Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kicsit bealkottam ma.Jöttem a kiskörúton a CP előtti szakaszon.Mielőtt kikanyarodik az út a Jókaira, van egy gyalogosátkelőhely.Óvatosan, kb. 30-cal mentem.Mivel a belső sávban nem jött senki, egy fiatal hölgyemény átment.Lassítottam, majd megálltam, gondolván a többi gyalogos is át fog menni.Mivel egyik sem indult el semelyik irányból, elindultam.Az Astra orra éppen az átkelőhelyen volt, mire feleszmélt a piac oldalán álló muksó, és lelépett.Én persze már gurulón voltam.Mivel a verda mellett volt, inkább gázt adtam, nehogy nekiessen az autónak.persze a piac felöl meg már indult volna ki egy Nissan kisteher.Na ott elszakadt a cérna, aztán igen hangosan hagytam el a kiskörutat.Bazzeg még ennyi birkát......

Az elindulásra mindenki felkapta a fejét, mert nyikorgott mind2 gumi amíg a gázon álltam.Kicsit nem tesz jót ez a tavaszi napsütés az embereknek. :D

Link to comment
Megosztás:

Egy hasonló cérnaszakadás:

Ma Jókai piaci behajtó és a kiskörút között irány befelé

Skoda Fabia bent parkol jobbra, kicsit kilóg az orra, nembaj elférek.

Gondol egyet kiáll, gondoltam indul index nélkül, nagykaland...NEM megáll és hátramenet és indul felém, nekem fogyott a helyen, szemben jöttek, ignisz elöl aztán többi mazsola...

Első reakció ABS második 2 padló szűken fordul, Skoda kikerül de az orra lendül kifelé gumi szól vagy 30 méteren ignis dudálgat Tomi el...

tanulság: Ha a Skoda indexelne, esetleg vészvillog akkor látom, valami rendellenest csinál és időben fékezem. De az Barma nem, csak tolatgat kiáll, beáll.

hát így telnek a napok... :D

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Kiváncsi lennék Pesten meddig bírnád cérnával.... :D

Szerencsére ritkán járok arra! :D Akkor is csak 7végén, és baróó korán! :D

Amúgy szülővárosom is egy elég érdekes hely közlekedés szempontjából.faterom sokat sofőrködött, és csak ennyit mondott.Aki Kiskőrösön megtanul vezetni, az bárhol elbodogul! :D

Link to comment
Megosztás:

Hm az nem lehetett rossz :D

Nos astrát kivillogtattam 1405 tehát egr szelep, kicseréltem változás semmi most nem világit a motor konroll lámpa de az autó nem veszi a fordulatot, kicsit nehezen indul, gázt adok neki akkor dadog nehezen elkapja fonalat aztán megy fordulaton de ha visszaengedem gázt akkor minden kezdődik elölről...

Gyertyakábelt ,trafót, cseréltem semmi változás ja gyertyát is dobtam bele másikakat...

X14XE ULTRA GÁÁÁZZZZZZZZZZZZZ

Link to comment
Megosztás:

De mai slussz poén...

Megyek vissza este műhelybe vágtázok befele Halasi út, Erzsébet krt stb, beérek műhely elé beáll elém egy fiestával egy srác ,kiugrik azt magyaráz hogy felcsapodott egy kő a halasi úton az én automról és kirepesztette az üvegét azonnal adjak neki betétlapot...

Na én finom okos stílusban elküldtem pihenni szép helyre , bemegyek műhelybe pár perc indulok ott ül fiestába elindulok kiugrik hogy ne menjek sehova mert hivta rendőröket.... Na ez engem annyira felizgatott hogy azon nyomban mentem is tovább :D most kérdem én hogy van ez?

Honnan tudjam hogy én automról pattant fel kő, 2 mért nem tartotta be követési távolságot, 3 mivan haszemből jövő autó csapta rá követ?...

Szal nem tudom mire volt jó neki ez a téma de ijjjárt

Link to comment
Megosztás:

Hm az nem lehetett rossz :D

Nos astrát kivillogtattam 1405 tehát egr szelep, kicseréltem változás semmi most nem világit a motor konroll lámpa de az autó nem veszi a fordulatot, kicsit nehezen indul, gázt adok neki akkor dadog nehezen elkapja fonalat aztán megy fordulaton de ha visszaengedem gázt akkor minden kezdődik elölről...

Gyertyakábelt ,trafót, cseréltem semmi változás ja gyertyát is dobtam bele másikakat...

X14XE ULTRA GÁÁÁZZZZZZZZZZZZZ

Akkor sanszos, hogy felakadt.Sztem keress bele egy bontottat...... :D

Más hibakód nincs?tehát a 1405 után nem villogott továbbiakat?

Ezt meg a Totalcaron találtam:

Érdekes válaszok

A használtautó-értékesítéssel kapcsolatban milyen szolgáltatásokat hiányol a piacról?, tettük fel a kérdést, és ? egyebek mellett ? az alábbi válaszokat kaptuk:

* A pi.na

* A murvás bunkó és a nyálas álprofi nagyonmultikvagyunk AAA közötti stílust

* Ajándék sör autóvásárláskor

* Próbahónap :D

* Hogy az első hazugságnál lelőhetem az eladót

* Rohaggyon meg a sok sumák!

* Fűtött parkolók, hogy télen is lássam a kocsikat

* Egy kisebb tesztpálya, ahol ki lehetne próbálni a vasat!

* Rögtönítélő bíróság a hazug és kilóméteróra-tekergető kereskedők ellen

* Kakaóscsiga

* Ajándék Aston Martin! :-D

* Szex

* Becsületet, a becsületet és a becsületet. Megemlíteném még a BECSÜLETET is mint olyat, de ez a használtautó-kereskedők körében ismeretlen. A használtautó-kereskedő még a karóráját is visszatekeri, hogy két évvel ezelőtti időt mutasson.

* Nagymellu macák szolgáltatásait hiányolom

* A halálbüntetés

* Kolbászsütés

* Ingyen Rolls-ot malájkurvákkal a csomagtartóban

* Poligráfos vizsgálat a neppereknél :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.