Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Jó az Opel fateré...

Elvittem ma Bogár Zolihoz kiolvasott minden szart belőle de semmi hiba ,időközben fater tankolt a gépbe 20 lityi 98-as benyát autókázott vele semmi hiba tökéletesen műkszik jóóóó :D Szóval ultra gáz hogy 3 hónap állás után elöregszik a benzin és olyan mint a higitó.

GRATULÁLOK MAGYAR OLAJTÁRSASÁGOK ILL BENZINKUTAK... :D

Link to comment
Megosztás:

Jó az Opel fateré...

Elvittem ma Bogár Zolihoz kiolvasott minden szart belőle de semmi hiba ,időközben fater tankolt a gépbe 20 lityi 98-as benyát autókázott vele semmi hiba tökéletesen műkszik jóóóó :D Szóval ultra gáz hogy 3 hónap állás után elöregszik a benzin és olyan mint a higitó.

GRATULÁLOK MAGYAR OLAJTÁRSASÁGOK ILL BENZINKUTAK... :D

Erre én is gondoltam.De lehet, hogy már baromi régen járt normálisan, csak beindították, ki nem próbálták, meg ki tudja mi volt benne előzőleg....

Én mondtam!Én megmondtam!Szal ki kell írni rá, hogy eladó, és járni vele.

Nem Ker.be tolni egy darabig! :D Sztem...... :D

Link to comment
Megosztás:

Szóval ultra gáz hogy 3 hónap állás után elöregszik a benzin és olyan mint a higitó.

GRATULÁLOK MAGYAR OLAJTÁRSASÁGOK ILL BENZINKUTAK... :D

Minden évben a motoros kaszával és a fűnyíróval szopjuk így be: pár hónap és a benzin, olyan mint a tej, persze csodálkozunk, hogy nem indul be, de az új benya rögtön orvosolja a problémát! :D

Link to comment
Megosztás:

Finom!!! lenne mit csiszolni rajta. de az ára elég barátsagos.

Habar tominak lehet tele van most a fa.....a az auto szerelgetéssel.

sok minden jöhet de nem lenne baj, ha elfordítom a kulcsot és legalább beindul :D :D :D

Erre meg kéne még fél milla legalább...játszós :D

Link to comment
Megosztás:

Morgóhoz se mejünk többet.Nem hagyott bennünket szerelni.Elrontotta a játékunkat! :D Direkt! :D Azt mondta, hogy mivel kihagytuk a Demó Corsájából, ez a büntetés! :D

De a stabrúd a helyén.nagyon faca lett a fuómű elöl.Jobban feszíti az útra a kerekeket, nem pörög el induláskor, és az úthibákat is jobban lekezeli.Nem üt fel a futómű.Amúgy 20mm-es stabrúd volt benne, most 24-es lett.

Kiskaszának pedig Thx a stabrúdért! :D

Link to comment
Megosztás:

Morgóhoz se mejünk többet.Nem hagyott bennünket szerelni.Elrontotta a játékunkat! :D Direkt! :D Azt mondta, hogy mivel kihagytuk a Demó Corsájából, ez a büntetés! :D

De a stabrúd a helyén.nagyon faca lett a fuómű elöl.Jobban feszíti az útra a kerekeket, nem pörög el induláskor, és az úthibákat is jobban lekezeli.Nem üt fel a futómű.Amúgy 20mm-es stabrúd volt benne, most 24-es lett.

Kiskaszának pedig Thx a stabrúdért! :D

Én mondtam,hogy jó dolog. :D

A féket nem nála csináljuk,hanem nálam,mert megint nem hagy nekünk melót! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Végre itthon, és végre magyar billentyűzet... :D királyság... :D

Habár, az idő itt sem jobb sajnos mint kint, mert itt is esik, na de a levegő... az egészen más... :D

Amúgy, elég jó időt futottunk hazafelé, 1 tranzittal, megpakolva. a 980 kmt, cirka 8,5 óra alatt sikerült lezavarni :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.