Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Képeket nem csináltatok?

Sok opel volt?

sajnos nem... vittem gépet,de nem néztem meg az elemeket, és le voltak merülve...de gondolom, Joee csinált, meg fog csinálni. :lol:

Volt 1 pár cali, meg opel, "mi" 4 autóval képviseltük a klubbot: Joee, JOhnny Udi és én :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerkezetkész a garázs 2.

Holnap rakjuk a tetőt. utána már csak az oldalfal, meg a villanyszerelés és ha ezek készen vannak, ajzatbeton és ajtó. nem is olyan sok...kb 6-8 munkanap

de legalább tető alatt lesz Gabi új autója.

Ja, hogy ez most Katonatelepen lesz?

Én meg lapáltoltam tovább tegnap, és megint találtam, utánfutókereket, fémdobozt, pulóvert, stb..

Nem tud valaki termőföldet fű alá, olcsón? 13000-ért már hoznának Ifával, de én attól lényegesen olcsóbbra gondoltam.

Az is jó ha valaki alapot ásat, és nem tudja hova tenni a földet, 2-3 kocsival kellene.

Link to comment
Megosztás:

Na, most értem haza Kkfházáról, haza vittem Udit.Kisi bajok vannak az FX-szel, ma nem is kezdtünk neki.Holnap be kell szerválni hozzá néhány alkatrészt.

Haza felé kisit megkergettem óvatos duhaj módára a zőődet.Csak hogy érezze a törődést! :lol:

megvan a műhold?

Link to comment
Megosztás:

Hátt nem volt 1Xű, de meglett.Eljött Udi, Bazsi, majd Johnny is csatizott a csapathoz, és közös erővel beállították a tányért! :lol:

1000 hálás THX nekik. :lol:

Vettél te is kütyüt?

Beszéltem a kárszakival: gtk-s lett a gép.

Árat majd délután tud mondani.

Baranyi Feri holnap nézi meg a kocsit.

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem a kárszakival: gtk-s lett a gép.

jöhet az új autó.

Mi lenne ha beszámítattnád egy újba, pl 700.000 egy fordba csak példa nem kell kövezni. De lehet tudok valakit akinek pont kellene egy kereskedésbe betólható négykerekű akár üzembentartóival.

Ha érdekel...

Link to comment
Megosztás:

Beszéltünk róla telón, annyira nem hülyeség a dolog.

Viszont én tuti opelt veszek ha csere lesz.

Azért ezt gondold át még1X....... :lol:

Szét kell nézni. :lol: A tidet meg max. 3K-ért tudod így eladni ahogyan van.Szal inkább csináltasd meg, és használd tovább, mert kb. ugyancsak 3K-t fogsz kapni így, hogy GTK-s lett.6K meg semmire nem elég, fizetnivaló meg gondolom bőven van nálatok is.

Na nem okoskodok tovább, be is fejeztem a pénztárcádban turkálást. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért ezt gondold át még1X....... :lol:

Szét kell nézni. :lol: A tidet meg max. 3K-ért tudod így eladni ahogyan van.Szal inkább csináltasd meg, és használd tovább, mert kb. ugyancsak 3K-t fogsz kapni így, hogy GTK-s lett.6K meg semmire nem elég, fizetnivaló meg gondolom bőven van nálatok is.

"bólogatós smájli" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.