Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Udi, te hogy-hogy még újonc vagy? Azt hittem már tag lettél.

Elvileg tag vagyok mivel már befizettem a tagdíjat! :dontknow:

Érdeklődtem Uhuhu-nál, hogy mikor változik meg a státuszom és mikor lesz igazolványom (shopingoláskor jól jönne egy kis árengedmény).

Egy ici-pici türelmet kért a státusz és igazolvány ügyében, mert 1 db igazolványt nem tudnak gyártani meg kell várni amíg lesz 5-10 új belépő!

Link to comment
Megosztás:

Azért a "szervezet a szervezetben" rangsort legyetek szívesek nem elfelejteni!!!

Ezt nekem szólt? :oops: E-mailben elküldte a jelentkezési lapot,de csekket én adtam neki,mert így gyorsab volt,mint postán várni,vagy Gepárdtól kérni,akit nem is ismer még.

Lesz még egy tagunk,ha végre ucsitesom is megemeli a se@@ét!

Az is dizel,omega caravan! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Már a csekket is befizette és scanelve elküldte emilben! :wink:

Amennyiben nekem is bemutatjátok a csekket, vagy szól a vezérkar, hogy ok, akkor már adom is a matricákat, és a rendszámkereteket, úgy mint Udinak is.

Üdv a klubban!

Valami többet is megtudhatunk majd a srácról?

Link to comment
Megosztás:

igen voltunk Szeliden, Hartán és Ordason.

Harta egy elég rendes kis falu, ápolt házak, ápolt előkertek. Egy egész néhai lakótelep betonpanellapkészletét is megcsodálhattuk. :lol:

Szelid is érdekes, de a legérdekesebb az egésznapos eső volt. Ordason pedig valami isteni Pacalt ettünk.

--------

Voltam a Kada elek utcában, volt neki sok csiszipapírja. Vannak üregvédő és alvázvédőcuccai is. Megtudtam: a spray-s üregvédők sajna csak felületre/ajtóbelső kifújására jó, mivel nem tud 360°-ban sprickolni akkor se ha pici vagy hosszú szárral megtoldja az ember. Tehát nyúlványok, küszöbök belső kezelésére tényleg spéci üregvédőfej szükséges.

Köszönöm a címet.

Inne van az infó is: Kecskeméten készül egy Rover P5 4a Coupe vászontetővel. Üveggyöngygyel már le van fújva fémtisztára, készen is lesz egyszercsak.

Link to comment
Megosztás:

Szexció elnök úrnak jelentem,újabb taggal bővült a kecskeméti banda,opel f caravan td(isuzu)!

Elmagyarázom majd neki,hogy lehet forumolni,és hol mikor lesz tali,ma adok neki egy csekket is!

Ui: Dizel forever! :wink:

helló fijuk!!!

minden megjött! a jelentkezés és a csekk is!!!

Jövőhéten intézem a kártyákat, Molnár Csaba Úr is benne lesz....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.