Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kiskaszának:

Opel VECTRA B Caravan 2.0DTH torotten elado!

Y20DTH; full-full extrasan, szep allapotu fekete bor belso, gps, ulesfutes, xenon,minden elektromos, nagy szines display...

2001evj, 135.000km, kuldok fenykepet! Rendezett magyar papirokkal. Valoban alcsony arert oda tudom adni. (450.000 HUF korul) Kerem e-mailben, vagy telefonon jelentkezen akit erdekel! (e_fuzessery@qmark.hu;(30)743-7753)

ebből nekem kéne pár dolog... pl a komplett belseje meg elektronika, neked meg az adagoló nem?

Hali Tomi!

Ez meg milyen hirdetés lenne?

Igazából a társamat érdekelné adagoló de igazából ebből a verzióból szerintem nem lesz semmi sem...

450 körül az kissé sok is lehet mert a motorból a legtöbbet az adagoló éri a többi dolog motorból eladhatatlan, a kaszni gondolom szép lehet szóval szerintem nekünk nem lehet érdekes...:D

A hiba nem az ön készülékében van :)

De amugy köszi Tomi hogy gondoltál ránk :D

Link to comment
Megosztás:

Uraim, úgy tűnik, hogy a Veki gazdára lelt, de segítséget kért az Úriember, autóhitel ügyben.Viszont Lombardosat nem akarnak kötni, mert egy korábbi tranzakció során sokba volt a korai hitelmódosítási díj.

Holnap azért felhívom az ismim, de kellene még help.A lényeg, hogy minél kevesebb kezdővel el lehessen indítani a dolgot.

S, hogy mi lesz helyette?

Az még a jövő zenéje...... :)

Elkelt a gépmadár ? :D

Hm nem semmi vagy , mondhatni kis zugnepper :D Szerintem ez sem lehet rossz .

Vagy ez itt :D

Link to comment
Megosztás:

:) :D

Először tanulj meg 1 ilyet vezetni...

Elsőre biztos érdekes lesz a jobb oldalról...

Gyorsan ráéreznék ,elhiheted. :D A hangsúly a típuson volt. :P

Elkelt a gépmadár ?

Hm nem semmi vagy , mondhatni kis zugnepper ;) Szerintem ez sem lehet rossz .

Vagy ez itt :D

A bubu nagykirályság lenne, de gyanítom, nem a megkímélt verzióból való.Az ódi durva lenne, de megint csak bevarrtzseb rlz van. :D

Hát nekem nem ez jut először eszembe! ;)

Jó lenne,ha végre venne már valami olyat,amiből széles mosollyal látom kiszállni.

Azt GSi-nek hívják, és túl nagy hozzá a család. :D

Link to comment
Megosztás:

Erről valami vélemény ?

1 db kulcsom van ,tehát kell így is úgy is vennem mégeggyet, meg a riogató sem ártana... :D

én ezzel már futottam egy kört. ha jól megnézed a kulcsról készített képeket láthatod, hogy a hosszanti bemarás pont a másik oldalon van (vw, skoda...etc). meg lehet oldani a tollcsrét, ehez kell egy opel nyers kulcs ami kb 15eHUF na így már annyiba kerül mintha vennél gyári újat kulcsszám alapján.

Persze az nem bicskakulcs.

Ha a forgalmazó ad opel nyers tollat akkor semmi baj.

www.tssgroup.hu

Amúgy marha vagány :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.