Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Valamikor régesrégen :)

Na ebből van az idézet! :)

Joe Hallenbeck: Ne aggódj! A nők titkolóznak. A víz nedves, az ég kék, a nők titkolóznak. Kit érdekel?? Kérsz egy sört?

Sarah Hallenbeck: A fenébe is... hiszen épp most csaltalak meg téged. Hát nem mondasz semmit?

Joe Hallenbeck: Most mit mondjak? Azt, hogy rohadj meg?

Sarah Hallenbeck: Azt! Vagy mást... Ami éppen eszedbe jut! Mondd azt, hogy hazudós dolgozó lány vagyok, hogy legszívesebben leköpnélek, ha nem lennének itt a zsaruk!

Joe Hallenbeck: Akarod, hogy leköpjelek?

Sarah Hallenbeck: Legalább látnám, hogy van még benned büszkeség!

Joe Hallenbeck: Nincs elég turhám.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Tegnap voltam pesten és megnéztem azt a fehér GSI corsát amiről már beszéltem. Háááát... Elmesélem nektek mi is történt. Eljött a krapek,megnéztük a kocsit. jól átnéztem,jobb hátsó sárvédő javítva volt, Olyan mint,ha az egész kocsi újra lenne fényezve,bár erre nem merek megesküdni,mivel tört fehér a kocsi színe és emiatt csalókás. Állítható lengéscsillapítós (kolin márkájú),amiből a bal elsőt javítani kell. Kijelez az ABS a műszerfalon,de pár kör elteltéve elalszik... Akkor úgy higgyétek el,h a krapek vezetett :) és 1-től a 3-as váltásig,full lepadlózta a kocsit,amely 6700fordulaton pörgött és max 7100 az óra szerint, szóval ez egészséges??????? :) A fékek nagyon jók rajta. A spolierek barkácsolva lehetnek,mivel mindenhol kb 3mm rés van a kaszni és a műanyag spoiler között,körben az autón.(ez gittel akár szépen hozzá lehet simítani).

Akkor nincs benne Servo. 4sávos úton nem bírt megfordulni :)

De amúgy,igen,azért érezhető volt a GSI élmény :D

jah és bal első lámpa csere.

Kb ennyi.

Vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Tegnap voltam pesten és megnéztem azt a fehér GSI corsát amiről már beszéltem. Háááát... Elmesélem nektek mi is történt. Eljött a krapek,megnéztük a kocsit. jól átnéztem,jobb hátsó sárvédő javítva volt, Olyan mint,ha az egész kocsi újra lenne fényezve,bár erre nem merek megesküdni,mivel tört fehér a kocsi színe és emiatt csalókás. Állítható lengéscsillapítós (kolin márkájú),amiből a bal elsőt javítani kell. Kijelez az ABS a műszerfalon,de pár kör elteltéve elalszik... Akkor úgy higgyétek el,h a krapek vezetett :) és 1-től a 3-as váltásig,full lepadlózta a kocsit,amely 6700fordulaton pörgött és max 7100 az óra szerint, szóval ez egészséges??????? :) A fékek nagyon jók rajta. A spolierek barkácsolva lehetnek,mivel mindenhol kb 3mm rés van a kaszni és a műanyag spoiler között,körben az autón.(ez gittel akár szépen hozzá lehet simítani).

Akkor nincs benne Servo. 4sávos úton nem bírt megfordulni :)

De amúgy,igen,azért érezhető volt a GSI élmény :D

jah és bal első lámpa csere.

Kb ennyi.

Vélemény?

Szerintem ilyen egy tipikus használt Gsi :lol: :lol:

Az ABS-nél lehetséges, hogy halódik az egyik jeladó.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ilyen egy tipikus használt Gsi :) :D

Az ABS-nél lehetséges, hogy halódik az egyik jeladó.

Jaja.Ha nem volt durván rommá törve, még jó lehet.Az, hogy újra volt fényezve, nem jó hír bizonyos értelemben, de ne feledjük, hogy ezek a gépek megették már a kenyerük javát, és utcai sportautók.Az ABS lehet jeladó, de lehet a féltengelyen lévő "érzékelő borda" hibája is.

Szal egynek jó volt, ha van időd, nézz meg másikat is.Bár ennyi pénzért már Astra GSi-t is kapsz..... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Had'lássa má mindenki! :D De ennél a csajnál akkor lennék partyképes, ha legalább 745i-vel járnék......Ismerve a "hazai" viszonyokat.

Amúgy teccetős, kétségtelen. :) :) :)

Szerintem egy ilyen

is elég lenne neki.

Amúgy pedig egy barátom szokta volt mondani hogy ; egy NŐT vagy pézze vagy Lőcse kell birni ha egyik sincs akkor rábasz-----á :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.