Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Elvileg tag vagyok mivel már befizettem a tagdíjat! :dontknow:

Érdeklődtem Uhuhu-nál, hogy mikor változik meg a státuszom és mikor lesz igazolványom (shopingoláskor jól jönne egy kis árengedmény).

Egy ici-pici türelmet kért a státusz és igazolvány ügyében, mert 1 db igazolványt nem tudnak gyártani meg kell várni amíg lesz 5-10 új belépő!

küttem pü-t, és a pííísta áttesz, ahogy hazajön :wink:

mostmárcsak percek választanak el.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma megint ültem egy Tigrisben, de azt hiszem tuti, hogy csak 1.6os motorral fogok venni ilyet, ha végre rászánom magam.

Az 1.4-es halovány volt, komolyan mondom, az én 1.2 Corsám JOBBAN ment, és ez nem vicc...... :?

Egyedüli plusz a hűsitő klimaszellő volt.

Az egész kocsi libegős volt, nem éreztem magam benne biztonságban, túl érzékeny volt a kormány is. :evil:

OFF (Néztem egy Fabiát is, nagyon tuti volt, beszámították volna a Corsát is, már pénteken el is vihettem volna a kocsit, de...... akkor kizártatok volna a klubból! :lol: :wink: ) ON

Link to comment
Megosztás:

Ugyi montam nagyjány, hogy nem lesz jó Tigrisben az 1.4 -es... :lol:

Kell az 1.6, vagy ha nagyon sportolni akarsz akkor 1.8 vagy 2.0 Astra.

Calibrát csak azért nem mondom, mert abból télleg nagyon kevés jó állapotú van!

Viszont egy F -Astra 1.8 16V akár egy megkímélt behozott is..... :roll:

...és lefordítod nekem megenn???? :lol: :oops: lécciiii! ;)

Link to comment
Megosztás:

Az 1.4-es halovány volt, komolyan mondom, az én 1.2 Corsám JOBBAN ment, és ez nem vicc...... :?

naaaaaaaaaaaaaaa. azé ennyire nem kaki autók azok.... szerintme a legjobb motor az Astra Corsa Tigrában az X14XE. strapabírók, nincs velük baj.

és kicsi a köteléező rá....

vagy te ültél egy picit leharcolt , szebb időket is látott, elfáradt hegedüben??? :?

:lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Viszont egy F -Astra 1.8 16V akár egy megkímélt behozott is..... :roll: :lol:

én asszem nekem a legjobb választásom volt az egynyóc tizenhat vé.

megy, nem fogyaszt sokkal többet mint az egynégy, és hideg van benne nyáron 8) és igy is keveset fogyaszt még 160 nál is...

szóval aki gyors autót akar, az vegyen egy nem gsi egynyócast.

az enyém is GLS felszereltségü 5 ajtós paripa :wink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma megint ültem egy Tigrisben, de azt hiszem tuti, hogy csak 1.6os motorral fogok venni ilyet, ha végre rászánom magam.

Az 1.4-es halovány volt, komolyan mondom, az én 1.2 Corsám JOBBAN ment, és ez nem vicc...... :?

Azt a 16V mocit tessen legalább 4500rpm-ig húzatni, aztán kapcsolászni!A libegést meg négy, igenjó, és főleg új telóval ki lehet küszöbölni! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hát, igazad van, tényleg elég gáz volt, 83000 km volt megadva, de ehhez hozzá kell adni minimum 100000-at..... :lol:

A sebváltószoknya merő szakadás volt (műköröm? gyűrű?), gumik, ajtótömítések szétszakadva, lebegve, beázó hátsó ajtó, beázó első fényszóró.... :lol:

Akkor ez sörgősen felejtős!Szerintem! 8)

Link to comment
Megosztás:

vagy te ültél egy picit leharcolt , szebb időket is látott, elfáradt hegedüben???

Mibe??? :smt017

Jja..télleg neked 1.8 van.

Amikor mi nézelőttük a G Astrákat volt egy kinézett sötétkék 1.8 is, négyajtós, de azt nem mentem fel megnézni, pedig az is kinti, jól felszerelt (asszem edition) volt.

Vettem dízelet....néha még gondolok arra, vajon nem döntöttem .é rosszul! :roll: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Mibe??? :smt017

Jja..télleg neked 1.8 van.

Amikor mi nézelőttük a G Astrákat volt egy kinézett sötétkék 1.8 is, négyajtós, de azt nem mentem fel megnézni, pedig az is kinti, jól felszerelt (asszem edition) volt.

Vettem dízelet....néha még gondolok arra, vajon nem döntöttem .é rosszul! :roll: :roll:

Milyen fogyira jössz ki kb?

Link to comment
Megosztás:

Hát, igazad van, tényleg elég gáz volt, 83000 km volt megadva, de ehhez hozzá kell adni minimum 100000-at..... :lol:

A sebváltószoknya merő szakadás volt (műköröm? gyűrű?), gumik, ajtótömítések szétszakadva, lebegve, beázó hátsó ajtó, beázó első fényszóró.... :lol:

Enyém astra elsőtulajtól lett véve, és 150.000 km-nél, csak kicsit volt kopott a váltószoknya.
Link to comment
Megosztás:

Hát, igazad van, tényleg elég gáz volt, 83000 km volt megadva, de ehhez hozzá kell adni minimum 100000-at..... :lol:

A sebváltószoknya merő szakadás volt (műköröm? gyűrű?), gumik, ajtótömítések szétszakadva, lebegve, beázó hátsó ajtó, beázó első fényszóró.... :lol:

ha körbenézel a mobile.de-n láthatod, hogy a jó, sőt a szép és jó autó kinnt sem olcsó.

ami olcsó, és a kereskedő behozza a nagy haszon reményében az kb ilyen: :arrow: KATTTTTTTTTT

hát én ilyen autót nem szeretnék, még akkor se ha 83 van az órában....

Én amikor a Kadettom eladásának gondolatával elkezdtem játszani, én diesel autót akartam. Megnéztem, hogy kint milyen autók vannak, amit én meg tudok fizetni, és rögtön nem akartam dieselt. amit én meg tudtam volna fizetni azokba 300-500 ezer km volt!!! van rongyá volt törve. Akkor találtam az Astrát, amiben szintén 118.000 km volt, de ezen röhögtem, és lenulláztam az órát. most 40.000 km van benne.... 8)

ha tanács kell szólj, rengeteg szar autót hoznak hozzánk álapotvizsgálatra, néha sírni tudnék.....

Link to comment
Megosztás:

amit én meg tudok fizetni, és rögtön nem akartam dieselt. amit én meg tudtam volna fizetni azokba 300-500 ezer km volt!!! van rongyá volt törve

Szerinted az enyimnek mitűl oan qurva jó a fénye???? :roll:

és a 89ezer km az hihető?? Szted én nem röhögtem??

Viszont igényesen, normálisan, szakszerűen, de nem hibátlanul lett javítva! (van árulkodó jel...)

De 2 millió alatt volt benne fantázia, ennyiért ilyet nem árultak hazait!

Sok törött sz@rt vehettem volna sokkal drágábban, igaz azok kicsit fiatalabbak voltak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.