Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Eh, nemértesz te ehhez! :D Tomi direkt olyat keres, amihez drága az alkatrész, és ennek a tervnek része az ótómata! :D

:D há' vegyen bele drága váltót, mondjuk Corvettét, a Lotus Omegában is az van.

Itt is van hozzá az alkatrész: http://www.hasznaltauto.hu/1936672_chevrolet_corvette_2002

Ha meg mégsem ez jó hozzá, akkor legalább még drágábban jön ki :D

Link to comment
Megosztás:

Vegyél csak ótómatát,aztán majd sírj,ha Dezsővel is körbeautózlak! :D

Majd a dupladigitklímaheremasszírozó feledteti vele! :D

Amúgy ez az Omi ott lenne a szeren.De csak akkor venném meg, ha tényleg C30SEJ van benne.....

De előtte talán adni kellene a Vekinek egy esélyt, mondjuk úgy max. 3 hetet, amíg új gazdára talál, ésszerű áron persze.Aztán utána lehetne lubickolni a lóerőkben.Addig meg marad az álmodozás.

Link to comment
Megosztás:

Majd a dupladigitklímaheremasszírozó feledteti vele! :D

Amúgy ez az Omi ott lenne a szeren.De csak akkor venném meg, ha tényleg C30SEJ van benne.....

De előtte talán adni kellene a Vekinek egy esélyt, mondjuk úgy max. 3 hetet, amíg új gazdára talál, ésszerű áron persze.Aztán utána lehetne lubickolni a lóerőkben.Addig meg marad az álmodozás.

Akkor már inkább ez.

Link to comment
Megosztás:

Te Kasza,

elnézést nem tudom másik neved-

bontásnál a használt bontott csa varokat szoktátok gyüjteni?

szivesen átvenném őket.

mindenfélét, futóműcsavarok, vízpumpához, hengerfejcsavarok, lemezcsavar, kasztniból akárhonnan

valahogy rágerjedtem az eredeti német feliratos 10.9es csavarokra....

valahogy történt úgy, mint tavaly az opel emblémás légtelenítőcsavarkupakokra....

tudsz adni ilyesmi bontott csavarokat?

Link to comment
Megosztás:

Te Kasza,

elnézést nem tudom másik neved-

bontásnál a használt bontott csa varokat szoktátok gyüjteni?

szivesen átvenném őket.

mindenfélét, futóműcsavarok, vízpumpához, hengerfejcsavarok, lemezcsavar, kasztniból akárhonnan

valahogy rágerjedtem az eredeti német feliratos 10.9es csavarokra....

valahogy történt úgy, mint tavaly az opel emblémás légtelenítőcsavarkupakokra....

tudsz adni ilyesmi bontott csavarokat?

Igazából opel feliratos csavarral én még nem találkoztam , szerintem tudok majd csavart d kicsit később mert múlthéten vitt

el a szerlő haverom 1 láda csavart . Ami most van az itt is kelhet de szerintem pár hét vagy 1 hónap és tudunk beszélni érdemben is róla. :D

Link to comment
Megosztás:

Hogyne lehetne.... :D

A cél, hogy Kb. 10 percenként találj 1 kutat......ugyanis kb. ennyit megy el 1 tankkal....... :lol: :D :D

Mentem ill volt már ilyen gépem régen 96-98 körül igaz nem sokáig csak üzletre vettem meg, de nem volt gáz a fogyasztása

igazából ha túljutsz az első havi sokkon akkor letudsz menni fogyasztással 9-10 lityire.

Persze mint emlitettem túl kell jutni a sokkon ill túl kell élni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.