Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nagyon köszönöm Losi,Udi és Tomi segítségét a mai hebrákhoz.

Nagyon szép hangja lett Morzsának az új gyertyáktól és remélem most már a zőcséglevet is szeretni fogja töményen. :lol:

Végre rende raktam a hifit is,következőleg a hátsó rész jön majd és szét kell kapni a rádió bekötését is majd.Kellenek majd izzók is a középkonzolba.A középkonzolhoz majd megkérem,hogy segítsen,ő nagy tudora az ilyen feszítgetős témáknak.

Köv héten szombaton,aki ráér(remélem én is) próbálja meg magát szabaddá tenni,menjünk ki Bazsiékhoz segíteni krumplit szedni.Én ha tudok ott leszek,tartozom ennyivel a tökinek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, Tomi, Pisti! Parlagfűre vagytok allergiások? Hajniék azt mondták, tele volt a kemping környéke vele... Szóval ez elég szar ügy, sajnálom, hogy így alakult. :lol:

Az utóbbi két évben már engem is kínoz, és iszonyat szarul érzi magát az ember tőle.

Csabi emlékszik rá csomó pzs-t vettem meg bioparoxot, és volt allergiagyógyszerem is, de nem igazán hatott, ahogy Tominak sem. De reméljük 1-2 hét és vége, legalábbis idénre.

Ha nem vállalom el a felvonulást akkor már reggel eljöttem volna. A közelgő vihar pedig csak tetőzte a bajaimat a fejfájással, meg a széllel, és persze megint igazam lett, mert ahogy hallom elég húzós kis zápor kerekedett.

Ezektől eltekintve jó volt. Remélem jövőre majd még jobban alakul.

Szerbiába meg szívesen mennék, tavaly nagyon jól éreztem magam, de úgy érzem az idén nem tudom összehozni.

Ezen a héten, már megint beleszartak a levesbe épp 3 féle műszakban kell majd melóznom, így aztán az otthonra betervezett dolgokat sem tudom csak kis részben elvégezni.

Link to comment
Megosztás:

Parlagfű a legkevesebb..

Itt az új "ellenség":

keresz2.jpg

wazeee... még mindig találok ilyeneket a kocsiban, pedig pénteken volt full takarítva, azóta meg nem álltam nyitott ajtóval/ablakkal sehol.

Nemtom, honnét jönnek, de tele van velük a f@szom.

Egyébként meg nem csak 1 napig kellene élniük?

Link to comment
Megosztás:

Itt az új "ellenség":

wazeee... még mindig találok ilyeneket a kocsiban, pedig pénteken volt full takarítva, azóta meg nem álltam nyitott ajtóval/ablakkal sehol.

Nemtom, honnét jönnek, de tele van velük a f@szom.

Még én is találok az autóban 1-2 példányt... érdekes, hogy milyen jó túlélők... :lol:

Link to comment
Megosztás:

na majdnem összetörött a korza.

jöttem be Pistitől, elhoztam a kupám, köszönöm, OMW piros, belső sáv első vagyok, szépen megyünk, én elöl mellőlem lekanyarodik, semmi gond.

Robinson, megállunk én belső, előttem Q7 Skoda 120 és én. külsőben 2 autó egyik lekanyarodik, másik elmegy.

Skoda igyekszik utolérni a Q7et de nem megy,én meg gondoltam egyet és letolom a Skodát, szabályosan ki a külsőbe és padló

mikor már majdnem eléri a korza orra a skoda seggének vonalát egy astra felbukkan a bal szemem sarkában vagy 80-al, én nyomok egy satut az astra kivágódik a skoda és köztem, eltép a kuti felé én satuval együtt duda, skoda duda, mindenki beszarik, én megyek tovább to jókai.

hát ennyi.

Astra fehér sedan F, színre fújt lökös nincs sotétítve...ennyi maradt meg

Dóri jobban félt a jobb 1-ben. de már jól van :D jah ebben nincs is jobb 2 :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.