Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Esetleg Calibra?Kecelen úgy tudom vannak páran már...... :) A hajósi verebek csiripolnak.... :D

legalább ebben a kis cityben 6 Calibra van,bár tegnap láttam egy új festésűt,kérdés,h kié. de ebből max 1 amire azt mondom,hogy nah ez méltó a nevéhez :D :D

Link to comment
Megosztás:

tegnap nézegettem audikat,azért egy ilyent biztos elkostólgatnák :D

katt

Lehet,nem kellene félnem,hogy valaki elsuhanna mellettem :) :D

Szemezgettem én is ódival. B4, 2.8 quattro.Aztán kicsit számoltam, és rájöttem, hogy nem tudnám fentartani.S, itt nem a fogyiról van zömében szó, hanem a murvadrága alkatrészárakról.....

Szép, jó, jó a presztizse, de éppen ezért drága a fentartása.......

Link to comment
Megosztás:

Igazság az,hogy itthon nagyon elszabadultak a használt autók ára. Összegányolt romhalmazok annó belettek hozva és most mindenki megakar szabadulni tőle,de megfizethetetlen árakon :)

Új bömbikben is csak az 5 misi felettit szabad megvenni,azok összevannak rakva.

Borzalmas ez a magyar piaci árak.

Afriaik most egész euban felvásárolják a használt régi keleti kocsikat,lehet ők tudnak vmit :D

Link to comment
Megosztás:

....Igazság az,hogy itthon nagyon elszabadultak a használt autók ára. Összegányolt romhalmazok annó belettek hozva és most mindenki megakar szabadulni tőle,de megfizethetetlen árakon :)....

Szerény ám annál kevésbé megalapozott véleményem szerint elég sok jó állapotú Kadett, Astra, Vectra, Calibra került be az országba annó. Az, hogy az állagmegóvás meg sen közelíti általában a szármzási országét az megint más kérdés.

Link to comment
Megosztás:

Szerény ám annál kevésbé megalapozott véleményem szerint elég sok jó állapotú Kadett, Astra, Vectra, Calibra került be az országba annó. Az, hogy az állagmegóvás meg sen közelíti általában a szármzási országét az megint más kérdés.

ennek ittam/iszom a levét én is.

Mert Rüsselheimtől 50 km-re szerintem megbecsülte a gazdi a vectrámat, mert kasztni terén igencsak jól áll/állt.

Hazai első gazdi aztán igencsak sokat segített lepusztítani a műszaki tartalmat. Én meg csak locsolom a lóvét...

Link to comment
Megosztás:

a pénztárca végére.

Mondjuk most azt a nyüves kormányösszekötőt csak ki kéne cserélni, meg a 2 stabiszilentet, mert már megvan véve, csak ilyen hidegben, és délelőttös műszakba járva nincs hozzá affinitásom.

Amúgy ezzel nagyjából szerintem műszakira is mehetne a gép, ami amúgy is esedékes lesz 1,5 hónapon belül.

Link to comment
Megosztás:

ennek ittam/iszom a levét én is.

Mert Rüsselheimtől 50 km-re szerintem megbecsülte a gazdi a vectrámat, mert kasztni terén igencsak jól áll/állt.

Hazai első gazdi aztán igencsak sokat segített lepusztítani a műszaki tartalmat. Én meg csak locsolom a lóvét...

Énis tudnék pár érdekes dolgot kérdezni az előző, nagykálói tulajtól....Bár látszik, hogy költött a gépre, de a motorra vigyázhatott volna jobban ish..... :) Komoly baja nincs, csak........pl. jó lett volna, ha nem xar olajat tesz bele.......... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.