Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!

Kövi héten otthon lesz a Morzsa az átíratás/eredetiségvizsga miatt!Elvinnéd majd Gubacsi mesterhez egy kis herélésre,ha szépen megkérlek? :lol:

Megoldjuk. :lol:

Ebként meg hátra olyan lámpát tegyél, ami látszódik ish.Előre meg amit István linkelt.Nagyon tuti. :lol:

Én is ismerkedtem tennap az új géppel.Nem túl bonyolult technika.A műszerfal pikkpakk szétjött.A szellőző szakaszt ganyéztam ki, mert botrányos állapotban volt.Meg rendeztem pár vezeték sorsát, ilyesmi.Ma meg szervíz volt, mert az olaj ami benne volt, minden volt csak tiszta nem. A közp.zárral majd játszani kell a villanyász szakasznak, mert van vele kis pitty-putty.No meg kapott 4db széép úúj gumát, mert amiveladták, éppen arra volt jó, hogy nem a felnin ment a gép.

A futóműben van pár lógó dolog, de szerencsére nem vészes, kispéézből javítható lesz.

Amúgy nem rossz ez a kisautó, de mikor mentem vele először kedden haza, olyan érzésem volt, hogy elkárhoztam és a pokol tüzén fogok elégni. :D Ma már nem volt ilyen gondom.

Link to comment
Megosztás:

olyan érzésem volt, hogy elkárhoztam és a pokol tüzén fogok elégni. :lol: Ma már nem volt ilyen gondom.

Most erre mit mondjak? :lol:

Ma megitattam Morzsát,kapott 25liter bengát,a többiért meg zöcséglevet! :D Az Avia kútnál a srác méregette és kérdezte,hogy nem eladó-e? :lol: Mondom ember most vettem,de kövi héttől csak ide jövök zöcségléért! :D

Link to comment
Megosztás:

Most erre mit mondjak? :D

Semmit.Természetesen! :D

Ma megitattam Morzsát,kapott 25liter bengát,a többiért meg zöcséglevet! :D Az Avia kútnál a srác méregette és kérdezte,hogy nem eladó-e? :lol: Mondom ember most vettem,de kövi héttől csak ide jövök zöcségléért! :D

Mé' nem mondtál rá 550e.-t? :lol: :lol: Majd vettünk volna másikat neked! :D

Amúgy Morgónál is van zőccséglé, ha gondolod ott is tunkolhatol.Bizti megegyezünk.A stifti egyelre nem zabálja le a gatyámat.Mentem vele 80km-t, aztán még meg se' mozdult az üza.szint mutatója.Városiban a zőőd ilyenkor már kerülgette az első vonást fentről. :D

Link to comment
Megosztás:

Te papa!

Van egy kis baj! :lol:

Megrendeltem erre a hétre a kiséknél a kuplung bowdent,de nem ment érte senki. :D

Elfelejtettem szólni.

Be tudsz érte menni esetleg?

Légyszi,légyszi! :lol:

Valkai nevére van rendelve.

Amúgy megnéztem a magnód,tök faca.Jobb mint az enyém! :D

Tegnapi randi jól sikerült,lesz folytatás. :lol: Tudod kire hasonlít élőben?czj6.jpg :D

Link to comment
Megosztás:

Te papa!

Van egy kis baj! :lol:

Megrendeltem erre a hétre a kiséknél a kuplung bowdent,de nem ment érte senki. :lol:

Elfelejtettem szólni.

Valkai nevére van rendelve.

Amúgy megnéztem a magnód,tök faca.Jobb mint az enyém! :D

Tegnapi randi jól sikerült,lesz folytatás. :lol: Tudod kire hasonlít élőben? :D

Rendicsek, holnap belépek érte.A magnó meg királyság.Legalább v.mi faca legyen az új gépben, ha már nem megy gyorsan, legalább hangosan szóljon! :D

A csajszit meg remélem élőben is lesz lehetőségünk látni! :D

Gondolom a 7végén el leszel foglalva rendesen.BW-re mész?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.