Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

én 3000-et fizettem. szerintem 950 két szelet rántotthúsért sok.

Na más:

Aki otthon van holnap Losi Johnny!!! ki tudtok menni a TAKT kereskedésbe (A Csabi ott dolg ugye Losi)

meg kellene vizsgálni egy piros ASTRA -t

Hétfőn tudok én is menni daaig jól esne egy telefon, hogy Hiltis autó-e?!

Jobb ajtó és a festésen látszana. esetleg egy fúrószár a pótheréknél. :rolleyes:

olaszból jött-e

1000x Köszi!

Hogy ne érje szó a ház elejit, kimotorozok odáig (max. 1.5km) .Aztán amennyire lehet, körbevizslatom.Bár Astra G-ben kicsit sem vagyok otthon.

Link to comment
Megosztás:

Jó volt ez így, de frankón nem hallottuk mikor beindult, pedig le volt húzva mind2 első ablak.Biztos a kendő miatt! :rolleyes:

Én nem is hallottam mi van,csak azt figyeltem mit ír a BC.Egyszer csak lett pillanatnyi fogyi hirtelen 14-15-17liter,aztán 2-1,2,akkor ordítottam Csabinak,hogy ez megy bameg,lépd a kuplungot be.Ő csak kamillázott mi van. ;) Én meg sóhajtottam egy nagyot,hogy az Y20DTH-hoz is értünk mostmár! ;)

Link to comment
Megosztás:

GSiCsabi: azért nem volt az 50%-os emelés. (Pl: Gyros tányéron 750-->850, stb)

Sorry... ;)

30%-ot akartam írni...de nem is ez a lényeg, hanem, hogy nem kicsit emelkedtek az árak... :rolleyes:

A La Verdét, nem igazán részesíteném én sem jó ötletnek, mert télleg csak pizzájuk van,meg nincs is oly közel...akkor inkább maradjon az E.B..... szerintem. ;)

Link to comment
Megosztás:

No igen...... :rolleyes: :lol:

Amúgy valszeg még 9 előtt/környékén, mert elígérkeztem a csajoknak, hogy családilag mejünk a strandra, aztán milyenek a nők....behajtják kíméletlenül! ;)

Akkor én ezt most kihagyom,fel nem kelek olyan korán. :lol:

Egyszer csinálhatnánk egy szexciós strandolást. ;)

Link to comment
Megosztás:

.... aztán max. 150m húzás után életre kelt.Nagyon szépen járt a mocija, Morgó szívéről szemmel látahtóan ölég nagy kő esett le.Egyelőre minden rendben van, úgyhogy a mechanikai szakasz befejezte a dolgot.

Ennyi...... ;)

:rolleyes:

Gratula a csapatnak :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

hazajöttem inkább ma, megnéztem a pirosat én is.

- első lökös valszeg cserélve volt

- TYC lámpák elöl, nem gyáriság

- első dobbetétek újak

- hátsó dobbetétek újak

- hátsó lökhárító cserélve volt, az is új.

- csomagtér ajtó nem illeszkedik a jobb lámpához, ill nagyon passzos,

- helyenként megfolyt a festék, mintha a két oldala teli fényt kapott volna,

- full polír.

amúgy az autó szépen össze van rakva csak a hátsó ajtó nem passzol szépen, de az a vectran sem volt jó és Baranyi Feri tekert a gumi bakon, azóta jó. Ha a motorja jó, és nem csalnak évjáratot...?

A gumik újak, ennek lehet az az oka, hogy a futómű nem áll a helyén és koptatja a gumit. Ezt meg kell mérni.

Beszélek Árpival és kivitetem oda átvizsgálásra.

Nekem egyébként nagyon tetszik. Eddig talán ez a leg... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Losi Köszi az infót!

NM.

Amúgy voltunk ma családilag strandolni.Nevetséges belépőárak vannak.A gyerkőcök beugrója 850ft, a felnőtteké pedig 1200ft volt.Így 4300ft volt csak a beugró.Szerencsére üdülési csekket elfogadtak, így fel is használtam gyorsan.De az biztos, hogy lassan ez is úri passziónak minősül a szememben.Nem is voltak túl sokan, viszont közöttük is inkább családosok voltak többségben.Meg egy rakás "svéd" is.Hogy azoknak miből tellik bakker.....

Link to comment
Megosztás:

a svédek mindenhol ott vannak...

én nem voltam még a kecskeméti strandon, csak dekorálni. Köv hétvégén a balatonra megyek 3-4 napra, így biztos nem leszek meeten.

Aki akar lejöhet szombaton fürdőzni, szabad strand van és negyon kellemes helyen. nincsenek sokan.

Viszont csak 2 szabad ágy van a kecóban.

A T.I . S. Sokadik próbálkozásra ment fel a vista alá. de fenn van, persze magyarázatot nem tudok.

Reggel megnézem a piros alvázszámát a kódfejtőben :rolleyes: ;) ;)

hogy meg fognak lepődni ha felnyitom a laptopot a kereskedésben... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.