Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

NM.

Amúgy voltunk ma családilag strandolni.Nevetséges belépőárak vannak.A gyerkőcök beugrója 850ft, a felnőtteké pedig 1200ft volt.Így 4300ft volt csak a beugró.Szerencsére üdülési csekket elfogadtak, így fel is használtam gyorsan.De az biztos, hogy lassan ez is úri passziónak minősül a szememben.Nem is voltak túl sokan, viszont közöttük is inkább családosok voltak többségben.Meg egy rakás "svéd" is.Hogy azoknak miből tellik bakker.....

Voltunk Gyulán 4 napot nemrég, és ott meg szebbek az árak.

1800 FT e felnőtt jegy + a wellnesbelépő 1000/fő

Szal, ketten asszonkával 5600 FT-ot fizettünk 1 napra a strandon.

Nyílván sűrűbben megyünk inkább szelídre :rolleyes:

Szombaton ott voltunk, és 500 FT a belépő a fizetősre.

Szabad strandon kicsit sokan voltak ;)

Jah, amúgy van egy telek a miénkel szemben 700-ért, ha még érdeklődsz ilyen irányban.

Link to comment
Megosztás:

lehet hogy G Astra cucc kelleni fog, ez ma vagy hétfőn kiderül és akkor bótolunk. De ha tud várni a biznisz 1-2 napot akkor biztosabb lesz.

Még nem voltam sehol, de holnap beugrom.

Akinek kell cumó írja össze pontosan, hogy mihez mi kell, és jöhet privátban.

Nagyjából 10.000Ft az összeg, lehet fölé is menni, de én ennyit akarok beszámíttatni.

Link to comment
Megosztás:

Még nem voltam sehol, de holnap beugrom.

Akinek kell cumó írja össze pontosan, hogy mihez mi kell, és jöhet privátban.

Nagyjából 10.000Ft az összeg, lehet fölé is menni, de én ennyit akarok beszámíttatni.

Ha holnap lusta vagy betolni a képed,akkor b@szhatod,mert Carlo főnöke semmit nem fog adni.

Link to comment
Megosztás:

Gepárd rám ne várj, én nem veszek G Astrat.

A Pirosnál felcsaptam a laptopot és egyből összedugták a fejüket a neppergyerekek....

Aztán se engedmény, se számla, még átvizsgálásra sem vihetjük el Árpihoz.

Akkor b@sszák meg az autójukat.

Megnéztem egyet Veszprémben, az ottani Opelben átvizsgáltattam, de 4x vastagabb a festék rajta mint a gyári :rolleyes:

Ez sem kell.

Hazafelé úgy döntöttem csak egy új hiace lesz és kész.

befejeztem a matekot.

Link to comment
Megosztás:

Gepárd rám ne várj, én nem veszek G Astrat.

A Pirosnál felcsaptam a laptopot és egyből összedugták a fejüket a neppergyerekek....

Aztán se engedmény, se számla, még átvizsgálásra sem vihetjük el Árpihoz.

Akkor b@sszák meg az autójukat.

Megnéztem egyet Veszprémben, az ottani Opelben átvizsgáltattam, de 4x vastagabb a festék rajta mint a gyári :rolleyes:

Ez sem kell.

Hazafelé úgy döntöttem csak egy új hiace lesz és kész.

befejeztem a matekot.

;)

Szerintem normál autót is nehéz találni normálisat,nem hogy még tgk-t jót!

Link to comment
Megosztás:

Ez így van.Zömében kintről jönnek ezek is, aztán kifényesítve várják a lúzereket.Mivel az Opel kint is olcsó.....

Sőt!

Találtam kint 2006-os autót full extra 1,2M csak egy bibi volt az autóház neve. Ruszki Autószalon volt :rolleyes: ;) ;)

biztos nem 2nd hand

Link to comment
Megosztás:

Ha nem muszáj én sem megyek ki a hűvös irodából ma...... ;)

Tegnap barnultunk rendesen a fenyvesben..... ;)

A héten még a tetőn is lesz egy kis dolgunk, (2db kollektor) lehet hajnalban kellene megoldani, mert ez a nepsütés

+ fekete Bramac cserép, gyilkos párosítás..... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Akkor jó nap volt,mert engem ma az 52-esen majdnem kivasalt egy barom kamionos szemből,az állampusztai kijárónál,a kanyarban(mer ugye annak a baromnak kanyarban kell előzni :rolleyes: ),Morgónak meg neki mentek pesten.

Biztos megérezte a kamionban.Amúgy az embereket teljesen megzakkantja ez a murvameleg.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.