Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

hát az elmúlt félévben már én is átéltem a fáradtság hasonló stációit

volt, h menekültem az emberek elöl, mert, ha valaki csak mellém és nem rám nézett volna keresztbe haraptam volna a torkát

aztán volt, h bármilyen hegynyi problémán csak röhögtem

aztán volt a leszarom időszak is

aztán meg volt hogy a hatalmasóriás szaktanácsadók megrezzentek, ha mélt kaptak tőlem, mondjuk most is (van egypár)

aztán volt hogy inkább nem reagáltam semmire mert, ha megetszem hispániától indiáig terjed a világösszeomlás

meg volt, hogy kiesett a kezemből a 19es, mert lebénult a jobbkezem a kimerültségtől

aztán azt egészhez hozzászoktam

azóta szemhélyrángásom sincs

egyszerűen csak fáradt vagyok

kicsit sok a stressz

---------

hát gyerekek: muszáj összeveszni?

Link to comment
Megosztás:

egyébként meg dúljál-fúljál, jól basszál ki velünk és pukkadj meg egyedül.

Zsoltiékat meg nem kellene utasítanod, max szívességet kérhetsz tőlük, amit megintcsak megkaptál. Majd ott is kérj elnézést abból nem lehet baj.

mert ők is teljesítették amit elválaltak!!! ezt vésd a fejedbe!!!

Megbeszéltük a többit,de Zsoltiék még kapnak,mert tartom magam ahhoz,amit mondtam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát gyerekek: muszáj összeveszni?

Összejött sok minden,de ez még hab volt a tortán a héten.

Este megbeszéltük élőben,ugatunk egy sort és kiforgatuk a bilit.

Van ez így,hogy tele lesz,én sajnos az a fajta vagyok,aki kiboritja,nem söpröm a szőnyeg alá.

Ez egyébként tényleg,mint az olasz maffia! :lol: Ugattunk,mindeki kiadta,ami nyomta már a szarozsákot,aztán kézfogás és megyünk tovább. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, akkor senki nem gyilkolt meg senkit, ennek nagyon örülök.

Én/mi is megjöttünk a Balatonról, nagyon jó volt.Baróó sokat fürödtünk, nagyon jó volt a víz, és murvasokjócsaj volt.Nem bombázó kategóriák, hanem átlagnyuszik, éppen ezért volt érdekes.

A közlekedés is jó volt, bár a zőőd igencsak 9.2l körül szipákolt E85-ből teljesen normál használat mellett.Hazafelé Dunaföldváron muszáj volt tankolnom kisit.De éppen csak annyit, hogy Kmétig kibírja, majd ott rakok bele normális olcsó anyagot. :lol:

Volt kisi kaland, nekitolattak a zőődnek, de inkább bosszúság mint nagyon gáz, mert annyira nem vészes.Szerencsére voltak segítőkész emberek, volt tanú, és a rendőrök is baromi segítőkészek voltak, így aki megcsinálta a marhaságot, most nagyon fog szop@ni.Ha megvárt volna, mindez elkerülhető lett volna.De nem várt meg, éppen ezért így járt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van ám kihaltság itt... :lol:

Tegnap hazafelé, D.földvár előtt, nekem is majdnem volt 1 kis afférom, 1 köcsög vén férfinemiszerv mercissel...

Már Cece után utolértem, de ahogy előzési távolságra értem hozzá, elkezdte tolni neki... először nem is érdekelt, had menjen, beálltam tempomat 100-ra és mentem szépen. Egyszer utolértem, lassítottam, de csak nem akart menni...mondom, oké, akkor előzés...erre megint tolja a köcsögje...akkor is hagytam...nem érdekelt,de már kezdett idegeíteni...Előszállásnál megint,kb 4X-re utolértem, ott már nagyon a begyembe volt... mostmár, nem érdekelt, akkor is leelőzöm... a kellő pillanatban elkezdtem előzni,ott pont 1 emelkedős rész következett...erre a baromarcú megint elkezdte tolni...folyamatosan mellettem volt, és az istenért sem akart lassulni, 3.ikba toltam én is, majd 4... kb már olyan 150 körül,mehettünk, de láttam elkezd fogyni az erő a merciből... :lol: , mikor már eléggé elé-mellé értem, ráhúztam, hogy érezze a törődést, amikor meg bementem elé, nyomtam 1 kisebb satut... valamiért egyből lemaradt...(szerencsére, nem jöttek szemből) beértem földvárra, ott pont pirosat kaptunk...nem tudom miért, de nem mert 10-15 méternél közelebb megállni utánam, pedig készültem rá, hogy kiszállok és kiszedem a kocsiból...

Nem értettük, hogy nemegyszer ment 80-al, mikor utolértem, meg tolja neki, nehogy megellőzzék...és ezt többször eljátszotta....nagyon utálom az ilyen taplókat...de gondolom meglepődött, hogy 1 kis szutyok corsa, letolta a szaros 270-es merciét.... :lol:

Jah, amúgy a Verda-napok tali aránylag jó volt... sajnos délután fél5 körül jött 1 vihar, ami szétverte a bulit.

képeket a megfelelő topikba raktam fel.. :D

Link to comment
Megosztás:

A pestinek eláll a hűtőmaszkja meg a lámpái, és az első lökösnek túl nagy hézagja van bal oldalon -> törve volt?

A debreceni drága. Igaz hogy szép, de akkor is :lol: .

Link to comment
Megosztás:

A pestinek eláll a hűtőmaszkja meg a lámpái, és az első lökösnek túl nagy hézagja van bal oldalon -> törve volt?

A debreceni drága. Igaz hogy szép, de akkor is :lol: .

Olyan F astra ritka,amin nem áll el a hűtőmaszk és a lökös is jól áll.Főleg 14év után...

Holnap felhívom és megbeszélek vele egy randit!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.