Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Néztem és el is utaltam a szekciópénzt.

Majd csörögj rám, hogy mennyi kellene még. Holnap 10óra után már én is többet tudok a pénzügy helyzetemről elvileg :D

Köszi megjött, csak napközben most nincs netünk ezért nem tudtam olvasni a választ.

Jöttek még utalások, így az előleg már lezsírozva. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor azért nem jöttél a piros acélhengerért.

Majd holnap este elviszem már.

Okhaj.

Amúgy én is beiktattam egy köztes olajcserét, mert nem voltam elégedett azzal, ami benne volt.Nagyon xarul és főleg hangosan beszélt a motor.Az E85 miatt dobtam a benyaszűrőt is.Aztán jött Johnny vasa.

Az olaj ami lejött a zöldből, olyan híg volt, mint a hugyoz@s.Szinte a vizzel volt egyenértékű.Valszeg gyári olaj lehetett......

Link to comment
Megosztás:

Okhaj.

Amúgy én is beiktattam egy köztes olajcserét, mert nem voltam elégedett azzal, ami benne volt.Nagyon xarul és főleg hangosan beszélt a motor.Az E85 miatt dobtam a benyaszűrőt is.Aztán jött Johnny vasa.

Az olaj ami lejött a zöldből, olyan híg volt, mint a hugyoz@s.Szinte a vizzel volt egyenértékű.Valszeg gyári olaj lehetett......

Hát én ma alig koszoltam be a kezem,nem engedtél kibontakozni! :D

Köszi szépen tényleg! :D

Utána kiszaladtam a metro-ba még gariztatni,de ilyen vevőszolgálatos csajszival,nehéz volt figyelni.

Azt mondja nekem:

-Ki fogja visszarakni a dobozba a sok cuccot?Annyira szűk!Csináld te!

-Végülis én jobban értek a szűk dolgokhoz! :D

Link to comment
Megosztás:

Utána kiszaladtam a metro-ba még gariztatni,de ilyen vevőszolgálatos csajszival,nehéz volt figyelni.

Azt mondja nekem:

-Ki fogja visszarakni a dobozba a sok cuccot?Annyira szűk!Csináld te!

-Végülis én jobban értek a szűk dolgokhoz! :D

Miért nem kérdeztél rá, hogy akar-e témázni,mert te baromira jó vagy témázásban! :D

Link to comment
Megosztás:

Hali :D

Ebay-ről ment a cucc, 4 felni, két lökös küszöb spoiler meg egy pár szemöldök a Vectrahoz, a fényképezőnek még tart a licitje, de az is meglesz meg pár doboz apróság(kerékőr meg ilyenek)

Maj hozd haza légyszi, THX :D

:D :D

Azert remelem, hogy tudod, hova rendelted, mert mire odaer, addigra Te is ki fogsz erni a cuccokert... :D

Mär szerencsere, jöv7 ilyenkor otthon leszek... es asszem nem is jövök vissza, mert nincs ertelme... na de majd szemelyesen penteken elmondom...

Nagyon car az idö itt, van vagy 7 fok nappal, es esik az esö is..brrr :lol:

Üdv: mindenkinek :D

Link to comment
Megosztás:

A Magyar Mess

First, very nice article. Also agree with the comments that it is sad to see the discussion degenerate into the typical M.SZ.P. vs F_i_d_e_sz argument, when in reality they are 2 sides to the same coin.

Elolvastam. A legjobb hozzászólás pedig: "The biggest problem in Hungary - and that is why I am pretty pessimistic about the country - is that the party which might be able to help the country out of this difficult situation is led by a populist politician and his small circle. And unfortunately the leader who might (have) be(en) able to put this country to the right track is backed by a party with full of former Communists who were successful in surviving the so-called regime change in 1990 and still occupied with enjoying the benefits of "governing" a country. (I think this leader would agree with me having in mind his infamous (but really good) speech in öszöd.) In conclusion I think the solution would be that the populist leader and his circle should be forced out of power in that party, because it is much easier to get rid off one man than one party. "

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem, én megvárom a magyarítás 1.0-t. :D

Már ha lesz belőle....az a rész se semmi, ahol úgy definiálja Magyarországot 1 hozzáértő, hogy:" a konzekvenciák nélküli ország. " Szép szállóige lehetne, de azért jobban kibékülnék azzal, ahogy a Románokat és Bukarestet hívják manapság: " A kelet Párizsa.." -->No Comment!

Link to comment
Megosztás:

Lenne 1 kis projet srácok :D:) Udi mi a véleméyn Bazsiva karöltve megoldható ????

éhány hónappal ezelőtt nagy polémia bontakozott ki a Sport gomb utólagos beépítése körül. Gondoltam megpróbálom hátha sikerül.

A Sport gomb beépítéséhez - szokás szerint - a kábelezés meglétét kell először ellenőrizni. A kábelezés megléte szükséges, de nem garancia a sikerre!

? Bonstuk le a középkonzolt.

? A központizár stb. kapcsolósor csatlakozójában ellenőrizzük le, hogy az érintkezők benne vannak-e a 8-as helyen (sport kapcsoló) és a 17 helyen (sport led).

A csatlakozó ábrája:

aVAhOti-20fe64d0edad3e8abb17bbf1355108b5.jpg

? Ha bizonytalanok vagyunk az érintkezőket illetően a csatlakozóra menő kábelkorbácsban keressünk sárga-fekete (kapcsoló) és sárga-piros (led) vezetéket.

? Ha a vezetékek bent vannak készíthetünk egy ideiglenes kapcsolót ? lepróbálni a rendszert ? mielőtt kiadunk több ezer forintot az új kapcsoló sorra hátha mégsem működik.

A kapcsoló helyettesítő képe:

aVAicpJ-20fe64d0edad3e8abb17bbf1355108b5.jpg

A régi kapcsoló sorra ráforrasztott próba kapcsoló:

aV2AdXVA-20fe64d0edad3e8abb17bbf1355108b5.jpg

? Tech2-vel az IPC-ben a Sport kapcsoló menüpontot Jelen van-ra kell állítani és ettől kezdve ? elvileg - a ?szoftveres? sport üzemmód működik.

Az ESP-vel szerelt autókban az ESP Sport gombbal történő kikapcsolásához az IPC-ben Sport alvázat kell beállítani!

Bekapcsolt sport funkció próba kapcsolóval:

aV2AeenA-20fe64d0edad3e8abb17bbf1355108b5.jpg

A végleges beépítés

aV2AeqRi-20fe64d0edad3e8abb17bbf1355108b5.jpg

Jelen ismeretünk szerint csak ESP-vel szerelt autókban működik az utólagos Sport gomb!

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kaptunk 1 itteni ceges autot, mert azzal amivel kijöttünk,( uj pözso 207) 4-en hazamentek.

Szoval a ceges verda 1 opel omaga caravän, 2.5 td automata... :D

Hät eddig nem vezettem ekkor a autot, föleg nem automatäba,de nagyon teccik... :D :D

Lehet, ha majd kinöttem a GSi-t, akkor elgondolkozok majd 1 ilyen verdän :lol:

Jah, sajnos nem megyek haza csütörtökön, majdcsak vasärnap, mert volt itt 1 kis kavaräs, de a lenyeg, hogy igy utänna, mär nem kell visszajönni.

Sajnos a hazautra nem kapjuk meg az omegät, csak a pözsot.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.