Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Paja volt az embered!

majd kérd el a jutalékod :)

két wc csap meg egy melegvizes csap betét csere + görényezés meg valami fehér igen maró anyaggal átmosás. 15 egység volt...

1000 THX

Nincs mit, legalább megoldódott a csöpögős gondod is.... :D

Eléggé el vagyunk havazva mostanában....

Link to comment
Megosztás:

köszi a képeket! megjöttek,tettszetős járgány, szépen átlehet pofozni,de pont a vectra az amit nem szeretnék javítgatni,javítgattatni... Egyszer hoztunk be,eladásra,egy gyönyörű olajzöldet,full extra,bőrtől amit eltudsz képzelni. Sajnáltam is,h eladtuk,bár jogsim akkor még kilátásban se volt :)

Megvárom a tavaszt,majd csak olcsóbban osztogatják őket.

Link to comment
Megosztás:

köszi a képeket! megjöttek,tettszetős járgány, szépen átlehet pofozni,de pont a vectra az amit nem szeretnék javítgatni,javítgattatni... Egyszer hoztunk be,eladásra,egy gyönyörű olajzöldet,full extra,bőrtől amit eltudsz képzelni. Sajnáltam is,h eladtuk,bár jogsim akkor még kilátásban se volt :)

Megvárom a tavaszt,majd csak olcsóbban osztogatják őket.

Márciusban már indul a "vegyünk autót" időszak, akkor sztem irreálisan fel fognak menni az árak.......

Link to comment
Megosztás:

el kéne hívni talira egyszer.

az avataromban a képen épp az van, mikor otthagyom a kereskedésben, miután leszedtem róla az opelklubos rendszámkeretet. A corsaklub matrinya is rajta maradt.... :)

meg a szuper kazettás magnóm!

de vettem a teszveszem zsírúj panasonic walkmant 1500-ért, most azt halggatom az astrában. :D

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Szerintem ez a mükerti C16Xe B Corsa Gsi!

Gondolom nem 50-nel ment a srác befelé a csongrádin és a másik meg kitolta az orrát... :)

Aztán leütötte ahogy kell.Ahogy elnézem, elég sok minden meg lett csináltatva a Corsán, és lett rá Angel meg Lexus Style is hátra......Kár érte...Még a nagytető is elment.

Link to comment
Megosztás:

el kéne hívni talira egyszer.

az avataromban a képen épp az van, mikor otthagyom a kereskedésben, miután leszedtem róla az opelklubos rendszámkeretet. A corsaklub matrinya is rajta maradt.... :D

meg a szuper kazettás magnóm!

de vettem a teszveszem zsírúj panasonic walkmant 1500-ért, most azt halggatom az astrában. :D

Nem mondod komolyan, hogy nincs fejegység az Asztmában ? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.