Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én nem rég óta vagyok itt, de ha nem sértelek meg vele, én is hozzászólnék a dologhoz. Időnként minden autóból ki próbálja hozni az ember, ami benne van, csak nem árt, ha tudja, mikor teheti meg. Viszont ahol a 137 paci kihúz, a 60-80LE-s gépcsodákkal ottmaradsz. És ez nem feltétlenül esik egybe egy hétvégi haknival, amikor beremeg a láb, és azt is észreveszed, ami még csak akkor fog megjelenni előtted. Ott van elég adrenalin, hogy baromi gyorsan lereagáljon dolgokat az ember, de egy kicsit benézett előzésnél munkából hazamenet 1.0-át hiába dobsz vissza 3.-ba. Gyorshajtáshoz meg már nem kell száguldani. Akár egy trabi is összeszedhet 300 000-es bírságot. Ha erre tudsz megoldást, az érdekelne engem is. :lol:

Összeségében higgadtan szoktam vezetni, ha velem van a család, akkor pedig végképp.De ha egyedül, akkor meg elmennek otthonról.

Korábban volt egy Corsám......olyasmi mint Demóé, csak picit butább.....

Link to comment
Megosztás:

Ha csak a pénz miatt kell, akkor is meg kell gondolni, hogy átülj-e egy régi, ismeretlen autóba, amihez szervizelés szempontjából semmi tapasztalat sincs. Lehet 2-3 hónap alatt felemészti a pénzt, ami félre van rakva, mert túl sok nem marad, ha 850e-ért viszik az Astrát és még venni is akarsz másikat.

Link to comment
Megosztás:

Fehér 5 ajtós 93-as , 1.6-os , 120e Km-ert futott , 420e az írányár , 2év müszaki , friss zöldkártya , új aksi , sportkipfogó , sportkormány , ennyit tudok róla. Ha kell majd szólsz , ha nem akkor másnak is eladó . :lol:

...mert túl sok nem marad, ha 850e-ért viszik az Astrát és még venni is akarsz másikat.
Link to comment
Megosztás:

Nincs ABS.

Akkor holnap rádcsörgök, és megdumáljuk.

Oké. A híd, ami itt van nálam, az meg akkor tökéletes lesz neked. Rácsavarod a Vectra fékeit és már kész is.

Ez egy Kadett E GSI 16V híd, ami teljesen megegyezik az Astráéval, csak nem ABS-es.

Link to comment
Megosztás:

Oké. A híd, ami itt van nálam, az meg akkor tökéletes lesz neked. Rácsavarod a Vectra fékeit és már kész is.

Ez egy Kadett E GSI 16V híd, ami teljesen megegyezik az Astráéval, csak nem ABS-es.

Király vagy!

CS nem jön, be, majd holnap próbálkozom még.

Most húzok pihizni, mert hosszú napom volt.

Link to comment
Megosztás:

Erősen érik benem a gondolat, hogy elválnak útjaink a ződdel.A dolognak pusztán pénzügyi oldala van.Nem a fentartása drága, hanem az árából maradna lóvém, hogy ne kelljen kuporgetzizni.

Szóval uhraim asszem szabad a vásár.A műszaki állapotát mindenki ismeri, az ára pedig komplett télikerék garnitúrával értendő.850e.ft.

Ez van...... :lol:

Ennek hatására az enyém eladó lett, amíg Wolfi gépe még megvan számomra :lol:

Lehet holnap betolom egy kereskedésbe, sőt biztos.

Link to comment
Megosztás:

Ha csak a pénz miatt kell, akkor is meg kell gondolni, hogy átülj-e egy régi, ismeretlen autóba, amihez szervizelés szempontjából semmi tapasztalat sincs. Lehet 2-3 hónap alatt felemészti a pénzt, ami félre van rakva, mert túl sok nem marad, ha 850e-ért viszik az Astrát és még venni is akarsz másikat.

