Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

jah 9 kor jön az astra viszem Árpihoz, utána ha minden oké akkor megírjuk a papírokat, és ha ez is oké akkor megyek a toyotába tárgyalni a hiace-ról.

Remélem minden rendben lesz mindkét autóval!

:lol: ;)

S, akkor beosztottaké lesz az VAN, a főnöké pedig a Hapci? :lol:

a szomszéd csajok délutáni bikinis-napozós időtöltése állandóan elvonta a figyelmünket..... B) :D :P

Én annyiraa sajnállak benneteket...... :rolleyes: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi !

Kicsit bajban voltunk a héten, a fenyvesben melózunk és lépten -nyomon félbe kellett szakítanunk a melót...... :rolleyes:

a szomszéd csajok délutáni bikinis-napozós időtöltése állandóan elvonta a figyelmünket.....

eddig még bírtunk magunkkal.....

dolgozni mentek vagy nézelődni? lehet pénzt kellene szednem! ;) ;) :lol:

legalább tudom, hogy otthon van az asszony, még ha nincs is rajta ruha :lol: :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

JOhnny!

Te beszélni angol, de most ez kicsit más fordításban :rolleyes: :lol:

- What can there (Vadkender)

- Hole one a wait say? (Hol van a wc?)

- One Kate Lee bumm (Van két libám)

- All cut race (Alkatrész)

- Hot show race (Hátsórész)

- Kitchen get neck (Kicsengetnek)

- New see one up road? (Nyuszi van apród?)

- Me of us one? (Mi a f*sz van?)

- One hut one Kate catch came (Van hatvankét kecském)

- Hat are row Zoe saw (Határozószó)

- Sun cow (Szánkó)

- Sir one a you came on ( Szőr van a lyukamon)

- This no all (Disznó)

- Kate no mud touch cow one a bock Ron tool (Két nomád tacskó van a bokron túl)

- Beer luck! (Bírlak!)

- Soul a new! (Szól anyu!)

- Tap ate a (Tapéta)

- Fog peace call low (Fogpiszkáló)

- Tape at war you one a fun (Tépett varjú van a fán)

;) ;)

Link to comment
Megosztás:

All cut race---kell valakinek?

Karcsinál hétfőn becserélem a rossz méretű cuccot, és az árát le kell vásárolnom.

Olyat vennék akkor ami éppen kell mostanában.

lehet hogy G Astra cucc kelleni fog, ez ma vagy hétfőn kiderül és akkor bótolunk. De ha tud várni a biznisz 1-2 napot akkor biztosabb lesz.

Link to comment
Megosztás:

Tennap kisit alul lett méretezve a görög sali a Kertiben.Gondoltam, szóvá is teszem, mert kb zóna adag volt, de végül hagytam.....egyelőre...... :rolleyes:

Sajnos azt kell mondjam,a jó magyar szokás itt is kezd meglátszani...alacsony áron nyitok,nagy adaggal,aztán felviszem az árat és a minőségre,mennyiségre sz@rok nagy ívben.

Egyszerű: máshova megyünk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos azt kell mondjam,a jó magyar szokás itt is kezd meglátszani...alacsony áron nyitok,nagy adaggal,aztán felviszem az árat és a minőségre,mennyiségre sz@rok nagy ívben.

Egyszerű: máshova megyünk! :rolleyes:

Lesz még kövi alkalom, és akkor is fogok kérni, és ha túl sok lesz benne a saláta, szóvá fogom tenni, lévén teljességgel típusidegen hozzá.

De viszont ahogy elnézem, a normál kaják, normál adagként érkeztek az asztalra.Szal ott max. csak az árak kis mértékű emelkedése jellemző.

Nem először jártunk ott, lehetnének lojálisak a visszatérő vendégekkel......

Link to comment
Megosztás:

Lesz még kövi alkalom, ....

De viszont ahogy elnézem, a normál kaják, normál adagként érkeztek az asztalra.Szal ott max. csak az árak kis mértékű emelkedése jellemző.

Nem először jártunk ott, lehetnének lojálisak a visszatérő vendégekkel......

Kis mértékűnek nem igazán nevezném, mert több mint 50%-os emelés volt... :rolleyes:

Ráadásul, 1 ilyen alkalommal, nem kevés összeget hagyunk ott összességében... :lol: mert ha jól emléxek, akkor tegnap este nem igazán volt ott más rajtunk kívül... talán 3 emberke? ;)

Lehet, hogy beszélni kéne a főnökkel, hogy kapjunk szekció kedvezményt! ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vissza a LA Verdébe?

