Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

na majdnem összetörött a korza.

Astra fehér sedan F, színre fújt lökös nincs sotétítve...ennyi maradt meg

Van egy a városban, amivel okosan szoktak közlekedni.Braziloké.Anno a Merkantilnál állt sokáig, ezek meg megvették kispézé.Kb. annyit is ér, ahogy jelenleg is kinéz.Nekem is volt szerencsém hozzá, még a zőőddel voltam. :lol: :lol:

Penge lesz, de azt a matrinyát uninstallálhatnád róla...... :lol:

Mai wannaberacer:

Motorkontrol?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék egy belépő szintű sötétítést a Corsámra. Azt olvastam, hogy a B oszlop előtti üveget 70%-os áteresztő képességű fóliával, a hátsókat pedig tetszólegesen lehet sötétíteni ha van műbizonylat.

A kérdésem, hogy mennyit kóstál egy ilyen "beavatkozás", illetve tudtok-e valakit Kecskeméten aki megcsinálja nekem rendőrbiztosra?

Krisz

Link to comment
Megosztás:

Motorkontrol?

Nincs.Szerintem vagy az AGR szorult meg egy pillanatra(iszonyat mit kapott,mert ideges voltam) vagy a zőcséglé túl sok benne és azt nem tolerálta.Vagy még az is lehet,amit Udi mondott:az új gyertyákat a mocielektronika még nem szokta meg! :D

de mit fog így fogyasztani :lol: :lol: :lol:

20litert evett most meg 260km alatt.

Link to comment
Megosztás:

Kecskeméten aki megcsinálja nekem rendőrbiztosra?

Krisz

ilyen nincs

a gyári üveg 70 % os. tehát bármit teszel rá bukta. Ez bele van írva az üvegbe, ha nincs akkor lehet tiszta és akkor fóliázható DE

műbizonylat, amit elfogad a vizsga csak az EWFA és a NKH által kiadott plasztik kártya ami meg csak LLUMAR fóliára létezik, és csak a Gál és Társa Kft jogosult kiállítani. A Gál és Társa Kft nem fóliáz, csak importál. A fóliázást partnerei végzik.

Tehát ma Magyarországon csak a LLumar telepíthető hivatalosan és az is korlátok között.

Amúgy sokan fóliáznak, sok féle árakon, sok féle anyagból. 20-30 ezerig én is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.