Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

van :lol: :lol: :lol: B) :D :P

reggel 7re megyünk vizsgázni a közlekedési felügyeletre ;)

már elmentem vele tankolni meg kicsit a városban, és így van benne 16km

Gratula.Jó döntés volt. ;)

Én meg nemrégen értem haza Morgótól.Volt egy kis molyolás a ződben.Konkrétan az üza.tankban volt szétcsúszva egy cső, és ezért kellett baromira felhúzni indulás előtt.A kezemet szétmarta az E85...... :rolleyes: Még szerencse, hogy max. 7L volt összvissza a tankban.

Link to comment
Megosztás:

Van itthon bölcsőzsír, vigyek holnap? ;)

Ha nem felejtenéd el reggel, akkor az olajszűrőleszedőt hozd már el.

Nem vettél láncosat?Mert mint ha múltkor mondtad volna.....Ettől függetlenül természetesen viszem.Minjá be is rakom a hátitatyóba, hogy ne felejtsem el. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mikor láthatjuk a hapcit élőben?

kész a műszaki hála a sok autónepper havernak :lol:

most mossák én bent ülök a szalonba, a Toyota netjéről írok :lol: kell még egy zöldkártya és mindjárt indulok Kiskőrösre a rendszámért.

Remélem a SZTAR-1 lesz rajta :rolleyes: ;) ;)

és még egy adalék, a műszakit ha az én nevemen menne akkor 35 körül lenne így viszont okosba nepperen keresztül csak 24 volt.

Még várjuk az alkatrészeket mert klíma még nincsen benne, az úton van Bécsből, a tetőcsomagtartómat most kresik, és a rádió is várat még. Talán EÜ doboz van raktáron :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.