Állítólag a bunkó felszolgálót már lecserélték.

Olcsóbnak az sem olcsóbb, és csak pizza van szinte :rolleyes:

GSiCsabi: azért nem volt az 50%-os emelés. (Pl: Gyros tányéron 750-->850, stb)

Tény, hogy nekem sem tetszettek már az árak annyira ;)

Link to comment
Megosztás:

Olcsóbnak az sem olcsóbb, és csak pizza van szinte ;)

azért nem volt az 50%-os emelés. (Pl: Gyros tányéron 750-->850, stb)

Tény, hogy nekem sem tetszettek már az árak annyira ;)

Ennyi erővel lehet, keresni kell majd mást.Vagy a jó időre való tekintettel vissza szokni a Bundihoz.Olcsóbból megvan a kaja, még ha eléggé be is van szűkülve a rendelési lehetőség.

Gepárdot láttam ma az Izsákin a Corsival, éppen a város felé tartott.Én meg Morgóhoz.Volt még némi légtelenítés, szintutántöltés, no meg az indítás.Utóbbi nem volt 1Xű, mert első körből szépen lemerült a Veki akksija, majd Udié is, így önkéntes alapon a legerősebb verda után lett kötve a Veki, aztán max. 150m húzás után életre kelt.Nagyon szépen járt a mocija, Morgó szívéről szemmel látahtóan ölég nagy kő esett le.Egyelőre minden rendben van, úgyhogy a mechanikai szakasz befejezte a dolgot.Udinak van pár apróság, mint összerakni a ledesített műszerfalat, középkonzolt miegymást, no meg beszerelni a tolatóradart.

Ennyi...... :rolleyes:

Aztánszépen hazajöttem a ződdel.Nem akart senki gyorsan menni, érezhetően tartanak az emberek a gyorshajtási bírságoktól.

Link to comment
Megosztás:

Gepárdot láttam ma az Izsákin a Corsival, éppen a város felé tartott.Én meg Morgóhoz.Volt még némi légtelenítés, szintutántöltés, no meg az indítás.Utóbbi nem volt 1Xű, mert első körből szépen lemerült a Veki akksija, majd Udié is, így önkéntes alapon a legerősebb verda után lett kötve a Veki, aztán max. 150m húzás után életre kelt.Nagyon szépen járt a mocija, Morgó szívéről szemmel látahtóan ölég nagy kő esett le.Egyelőre minden rendben van, úgyhogy a mechanikai szakasz befejezte a dolgot.Udinak van pár apróság, mint összerakni a ledesített műszerfalat, középkonzolt miegymást, no meg beszerelni a tolatóradart.

Én a mai korán kelés miatt elég enervált voltam,de ahol tudtam próbáltam segíteni.

Bocs Losi,hogy nem én húztam a vekit,de kezdek fosni a kuplung miatt komolyan.

Eléggé izgultam én is az indításnál,mert kicsit tartottam,hogy ennyire megbontottuk magát a motort,de nem lett gond.

Lassan minden a helyére kerül holnap és lehet takarítani kivül/belül.

Reggel amíg nem mertünk csinálni semmit,addig ledobtuk az enyémből az olajat és kapott egy adagot a Pennzoil-ból.Kiváncsi leszek,hogy muzsikál.

Link to comment
Megosztás:

én 3000-et fizettem. szerintem 950 két szelet rántotthúsért sok.

Na más:

Aki otthon van holnap Losi Johnny!!! ki tudtok menni a TAKT kereskedésbe (A Csabi ott dolg ugye Losi)

meg kellene vizsgálni egy piros ASTRA -t

Hétfőn tudok én is menni daaig jól esne egy telefon, hogy Hiltis autó-e?!

Jobb ajtó és a festésen látszana. esetleg egy fúrószár a pótheréknél. :rolleyes:

olaszból jött-e

1000x Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Én a mai korán kelés miatt elég enervált voltam,de ahol tudtam próbáltam segíteni.

Bocs Losi,hogy nem én húztam a vekit,de kezdek fosni a kuplung miatt komolyan.

Ha úgy vesszük, már csak a molyolós része volt, szal nem volt téma.Kivételesen én sem kentem magam össze! ;) Az, hogy ki húzta, meg ki nem......a 140LE az csak 140LE na! ;) Jó volt ez így, de frankón nem hallottuk mikor beindult, pedig le volt húzva mind2 első ablak.Biztos a kendő miatt! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.