to comment
Megosztás:

Bárkinek.De ha nincs kedved klubbosat játszani, akkor is jó. :D

Az a helyzet, hogy kicsit babonás vagyok... Régen opelem volt, azon azóta túladtam, és most az esztergomi lélekvesztővel szaladgálok, de félek attól, ha megvillanna az opel klubtagsági a zsebemben, a kisótó észrevenné, megsértődne, és bemondaná az unalmasat :lol: Szóval egyelőre csak titokban megy a "szerelem" :D <_<

Ha lehet... :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet, hogy kicsit babonás vagyok... Régen opelem volt, azon azóta túladtam, és most az esztergomi lélekvesztővel szaladgálok, de félek attól, ha megvillanna az opel klubtagsági a zsebemben, a kisótó észrevenné, megsértődne, és bemondaná az unalmasat :D Szóval egyelőre csak titokban megy a "szerelem" :D <_<

Ha lehet... :huh: :D

Szerintem nézd meg jobban Wolfi avatarját! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, láttam.

1.0 53Hp... evvan? <_<

Már azóta módosította. Bár szerintem ő még opelesként lett opeles, nem ? :huh:

Így van.Nekem korábban volt, nagyon szerettem, de akkor kinőttük, a kicsi csomagtartó nem volt éppen ideális.

Utána Opelek egész sora fordult meg a kezem alatt.Nagyon jó autók voltak, de igazi szerelem csak az utolsónál alakult ki.Sajnos elég rövid életű volt, anyagi okok miatt kellett megválni tőle.Benne volt minden extra ami kellett a hétköznapokra, és nemutolsó sorban egy 137LE-s motor, amivel nem volt gond fölényeskedni az úton.Sikerült is párszor belemennem hajmeresztő dolgokba, ezért olykor remegő lábakkal szálltam ki a saját autómból.

Az étvágyával sem volt gond, elég nehéz volt városi körülmények között tartani a 9L-t, ami inkább 10L volt.

Hosszútávon sem volt éppen spórolóművész.

A jelenlegi kisautó kényszerpálya, kicsi kocsi, kicsi fentartási költséggel.Nem szerethető, nem dobban meg a szívem mikor ránézek, nem vesz úgy körbe mint az előd, de használható ésszerű körülmények között.Nem egy erőgép, ezért erőteljesen türelemre nevel.

Viszont nem vagyok róla meggyőződve, hogy az utóda újra Opel lenne.Mindig is húztam a japán márkák felé, látván a problémamentességüket.Kétségtelen, hogy drága hozzájuk az alkatrész, de abban is biztos vagyok, hogy nem is kell olyan sűrűn cserélgetni mint más, NEM Japán autónál.

A klubtagságom ebként október elején lejár, és nem is akarom meghosszabítani.A baráti köröm megmarad, a klubbos kedvezményeknél pedig jobbak vannak itt helyben.

Link to comment
Megosztás:

de akkor kinőttük, a kicsi csomagtartó nem volt éppen ideális.

ezért vettél most ilyet <_<

ja és oda értél ahonnan indultál, csak egy c20xe kellett volna az 1,4 helyett :huh:

A klubtagságom ebként október elején lejár, és nem is akarom meghosszabítani.

ezt sajnálnám...te még nem tudod de készül itten pár jó dolog :D pssszt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.