Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

ha nem gond hozzá szólok :lol:

jók ezek a műholdasok bigyók,rengeteg jó csatornájuk van,főleg zene és tudományos dolgok terén :lol: de könyörgöm,miért csak 1 vevőt adnak hozzá az alap árba? :) :)

itthon kábeltv van,igaz jóval pocsékabb adók vannak,lehet 38csatorna,de gagyi :) :D

Link to comment
Megosztás:

A digis megoldás "levelezős"! :) Egyszer fizetsz a mókolt vevőért sokat(kb 16E) és utána soha többé semmi havi költség és minden csatornát bámulhatsz ingyé.

Vonalas telefon szerintem neked sem kell,szal ezt még járd körbe.

Asszem beszélni kell Bazsival! :) :)

ha nem gond hozzá szólok :D

Egyáltalán nem gond, ez lenne ennek a bandának (kecskeméti) a lényege. :lol:

Ha esetleg van kedved és időd, nézz be holnap este a Kerti Grill kajáldába.Ez a Kertészeti fősulitól nincs messze.Ott szoktunk gyűlni péntek esténként.

Link to comment
Megosztás:

Mit tudtok a Munkácsy kiállításról? Hol van, sokan vannak-e?

A cifra palotában van (lesz?) majd én is meg akarom nézni. Árat nem tudok.

Losi a szombat nekem necces, Piri meg nem érdekel nem azért jöttem szabira, mert ilyen kedvem volt. Azt még ő is megértheti, hogy nem sűrűn költözik az ember.

A benti munkálatok, sem úgy haladnak ahogy én elterveztem, pedig folyamatos dolgozás van. Naponta minimun 4-szer megyek valami újabb dolgot venni, mert hopp az is kell.

Az mérőórák átíratásához is kell majd még vagy két nap, mire mindkét helyen végzek.

Most is csak felnéztem, és megyek aludni, mert piszok hosszúak most a napok.

Link to comment
Megosztás:

Ma este én is vizes-gázos lettem! :)

A lefolyó eldugult,mármint a közös nagy lefolyó cső,így a garázsom vizben állt.

Marhára örültem neki,hogy lázasan,betegen nekem kell ezzel foglalkozni,senki nem volt itthon segíteni.

Sajnos a slagos módszer most nem vált be,így kihívtam a dugulás elhárítót,aki végig mosta a rendszert és meg is lett a baj forrása.

Valszeg az elöző alattunk lakó miatt egy wc illatosító volt fenakadva a csőrendszerben,ami dugulást okozott. :)

Most nem győzök átmelegedni,remélem nem kaptam tüdőgyulát. :)

Link to comment
Megosztás:

Losi a szombat nekem necces, Piri meg nem érdekel nem azért jöttem szabira, mert ilyen kedvem volt. Azt még ő is megértheti, hogy nem sűrűn költözik az ember.

A benti munkálatok, sem úgy haladnak ahogy én elterveztem, pedig folyamatos dolgozás van. Naponta minimun 4-szer megyek valami újabb dolgot venni, mert hopp az is kell.

Az mérőórák átíratásához is kell majd még vagy két nap, mire mindkét helyen végzek.

Most is csak felnéztem, és megyek aludni, mert piszok hosszúak most a napok.

Értem én értem.Intézd amit kell.Akkor szombaton csak én leszek a hősi halott.De kövi 7 hétfőn lesz nagy szílás arra készülj fel, szokás szerint nagyon be vannak xarva az audit miatt.Káné meg elqrta a renoméját, mert beajánlotta magát szőkénél, az meg tág szemekkel nézett.Szal nem kellett volna.Sanya szerint is hiba volt, mert absz. nemszeresse az ilyesmit.......Hála Istennek! :lol:

Ma este én is vizes-gázos lettem! :)

A lefolyó eldugult,mármint a közös nagy lefolyó cső,így a garázsom vizben állt.

Marhára örültem neki,hogy lázasan,betegen nekem kell ezzel foglalkozni,senki nem volt itthon segíteni.

Sajnos a slagos módszer most nem vált be,így kihívtam a dugulás elhárítót,aki végig mosta a rendszert és meg is lett a baj forrása.

Valszeg az elöző alattunk lakó miatt egy wc illatosító volt fenakadva a csőrendszerben,ami dugulást okozott. :)

Most nem győzök átmelegedni,remélem nem kaptam tüdőgyulát. :)

Szóval xarban voltál! :lol: Amúgy ösmerős az érzés, a pillangón nekem is volt részem igenjó munkákban olykor........ :D

Link to comment
Megosztás:

Remélem ittál rá utána egy pálinkát, pusztán gyógyászati célból...... :)

Arra a kurv@ antibiotikumra még azt sem lehet! :)

Holnap megyek a táppénzes papíromért,aztán meglátjuk lesz-e lázam és a doki mit mond.

Utálok itthon ülni,nem tudok még a kocsit se lemenni csinálgatni,piszok hideg van.

Link to comment
Megosztás:

Arra a kurv@ antibiotikumra még azt sem lehet! :)

Holnap megyek a táppénzes papíromért,aztán meglátjuk lesz-e lázam és a doki mit mond.

Utálok itthon ülni,nem tudok még a kocsit se lemenni csinálgatni,piszok hideg van.

Forralt bort azt lehet nyugodtan!Én is azt ittam az este ,mert fájt a torkom!

De biztos keveset,mert még ma reggel is ugyanúgy fáj! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.