Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Megint lepottyant egy vadászgép :sowwy:

Hullanak, mint a legyek.

Állítólag átstart közben, már behúzott futóval elemelkedésnél beállt a hajtómű, aztán viszaesett.Akkor katapultált a pilóta, a gép tovább pattogott, át a kerítésen, rá a 44-re amit keresztül szántott, kivert egy facsoportot, majd megfogta szántás.

Mindez persze megnemerősített információ. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Állítólag átstart közben, már behúzott futóval elemelkedésnél beállt a hajtómű, aztán viszaesett.Akkor katapultált a pilóta, a gép tovább pattogott, át a kerítésen, rá a 44-re amit keresztül szántott, kivert egy facsoportot, majd megfogta szántás.

Mindez persze megnemerősített információ. :sowwy:

Hiradóban azt mondták, hogy ez egy feladat lett volna. Leszállás helyett csak megérinti a futóművel a kifutót és újra emelkedik. Ekkor volt valami gubanc. Állítólag egy gpékocsi ment a 44-en a közelben és az mögött húzott át a gép. A katapultált pilóta még a reptér területén landolt. Most ben van a kórházban kivizsgáláson.

Link to comment
Megosztás:

Hiradóban azt mondták, hogy ez egy feladat lett volna. Leszállás helyett csak megérinti a futóművel a kifutót és újra emelkedik. Ekkor volt valami gubanc. Állítólag egy gpékocsi ment a 44-en a közelben és az mögött húzott át a gép. A katapultált pilóta még a reptér területén landolt. Most ben van a kórházban kivizsgáláson.

A művelet neve touch and go.Vagyis beton érintése, futó vissza, aztán csőgáz.Na ebből a sorozatól kimaradt a csőgáz, és csak csőváz lett! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Mondanak ezt is azt is.

Touch&go-ról is beszélnek,de alacsony áthúzásról is,sőt azt is mondják,hogy leszállás közben hajtóműtűz okozta a gondot és tudták azt is hogy baj van.A "majomfogó" állt,de azt is keresztül vitte. :lol: :sowwy:

Még jó,hogy nem KESZI gép volt. :lol:

Egyébként vicces,mert pont az volt szoliban pályás,akivel én voltam! :lol: Ergo bent lettem volna pont. :P

Link to comment
Megosztás:

Az egyik sofőrünk faterja volt, mondta is, hogy ha kicsit később ér oda akkor gáz van.

Gondolj bele, mit mondott volna a kárszakértőnek.Oldalról szabálytalanul belém jött egy MIG-29....... :sowwy: A pilóta meg nem tudott volna betétlapot adni, lévén akkor már nem volt a gépben! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Beszélgettem ma bent a pilótával, és nem tudja megmagyarázni, hogy hogy volt. (vagy csak nem szabad)

Elvileg nincs semmi komoly sérülése, nyaka húzodott meg meg ilyenek.

Ma délután átszállították Pestre. Úgy látták a nagykutyák, hogy neki most nem előnyös a mi kórházunkban lévő átjáróház.

Ott majd csak családtagok látogathatják.

Amúgy tök normális fazonnak tünik.

Link to comment
Megosztás:

A totálkáron találtam ezta kis szösszenetet az új, vagyis ráncfelvarrt Picantóról.Melékesen megjegyezném, hogy az előző generáció nekem v.miért szinpatikus:

Csak férfiszemmel tudom nézni a kocsit. Ha azt szeretném, hogy asszonypajtás légzsák óvta, minőségi környezetben fuvarozza gyerkőceink, és bonyolítsa a hátország ügyes-bajos dolgait, akkor reális választás a KIA Picanto. Két milliónál indul a fapados modell, de tesztautónk, az 1.1 EX Sport megnyalja a három misit. Itt kezd vesztésre állni a játszma, és ad mattot a matek: plusz négyszázezer, és háztájon a 100HP blöffmentes sportossága. Igaz, akkor én mennék el tejért.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.