Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A magnót küldöm azért,ne aggódj.

Előre is köszi a helpet! :lol:

Óóó nem aggódom.Éppen tegnap dobtam ki azokat a hagszórókat amik benne voltak, mert ultragázz állapotban voltak.

Hátul a kalaptartóba van beinstallálva 2db ovál, a sorsuk attól függ, hogyan szólalnak meg.Ha xarul, akkor kuka lesz mind2.

Szal a hifi egyelőre nemtéma.Ettől függetlenül thx! :lol:

Link to comment
Megosztás:

gyanús volt pedig

egy zöld veki meg egy szürke h astra, mindig bevárták egymást

bár mondjuk nem voltak gyorsak, ebből gondolhattam volna, hogy nem ti vagytok :lol:

Kb. 16:30-ig rep.napot néztem a reptér északi részénél lévő irányszögjeladó mellől, de robogóval voltam kint.Aztán kb. 20:00 körül már úton voltunk a szüleimhez.De nekem a Vecrám padlizsánlila, az Astrám pedig F és sötétzöldmetál volt.

Előbbi Balástyára, utóbbi pedig Budapestre került.Az útodról olvashatsz fentebb.....

Amúgy ma az utódot városban használtam, és teljesen tökéletes erre a célra.A váltó érdekes, megszokást igényel.A gyári futóműben pedig vannak tartalékok! :lol:

Viszont ami borzalmas, az a kormány.Na azt sztem amint lesz rá "kedv", kicserélem v.mi műbizis sportra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom kiakasztó! :lol:

Jöttem haza a hungárián az előbb,hát nem összeakadtam a boyracerekkel? :lol:

Egy nissan valami,egy C20XE Astra sedan és egy vétek civic.Nyomták a racsingot.Picit beszálltam,néha lemaradtam,de a sávváltásokat még gyakorolni kell a srácoknak,mert az árpádon felefelé elhúztam melettük. :D Hiába,a kiskörút otthon sokmindenre megtanít! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom kiakasztó! :D

Jöttem haza a hungárián az előbb,hát nem összeakadtam a boyracerekkel? :D

Egy nissan valami,egy C20XE Astra sedan és egy vétek civic.Nyomták a racsingot.Picit beszálltam,néha lemaradtam,de a sávváltásokat még gyakorolni kell a srácoknak,mert az árpádon felefelé elhúztam melettük. :D Hiába,a kiskörút otthon sokmindenre megtanít! :lol:

Akkor most ki is a boyracer? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom kiakasztó! :lol:

Jöttem haza a hungárián az előbb,hát nem összeakadtam a boyracerekkel? :D

Egy nissan valami,egy C20XE Astra sedan és egy vétek civic.Nyomták a racsingot.Picit beszálltam,néha lemaradtam,de a sávváltásokat még gyakorolni kell a srácoknak,mert az árpádon felefelé elhúztam melettük. :D Hiába,a kiskörút otthon sokmindenre megtanít! :lol:

Csak vigyázz nehogy összeakadj az én volt corsámmal :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.