Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Megint csak ékezet probléma van? Emléxem Angliából mikor írogattam, mindig beszóltatok az ékezetlenségem miatt cry.gif. Mondjuk úgy megtanultam gépelni ékezet nélkül, hogy újra gyakorolnom kellett itthon a magyar billentyűzettel.

Vagy raa kell szokni a taavirati stiilusra, ha eeppen kuelfoeldoen vagyunk.

Link to comment
Megosztás:

A CPt megszállták a kecskék. de és du is ott dekkoltak a sárga villogó rendőrlámpa után és kiszedték akik hibáztak...

Hóvége van... :D

Ma a mumus helyemen, (praktiker körforgó) egy B omegás (2.0 16v, szürke) húzta rám a kormányt. Kifelé mentem a kf-ból a külső sávban, ő meg irányjelző nélkül (előtte mindenütt használta ahol nem kellett volna) a belsőből kanyarodott a külsőbe elém/rám. Ha nem fékezek akkor astra eleje 0. Dudáltam, de szerintem észre sem vette a barom. A rendszáma HJK, vagy HKJ-500 volt.

Link to comment
Megosztás:

Hóvége van... :D

Ma a mumus helyemen, (praktiker körforgó) egy B omegás (2.0 16v, szürke) húzta rám a kormányt. Kifelé mentem a kf-ból a külső sávban, ő meg irányjelző nélkül (előtte mindenütt használta ahol nem kellett volna) a belsőből kanyarodott a külsőbe elém/rám. Ha nem fékezek akkor astra eleje 0. Dudáltam, de szerintem észre sem vette a barom. A rendszáma HJK, vagy HKJ-500 volt.

Engem előtte a JET kútnál a kereszteződésben kapott el majdnem egy balra kanyarodó szusis nő.Ha nem figyelek és fékezek,megint csinálhattam volna a bal elejét a fastrának! :D Megálltam,mint a villám,vészvillogó ki és kiszálltam megkérdezni tőle,hogy mégis szerinte kinek van elsőbbsége?Rávágta,hogy neki!Hát amit utána mondtam nem bírja a fórummotor! :D Vagy 10percig remegtem az idegtől,mert ha egy picit nem figylek,megint KO lett volna a kocsim egy barom miatt!

Link to comment
Megosztás:

Engem előtte a JET kútnál a kereszteződésben kapott el majdnem egy balra kanyarodó szusis nő.Ha nem figyelek és fékezek,megint csinálhattam volna a bal elejét a fastrának! :D Megálltam,mint a villám,vészvillogó ki és kiszálltam megkérdezni tőle,hogy mégis szerinte kinek van elsőbbsége?Rávágta,hogy neki!Hát amit utána mondtam nem bírja a fórummotor! :D Vagy 10percig remegtem az idegtől,mert ha egy picit nem figylek,megint KO lett volna a kocsim egy barom miatt!

Figyelni kellett ma, mert a meleg miatt közlekedtek a népek.Én is majdnem fogtam egy pezsót..........de gyorsabb voltam! :D

Link to comment
Megosztás:

Ékezetek sem az igaziak ugye ? :D

Ugy ahogy mondod...(vagyis irod) :D

Az hogy nincs ekezetes betü, ez is csak a nemetek baromsäga... :D

Amugy, Nürtingenben vagyunk,ez kb 1000 km kecsotol... :D

Amikor jöttünk ki kedden nagyon esett a ho, ami mära mär nem lätszik, mert kezd jo idö lenni itt is...

De most azert kicsivel jobb kint lenni, mint amikor konkretan dolgozni jöttem ki, mert most szerencsere mindent a ceg äll, kaja,pia, szälläs... :D

Mindenesetre, azert mär mennek haza, de sajnos az majdcsak 10.-en lesz . :lol:

Jo 7veget, mindenkinek...es vigyazzatok az autokra, meg magatokra :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.