Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

De mai slussz poén...

Megyek vissza este műhelybe vágtázok befele Halasi út, Erzsébet krt stb, beérek műhely elé beáll elém egy fiestával egy srác ,kiugrik azt magyaráz hogy felcsapodott egy kő a halasi úton az én automról és kirepesztette az üvegét azonnal adjak neki betétlapot...

Na én finom okos stílusban elküldtem pihenni szép helyre , bemegyek műhelybe pár perc indulok ott ül fiestába elindulok kiugrik hogy ne menjek sehova mert hivta rendőröket.... Na ez engem annyira felizgatott hogy azon nyomban mentem is tovább :D most kérdem én hogy van ez?

Honnan tudjam hogy én automról pattant fel kő, 2 mért nem tartotta be követési távolságot, 3 mivan haszemből jövő autó csapta rá követ?...

Szal nem tudom mire volt jó neki ez a téma de ijjjárt

Hát a téma annyi a jelen állás szerint hogy hiába adnál neki betét lapot a biztosíto nem fizet ennyi! Ergo fölöslegesn tépi a száját. Ha van cascoja 10% kell fizetni és kicserélik a teljes üveget! Ha javitható akkor évente ha joltudom a hungaria vagy generali megtérit 1 javitást.

Le kell szarni.....

Link to comment
Megosztás:

nem tudjuk.

ma rá akartunk tenni egy másik kardánt de nem passzol a D4D váltó és a

2L váltó nyelestengelye :D

most donort keresek

Akkor már csak elölről jöhet a dolog, ergo főtengely, lendkerék, ilyenek jutnak eszembe.Meg az, hogy ez egy ki.bszott teherautó, és addig kell hajtani amíg megy........ :D

Link to comment
Megosztás:

meg is emeltük...sz@r úgy is.

Ma este váltó vissza 18:00 aki akar jöjjön és hallgassa meg...

Holnap kap egy másik kardánt ha passzol, egy ma működő autóból, ami holnap már lehet nem fog :D

Egyszer ha ráérsz ugorj be hozzánk Tomi viszlek egy kürt a Transittal akkor rá jössz hogy a toyota az egy LUXUS tgk...

Miénk már kétszer leszakadt menet közben ill szétugrott most olyan hangja van mint régen az ikarusoknak volt :D

plussz kb a difink log vagy 2 cm minden irányba . Így hajtottunk bele 2.5 év alatt kb 100000 km -t.

Megszokás kérdése amugy tok jó G ASTRA 2.0dtl ha gondolod :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszer ha ráérsz ugorj be hozzánk Tomi viszlek egy kürt a Transittal akkor rá jössz hogy a toyota az egy LUXUS tgk...

Miénk már kétszer leszakadt menet közben ill szétugrott most olyan hangja van mint régen az ikarusoknak volt :D

plussz kb a difink log vagy 2 cm minden irányba . Így hajtottunk bele 2.5 év alatt kb 100000 km -t.

Látod Tomi, erről beszélek.Addig kell hajtani amíg megy, azt' ihaj! :D

Link to comment
Megosztás:

Joe, Paja!

Nálatok nem a "tavaszi" kezdett megjelenni? :D

Amúgy a hasmars nem a legjobb dolog, viszont jobb a másik végletnél. :D

Fűmagot nem tud senki?

Praktiker, baumax drága.

Nem nevezném "tavaszi"-nak :D

Kérdezgettem a fűmagot bent, de csak mezőgazdasági boltokat tudták ajánlani.

Halasi út, Ladánybenei út, Autóscsárda...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.