Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A reakció:

Great video, we all had a lot of fun in your country.

I have found some new reasons to love OMEGA.....

Hope to visit you soon org_kolonparantes.gif

Nagyszerű videó,mindannyian jól éreztük magunkat az országotokban.

Újabb okot találtam hogy imádjam az Omegát...

Remélem hamarosan találkozunk.

Kb ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Asszony is otthon van ezek szerint? :D :) :)

Itthon, de nincs összefüggés.Nekem az ilyen furcsa arcú majdnembarbybabák nem jönnek be.Ez a lány arcról nem szép.Nyilván a célnak tökéletsen megfelelne, de.........

Amúgy meg kiskőrösi lévén látam pár vadkerti lányt.Aztán 10ből 8 nem volt ott a toppon.Aki pedig igen, azt mindig is pénzes kismajmok zsongták körül...v. kezelték.... :)

Link to comment
Megosztás:

:)

more reaction:

This video is very nice. Especially the driver. icon_wink.gif

I also hope that we'll come again like prolupator already said.

P.S. Number of cars is impressive... icon_wink.gif

" A video nagyon szép, különösen a sofőr! :)

Remélem jövünk még ide mint ahogy prolupator is mondta.

UI: Mennyi autó, lenyűgöző... :) "

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Volna egy kérdésem!! Szerintetek opel corsa 1.6 GSi mit kóstolhat? találtam egyet,szerintetek,így rálátásból ennyit megér? http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Van egy másik,amivel 2 baj van,nincs benne klíma és szervo. Ezeket szerintetek utólag beleépíthető-e? Ha igen,munkaköltségben sokat kóstolhat? Ill. sztetek a corsánál sokat jelent,h van servo vagy nem? Mert sógórnak van benne csak tropára ment,ezért nehéz tekerni,ez igaz a nem servosra is? ennek itt a linkje: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Ki melyikre adná a voksot és miért? A drágábbin töröm a fejem,de sztem sok érte,nem de??

Amúgy tapasztalat vkinek a GSI-ről? Konkrétan, motorikusan ennyi km-nél mennyire megbízható,hissz tudjuk,ezeket szeretik hajtani. 180fölött,milyen lehet az úttartása?

Őszintén megmondom,félek ettől a kocsitól,mert nincs súlyuk. Jelenleg Omega A 2,3td-m van,az 190nél úg fogja az utat,hogy "nem félek,h elszállnák vele".

Link to comment
Megosztás:

Ki melyikre adná a voksot és miért? A drágábbin töröm a fejem,de sztem sok érte,nem de??

Amúgy tapasztalat vkinek a GSI-ről? Konkrétan, motorikusan ennyi km-nél mennyire megbízható,hissz tudjuk,ezeket szeretik hajtani. 180fölött,milyen lehet az úttartása?

Őszintén megmondom,félek ettől a kocsitól,mert nincs súlyuk. Jelenleg Omega A 2,3td-m van,az 190nél úg fogja az utat,hogy "nem félek,h elszállnák vele".

Mind2 verda okés sztem, bár nálam a jobban felszerelt vinné el a pálmát.Viszont a fehérrel meg erősen részrehajló vagyok, nekem jobban bejön.a C16XE jól tuningolható motor, nem hinném, hogy sok gond lenne/lesz vele.

Semmiképpen nem szabad összehasonlítani az utazási komfortját az Omiéval.Viszont 190nél elszállni egyik autóval sem egészséges, a túlélés csak a szerencsén múlik.A Crosából sanszos, hogy nem jössz ki élve, lévén ez egy pici autó.Cserébe viszont betyárjól fog húzni, ha kicsit is szeretsz lámpánál gyorsulgatni, kitűnő partner hozzá.

Szerkezetileg nagyon hasonlít a Corsa A-hoz, elég sok alkatrészük megegyezik, ezért a fentartása olcsó. A stabilitása pedig abszolutte futómű függő.

A km.óra állása sose legyen mérvadó Magyarországon, sokkal inkább az autó állapota az ami beszédes.

Amúgy SZtem érdemes még megfontolni a C14Si ill. a C14SE motorral szerelt verziókat ish......

Itt érdemes keresgélni GSi-s leírásokat.....

Link to comment
Megosztás:

J0hnny legyél jobban, és majd meglátod, hogy tudsz-e jönni. Lesz még ott meló a számodra.

Elvileg pénteken reggel 8-kor kezdünk nálunk.

Eddigi jelentkezők pakolásra Tomi, öcsém, és én. Bazsi 16:00 után a Vivaróval.

Szombaton meg folyt köv. Pajáék jönnek 8 körül, szal oda is befér majd egy kanyar.De majd látjuk folyamatában a dolgot.

Losi hozzád azért nem mentem még a vekiért, mert folyamatosan belső munkálatok voltak eddig.

Link to comment
Megosztás:

J0hnny legyél jobban, és majd meglátod, hogy tudsz-e jönni. Lesz még ott meló a számodra.

Elvileg pénteken reggel 8-kor kezdünk nálunk.

Eddigi jelentkezők pakolásra Tomi, öcsém, és én. Bazsi 16:00 után a Vivaróval.

Szombaton meg folyt köv. Pajáék jönnek 8 körül, szal oda is befér majd egy kanyar.De majd látjuk folyamatában a dolgot.

Losi hozzád azért nem mentem még a vekiért, mert folyamatosan belső munkálatok voltak eddig.

No problémo, viszont lenne egy olyan akció, hogy szombaton meg kellene villani rövid időre idebent.Pirianyu szeretné, Sanya nem tud jönni, és persze koviné se.Egyem a zúzáját.Pénteken meg bejött egy temetés is sajnos.Asszony uncsitesója 2 év kóma után 23 évesen meghalt.Autóbaleset eredménye..... :)

Link to comment
Megosztás:

hát igen,nem szabad összehasonlítani. Igazság szerint, ha már veszek autót legyen már benne klíma és servo. Az összes többi nem zavarna,mert itthon is van megmaradt corsa alkatrészek(el.ablak stb),a többit külföldről behozom. Bár az omcsiban sincs klíma és kibírtam a hőséget,akkor ezzel is ki kell bírnom. :) Pénteken megyek,a fehéret megnézem,mert nekem is az jön be jobban,főleg az ára miatt is. De mennyi az a pénz amit kilehet adni egy ilyenért? Mennyi lehet az átíratás,eredetiség stb?

Érezhető ilyen kis kocsiban,hogy nincs benne servo? :)

Link to comment
Megosztás:

Pénteken megyek,a fehéret megnézem,mert nekem is az jön be jobban,főleg az ára miatt is. De mennyi az a pénz amit kilehet adni egy ilyenért? Mennyi lehet az átíratás,eredetiség stb?

Érezhető ilyen kis kocsiban,hogy nincs benne servo? :)

Hogy mennyi pénz, ez mind állapotfüggő.Érdemes többet is alaposan szemügyre venni.Értelemszerűen minél fiatalabb, és minél jobb állapotú legyen, minél kedvezőbb áron.

Az átírásra min. 70e.ft-t rászámolhatsz, mire minden a helyére kerül.

A szervó pedig csak az elindulás pillanatáig fog zavarni, utána pillekönnyű lesz a kormányzás! :)

Ebként, ahogy elnézem van eladó kiskocsi most éppen 3 ish......

Kiskasza gépe.....

Az ÉN v.mikori kedvencem........

S, egy ismeretlen versenyző is........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.