Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Látom termeltetek rendesen.

Kadi, én is vennék kabriót, tehát szurkolok neked.

A gyerek dolog és a megkomolyodás..... hát... bagoly mondja........ :lol: :lol:

Losi, az ilyen napokat nem hiányolom, de valószínű, hogy egy kis meló rámférne, mert az utóbbi napokban nagyon kivagyok.

Persze meglesz a látszatja, de addig melós a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Losi, az ilyen napokat nem hiányolom, de valószínű, hogy egy kis meló rámférne, mert az utóbbi napokban nagyon kivagyok.

Persze meglesz a látszatja, de addig melós a dolog.

Nem fogsz unatkozni, lévén a raktárajtó előtti kijárat felét felszántották.ma a Mátrametál Kft.-t 32rl-al a TÖVÁL mögött szedtem le, majd átvonatoztam a raktárba.Faca volt....élveztem nagyon...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi, a 2.5 V6 nem megy úgy, mint ahogy a Vectrád ment szerintem. :lol:

Ha már V6, akkor én MV6-ra szavazok. Különben pedig Baján is van 2-3 eladó darab.

Na meg a szomszédos műhelyben 3 héten keresztül javítottak egy ilyen 2.5 V6 Omegát. Minden nap mókoltak valamit a motortérben, utána próbaút, aztán megint mókolás. És ez minden nap. :lol: De a hangja, az nagyon szép volt! :lol:

Már komolyan gondolkodtam rajta, hogy átmenjek és megkérdezzem, hogy mi a baj. :lol:

Egyébként pedig elég gyakran hallani automata váltó meghibásodásról is ezeknél... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi, a 2.5 V6

de omega a szívem vágya évek óta! most itt a lehetőség, ne keserítsetek el, hanem inkább szerezzetek be tartalékalkatrészt hozzá :lol: :lol:

Persze tetszik az MV6 hátsó ülésfűtés meg minden :lol: de nem tudok belőle jót. egy szakadék 2.5 van a tormásinál is. Nézz nekemvalót, dupla digit klíma autómata és max 800ezer :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.