Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy 2.0dti vectrám 98 as motorhibát jelez fordulaton megjártam vele a Balatont hol elmegy rendesen húz és a hangja is tipikus érces hol letilt 1500 fordulat körül és a hangja tompa.szerelők már nézték főtengely jeladóra gondolnak esetleg kontakt hibára, azt mondják ha az elektronika elromlik nem javul meg.

van tippetek kösz.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a jókívánságokat mindenkinek!

Lent voltunk most 5 napig szelíden. Kitsit szenvettem a telken lévő régi kúttal, de nem javult meg.

Ígyhát furattam egy new kútot aztán elárasztottam a szomszédokat <_<

Viszont a tó víze kellemes volt ebben dög melegben.

Voltunk tegnap falunapon egy Dunaszentbenedeken.

Volt egy 2 órás Irigy Hónaljmirigy koncert. Hát nem tartoznak a kedvenceim közé, de élőben elég jó kis show-t tudnak összehozni. Tetszett.

Link to comment
Megosztás:

Gepárd, Thx a helpet, végre itthon is műxik a ketyere.Ugyanolyan sebességeket produkál mit bent. <_<

Pendrive-ot ne felejtsd otthon!!!

Viszont a tó víze kellemes volt ebben dög melegben.

Én meg ástam, és ástam, és ástam....de nem találtam semmit....csak egy rozsdás kályhacsövet.

Link to comment
Megosztás:

Meg kell nézni milyen előtét van most benne és nagyobbat kell rakni.

Érzésre kb. 3X akkorát mint benne van.Úgy néztünk ki mint aki TV-t néz. <_<

Amúgy mentünk volna ma csobbanni.Élmény ugye bezárt.Széktóin kutyatali.Refi ilyenkor nincs nyitva.Maradt a FLESH.

Tutijó hely, alig voltak, 6K volt a beugró.A tetejébe nincs is messze tőlünk.

Stifti amúgy dobott hibajelet.Valszeg kezdi megszokni a szeszt, mert mikor dobta, viszatoltam 4be, kicsit padló, aztán elmúlt neki, a szaggatással együtt.Majd megszokja a gyöngyöm! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.