Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem rossz, csak ezzel az a baj, hogy ugyanolyan színű, mint Dezső... aztán majd nem tudod, melyikell is mész :lol: :lol:

Tudod mi a durva?

Nézegetem a kocsikat és az jut eszembe,hogy ennyi híg szar között az enyém mennyit érne? :lol:

Nagyon fog hiányozni Dezső,már előre érzem.

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki mégsem tudok menni Blitzre,nem lesz mivel.

veszel te autót addigra ahogy ösmerlek.Az a m.kovácsházi pedig feltehette volna volna kisit hamarabb is, mert Szegedről érdemes lett volna elmenni érte.Onnan nincs olyan messze.Amiket belinkeltél, azok közül nekem egyedül a zöld Sedan tetszett.A hátránya annyi, hogy nagyon gyorsan meg fog rajta látszani minden kosz.

Pipóval meg érdemes lenne beszélni, mert Fecó tuti nem vesz gány verdát.Hátha neked is hoznának v.mi faxát.Amúgy mi Timivel szombaton mejünk, ha gondolod, gyere velünk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki mégsem tudok menni Blitzre,nem lesz mivel.

Dezső nem lesz,péntek este meg már senki nem lesz itthon,hogy levigyen.

veszel te addigra...de majd megoldjuk a lejutásod.

már olyan sokat linkeltél, hogy követni nem tudom. De szerintem vedd meg az a fehéret a fa kapu előtt van fényképezve.

És alkudj kicsit :lol:

Link to comment
Megosztás:

veszel te autót addigra ahogy ösmerlek.Az a m.kovácsházi pedig feltehette volna volna kisit hamarabb is, mert Szegedről érdemes lett volna elmenni érte.Onnan nincs olyan messze.Amiket belinkeltél, azok közül nekem egyedül a zöld Sedan tetszett.A hátránya annyi, hogy nagyon gyorsan meg fog rajta látszani minden kosz.

Pipóval meg érdemes lenne beszélni, mert Fecó tuti nem vesz gány verdát.Hátha neked is hoznának v.mi faxát.Amúgy mi Timivel szombaton mejünk, ha gondolod, gyere velünk. :lol:

Szerintem johny neked ez nem lessz pálya mert tegnap derült ki nekem is hogy 2 hónap mire talán rendszámos lessz a verda. :lol:

Link to comment
Megosztás:

itt a corsa, most megyek félegyházára rendszámért :lol:

SZTAR-1

CSF-001 :lol:

Úgy néz ki mégsem tudok menni Blitzre,nem lesz mivel.

Ha az enyém kész lesz addig akkor velem jöhetsz, de ha korábban kész akkor lehet, hogy hamarabb lemegyek, de akkor családostul.

Mondjuk e hét péntektől elvileg lent kéne lennünk, de szerintem nem jön össze (még a lakás sincs teljesen összerakva).

Link to comment
Megosztás:

Ma futottam egy kört én is.

A kereskedők azt mondták, hogy még várjunk egy kicsit a matricák leszedésével stb, mert az augusztus nagyon halott.

Mindenki szabin van, nyaral stb, nagy a pangás.

Szerintük nem áruljuk sokért a kocsit.

Kérdeztem máshol, hogy mennyibe számítanák be, hát elég nevetséges árat mondtak.... (500 körül)

Hát annyiért biztos nem adom oda.

Szóval arra jutottam, hogy legvégső esetben várok szeptember végéig, aztán ha nem viszik el így ahogy van, akkor megmarad.

Nem szedegetem én le a matricákat, meg nem veszem ki a rugókat, mert ha nem megy el, akkor marad (és akkor már így maradjon ahogy van :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki mégsem tudok menni Blitzre,nem lesz mivel.

Dezső nem lesz,péntek este meg már senki nem lesz itthon,hogy levigyen.

:lol:

vazzzze... a cuccodat bepakolod hozzám, vagy a Tomi kisteherjébe,ha most itthon leszel 7végén... és pénteken lejössz valami tömgközlekedési eszközzel...én ki is megyek Érted... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.