Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

már nem emlékszem hová építtettem a gyáram de megnézem a rajzokat jó? :rolleyes: ;) ;)

Viszont rosszul esett, hogy éppen senki sem ér rá, hogy behozzon Deák Árpitól, vagy, hogy szakavatott szemek

megnézzék az új autóm.

Nem kérek kommentet!!! Csak rosszul esett és kész.

Bazsi ma átjött és elmentem Árpihoz is, majd holnap elviszem neki a vasat, ha az eladó beleegyezik.

Link to comment
Megosztás:

Nem kérek kommentet!!! Csak rosszul esett és kész.

Én meg azért nem jelentkeztem, mert a fiamnak akkor volt az évzárója, és ott voltunk.

Holnap délután-este megyek a Zsoltiékhoz féket szerelni, lehet, hogy oda ki kell jönni értem, ha nem végzünk időben, valaki?

Link to comment
Megosztás:

Én meg azért nem jelentkeztem, mert a fiamnak akkor volt az évzárója, és ott voltunk.

Holnap délután-este megyek a Zsoltiékhoz féket szerelni, lehet, hogy oda ki kell jönni értem, ha nem végzünk időben, valaki?

Csörögj rám, de szerintem Zsoltiék nem ülnek rá a munkára :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tomi !

Kicsit bajban voltunk a héten, a fenyvesben melózunk és lépten -nyomon félbe kellett szakítanunk a melót...... :rolleyes:

a szomszéd csajok délutáni bikinis-napozós időtöltése állandóan elvonta a figyelmünket..... :lol: :lol: :lol:

eddig még bírtunk magunkkal..... B) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.