Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szevasztok

Most vettünk egy H Astra 1,7cdti 100Le autót. Hidegen indítva az olaj lámpa 3-4 másodpercig világít és a hangja is "traktoros" . Valaki tudna e segíteni mi lehet a problémája , km állása 45000km és 2005-ös a jármű. Köszi Hangyatibi

Az ISUZU moci ilyen, pár másodpercig világít az olajnyomás pilács.....ezen ne bánkódj.... :D

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem... egyfolytában azt írja ki, hogy TELEFON... de majd a 7végén, megszakérjük Tomival... :D

Vagy csati baja van, vagy szoftver... de majd meglátjuk...

HAt nekem a tudomanyom nem ért hozza, azért remélem sikerül megoldas találni. Nincs valakinke ismeretségében elado auto kb1 millaért az se baj ha diesel de benzin se kizaro, ja és ha OPEL az se baj. és klima legyen benne

Link to comment
Megosztás:

HAt nekem a tudomanyom nem ért hozza, azért remélem sikerül megoldas találni. Nincs valakinke ismeretségében elado auto kb1 millaért az se baj ha diesel de benzin se kizaro, ja és ha OPEL az se baj. és klima legyen benne

Bár off autó: unokatesómnak van 1 eladó -->1.5dci Clio-ja, ha érdekel /1.6milió ft/

Link to comment
Megosztás:

Jelentem, a motoros kabim tényleg vízálló, a robi olykor Jetsky-t játszott az Izsákin befelé, iszonyat mi mennyiségű víz leesett.

Azt az 5 csavart sajnos már nem volt időnk az időjárás miatt kitekerni, amiért szintén zabos vagyok, (hogybaxnámeg) és a Corsa is megest feladta a lecót.... :D

Link to comment
Megosztás:

Nálunk gumicsizmás parti volt, kisebb medence lett a pincéből.... :D :D B) :P

Már úgy is terveztünk egy nagytakarítást a pincében.....legalább most fel lett mosva rendesen..... B)

Én pedig megint nem haladtam a konténer pakolással.

Lassan lehetne szekciós lapátolást csinálni, akkor talán jobban haladna. ;) :D

A pince beázástól én is mindig féltem anyáméknál, de ott szerencsére mindig "megúsztuk".

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.