Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

van 1-2 lehetőség meg mémi jogi csavarás és lehet csinálunk belőle egy nagyköbcentis opelt...de még várok visszahívást.

minden esetre beszéltem az emberemmel aki megmondja a frankót

Létezett gyári C20XE Astra Sedan, CDX felszereltséggel......Ha erre gondoltok.

96'-ban gyártottak egy szériát belőle.......

Link to comment
Megosztás:

A szemtanúkat próbáltuk eltüntetni, de egy-kettő biztos maradt. :lol: Ma megyek Kalocsára. Keresek tárgyi bizonyítékokat. :lol:

Majd a Blitz-en eldöntjük egy sör mellett a rettegés okát. :lol:

Mi a helyzet bizonyíték ügyben ? :lol:

2 főre 1 sör ?

Ennyire jól bírjátok a piát ? :lol: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na akkor ide is.

Számla nélküli javításra kapnék 300.000-t

Számlásra 500-at (szerintem ha holnap meg tudunk egyezni a Feriékkel akkor ez lesz)

Gtk-ra- 350-400-at.

Ha GTK-nál megkapnád számla nélkül a 4K-t, 1nek jó lehet.A számlás sem rossz, Feri tuti ügyes gyerek.Meg ugye 5K-ba baromi sok dolog belefér, mint pl. akár tárcsás hátsó híd és tsai, a többi cserés dolog pedig alap, meg ugye 2 új gumma hátra, 2 új teló, miegymás.....

Sztem szűken 3K-ból talpra áll a géped.....

Nem is meséltem, ma sikerült reggel 110km/h-ról állóra fékeznem egy balga őzbanda miatt.Érdekes volt, meg főleg az, hogy szinte semmi nyikkanás, csak a racsni a talpam alatt, és úgy megálltam mint a szög.

Link to comment
Megosztás:

No alakul a szobám nekem is. :lol:

Beszereltem a tv-t,felkábeleztem neki a másik szobából,lopott kábel tv RLZ! :lol:

Beszereltem a szobába az 5.1-es hangcuccot is,ha már lúd...

Kiporszívóztam,meg minden,szal mostmár nyugi lesz egy ideig.

Pisti!Azzal ugye tisztában vagy,hogy ha számlás lesz,akkor neked kell állni a lovét,aztán majd ha méltóztatik a biztosító fogani a számláidat,akkor majd esetleg fizetnek.Mondjuk 500E-vel jól fogsz kiszállni ebből.

Losi!Azért ahogy odaértem,kb 10percre rá müködött a digi.Hiába!Antennás kéz kellett oda! :lol:

Ma megint csak délben kezdtünk melózni,nem kapkodunk,kaja aztán a meló! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem is meséltem, ma sikerült reggel 110km/h-ról állóra fékeznem egy balga őzbanda miatt.Érdekes volt, meg főleg az, hogy szinte semmi nyikkanás, csak a racsni a talpam alatt, és úgy megálltam mint a szög.

Én szombaton hajnalban néztem farkasszemet a 44-esen egy őzzel,arra sem volt időm,hogy reagáljak,csak megkönnyebültem,hogy nem a kocsi elé ugrott. :lol:

Amúgy murva jó volt az éjszakai fürdő cserkén,szervezhetnénk egy szexciós fürcsit oda.

Link to comment
Megosztás:

Nem is meséltem, ma sikerült reggel 110km/h-ról állóra fékeznem egy balga őzbanda miatt.Érdekes volt, meg főleg az, hogy szinte semmi nyikkanás, csak a racsni a talpam alatt, és úgy megálltam mint a szög.

Pont a minap volt erről szó a Tv-ben... ha őzet csapsz el, nem is biztos hogy fizet a biztosító, mert Neked kell bebizonyítanod, hogy megfelelő sebességgel mentél... nameg, ha nem, akkor még akár az őz értékét is ki kell csengetni :lol: jah, és ráadául,nem elég a rendőrséget értesíteni, hanem a vadásztársaságit is... :lol:

érdekes dolog ez... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.