Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hy Losi!

Ma beszéltem emberkéddel veki ügyben de szerintem komolytalan...

Olyannyira hogy amit kb két hete árult golfot 1.9 mill ért azt most 2.2 ért karja adni szóval egy igazi fa....z :D

Hát ez pech.... :D

Ne idegesíts... Eddig 4autót néztem ki magamnak, abból 4et elvittek... Ennyire már nem lehetek szerencsétlen... :D

Én is csak látásból ismerem, hála a szelektív látásonak! :D Corsa A; Astra GSi......ilyesmi! :D

Link to comment
Megosztás:

Kerekegyháza a szülőfalumtól nem messze van.

Figyelni kell az eladóra, mert arrafelé sok a "lókupec".

Igen, ennek a csávónak is furcsa volt a hangja... Lehet hogy lókupecféle... Mondjuk engem az nem érdekell, ha az eredetiségvizsga jó, a kocsi jó, a papírok rendben vannak...

Csak gondoltam hátha ismeri valaki a kocsi előéletét vagy ilyesmi...

Mindegy... Ha minden jól megy vasárnap kiderül. :D

Link to comment
Megosztás:

Derék..... :D :D

Amúgy ma végre volt egy érdeklődő a Vekire.hívtak a ker.ből, hogy 900ért vinnék.Mármint annyit adnának érte.Mondom persze, de az nekem ide zsebbe.+a jutalék.Nem hívtak vissza, pedig ki is lett próbálva.Ha nem ker.ben lett volna, odaadtam volna.de így......

Link to comment
Megosztás:

Derék..... :D :D

Amúgy ma végre volt egy érdeklődő a Vekire.hívtak a ker.ből, hogy 900ért vinnék.Mármint annyit adnának érte.Mondom persze, de az nekem ide zsebbe.+a jutalék.Nem hívtak vissza, pedig ki is lett próbálva.Ha nem ker.ben lett volna, odaadtam volna.de így......

Kitartás testvérem... öreg kereskedő fogás ne dölj rá elsőre ilyenkor max 10-15 eft -ot engedj max.

Ehez mit szolsz? :D

Link to comment
Megosztás:

Kitartás testvérem... öreg kereskedő fogás ne dölj rá elsőre ilyenkor max 10-15 eft -ot engedj max.

Ehez mit szolsz? :D

Úgy vagyok vele, hogy ha tetszik nekik, akkor elviszik majd annyiért amennyiért kin van rakva.Ha nem, akkor nyilván van másik Veki is.

Ez a QP nem rossz, tetszik is a formája, de mégsem Corsa A! :D

A transporter pedig....Inkább egy OPC! :D

Link to comment
Megosztás:

Hááááát, azért a Transzpityu is tudna meglepetést okozni..... :D

Van a Vízműnek is 1 hasonló, régebbi kiadású ( ezüst színű ) 2.5 TDI 140 paci körüli....szedi a talpát rendesen.

Egyszer 1 Debreceni rendezvényre menetünk.....a söfőr srác 170-nél levillogta a szélső sávba az elötte haladót..... :D

Link to comment
Megosztás:

...

Egyszer 1 Debreceni rendezvényre menetünk.....a söfőr srác 170-nél levillogta a szélső sávba az elötte haladót..... :D

Biztos sietnie kellett, mert mögötte volt egy A-Corsa :D :lol: :D

Wolfi!

Ezek szerint mégsem mondtál még le végleg a Morzsa projektről? Egyszer még akármi is lehetséges lehet? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.