Olyan autót akarok a zőőd helyére, amire nem fogok költeni.Csak használni.Aztán ha helyreállnak a dolgok, akkor majd jön helyette v.mi igazánfaxa.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A szokásos zöldkártyázós helyem szabadság miatt zárva van. Tudnátok ajánlani valami normális helyet, ahol gyorsan megcsinálják (munkából lógnék el)? Előny, ha nincs túl messze a Rákóczi úttól.

köszi!

Szerintem nézd meg Volán telepet Csáktornyai u 6-8 ha jól tudom.

Ott keresd Hajagos Pistát.

Hy

Link to comment
Megosztás:

TOVÁBBRA IS ELADÓ A KIS PIROS CORSÁM /C20XE/ AKIT ÉRDEKEL MOST FIX 500000.- ADOM HOZZÁ GYÁRI MOTORT IS + HA SZÜKSÉGES TUDOK FRISS MŰSZAKIT IS RÁ /AZ KB 35000/, VAN MÉG RAJTA FEBRUÁRIG. KISSÉ SÜRGŐSSÉ VÁLT AZ ELADÁS. :lol:

Módosítva : Sörös Sanyi
Javítottam. Gondolom így gondoltad. ;) Üdv S.S.
Link to comment
Megosztás:

Ja ja!

Azzal más a terv...

Ha minden jól megy,akkor egyszer meg lesz csinálva pálya gépnek...

De csak akkor ha már minden lakás próblémám rendeződik meg kigyógyulok a quadból.

Tomival, mindjárt megyünk Demo-hoz a cuccért.

Útközben megbeszéljük,hogy miként tudjuk a gépet elszállítani a szerelőhö. Majd rádcsörgök közben, és akkor megbeszéljük,hogy az alkatrészeket is mikor tudnánk elhozni tőled.

A hátsó negyedre azt mondta a Baranyi Feri, hogy a hídnyúlvánnyal együtt kell, de ezt te gondolom úgyis jobban tudod, mint én.

Link to comment
Megosztás:

TOVÁBBRA IS ELADÓ A KIS PIROS CORSÁM /C20XE/ AKIT ÉRDEKEL MOST FIX 500000.- ADOM HOZZÁ GYÁRI MOTORT IS + HA SZÜKSÉGES TUDOK FRISS MŰSZAKIT IS RÁ /AZ KB 35000/, VAN MÉG RAJTA FEBRUÁRIG. KISSÉ SÜRGŐSSÉ VÁLT AZ ELADÁS. :lol:

Esedékessé vált a lakásdolog? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Esedékessé vált a lakásdolog? :lol:

Hm ... a lakás/ház dolog most már tényleg éget de szeretném a felesleges játékokat is felszámolni, kb 2hónapja mentem vele télire nem akarom szabad ég alatt hagyni.

Persze ezen pénz meg némi pótlásból vennék valami utcai verdát napi használatra ...

Link to comment
Megosztás:

Warwolf!!!!

Semmi közöm hozzá,és nem ismerem az anyagi helyzetedet,de én se hiszem hogy eladnám...A másik az hogy szerintem elég nehéz lesz eladni,mert nem igazán kell senkinek a 2.0as mocis autó :lol: ......Megnéztem hétvégén az 1.8as caravanok árát,és majdnem sírva fakadtam.Klímás duplalufis,olyan mint az enyém(kék) 500-550e ft......A fekete c20xe kombi jó állapotban lassan fél éve fent van,és rajtunk kivül nem igazán érdeklödtek rá :lol: .Demonak abban igaza van hogy akármit veszel max 300e ft-od marad,az meg elég karcsú ahhoz hogy bármiből is kihúzzon :lol: Esetleg hitel az autóra????

És hidd el hogy 65Le autóval is lehet úgy menni hogy remegjen a lábad,sőt.....ott még olyanba is bele lehet menni amiből a 137LE nem tud kihúzni...65Le dizel autóval járok nap mint nap és elég sürün átéélem azt amit írtál....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.