Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mióta a Skodás indítási módszert használom simán beindul...kíváncsi lennék nálad miért nem?

Az elmúlt néhány napban olyat csinál, hogy 0 fok környékén nem indul be elsőre.....meg 3.ra sem.Volt ma olyan, hogy lámpánál elejtette az alapjáratot, és leállt a gép.Gyanítom több szálon fog futni a dolog, és előbb-utóbb vennem kell egy gyári alapjárati léptetőt.50e.-ért....De elsőre hátha csak a hideggel van a baj.

Link to comment
Megosztás:

Na jó reggelt mindenkinek!

Kicsit én is elvesztem a nagy költözködésben.

Iszonyat milyen szívatás megy a bürokrácia miatt ebben az országben, a hétfői napom szinte teljesen rá is ment.

Szal a költözködés: Bazsi hívott, hogy péntek du.4-től ráér a kocsija tud jönni segíteni ő is, szombaton pedig 13:00-tól.

Ha Tominak meglenne a büszke, akkor ő is tett felelőtlen ígéretet, rá is számítok, meg persze mindenkrei aki él és mozog, jöhet az említett két napon. (vasárnap le kéne adnom a jelenlegi kulcsait.

Link to comment
Megosztás:

Na jó reggelt mindenkinek!

Kicsit én is elvesztem a nagy költözködésben.

Iszonyat milyen szívatás megy a bürokrácia miatt ebben az országben, a hétfői napom szinte teljesen rá is ment.

Szal a költözködés: Bazsi hívott, hogy péntek du.4-től ráér a kocsija tud jönni segíteni ő is, szombaton pedig 13:00-tól.

Ha Tominak meglenne a büszke, akkor ő is tett felelőtlen ígéretet, rá is számítok, meg persze mindenkrei aki él és mozog, jöhet az említett két napon. (vasárnap le kéne adnom a jelenlegi kulcsait.

Szombaton 3 után mi is tudunk segíteni, sajna délelőtt meló, úgyhogy a péntek estének is löttek.

Link to comment
Megosztás:

Na jó reggelt mindenkinek!

Kicsit én is elvesztem a nagy költözködésben.

Iszonyat milyen szívatás megy a bürokrácia miatt ebben az országben, a hétfői napom szinte teljesen rá is ment.

Szal a költözködés: Bazsi hívott, hogy péntek du.4-től ráér a kocsija tud jönni segíteni ő is, szombaton pedig 13:00-tól.

Ha Tominak meglenne a büszke, akkor ő is tett felelőtlen ígéretet, rá is számítok, meg persze mindenkrei aki él és mozog, jöhet az említett két napon. (vasárnap le kéne adnom a jelenlegi kulcsait.

Remélem addigra én is jobban leszek,tegnap este óta 38felett van a lázam,szal elhúzok orvoshoz.Persze szabadságot kell kivennem,mert a fönököm nem táppénzkifizető :)

Link to comment
Megosztás:

Remélem addigra én is jobban leszek,tegnap este óta 38felett van a lázam,szal elhúzok orvoshoz.Persze szabadságot kell kivennem,mert a fönököm nem táppénzkifizető :)

mert tegnap is kabát nélkül jöttél hozzám :) Gyógyulj, költözünk vazze!

Az nem rendes szabadság, hanem betegszabadság, 15 nap jár egy évben. Ha ezt túlléped, akkor kapsz az OEP-től TP-t.

A rendes szabadságot ez nem befolyásolja. A 15 napra jár a fizetés. a TP-re 70%

Link to comment
Megosztás:

mert tegnap is kabát nélkül jöttél hozzám :) Gyógyulj, költözünk vazze!

Az nem rendes szabadság, hanem betegszabadság, 15 nap jár egy évben. Ha ezt túlléped, akkor kapsz az OEP-től TP-t.

A rendes szabadságot ez nem befolyásolja. A 15 napra jár a fizetés. a TP-re 70%

Nem a kabát nélküliség tett be,eddig sem volt gond ebből,hanem tegnap voltam egy ügyfélnél,aki kajak infulenzás volt.Szerintem ott kaptam el.

Betegszabi?Akkor ezt nem vonja le a rendes,éves szabikból? :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap reggeltem a Szerbek opel fórumán és betettem nekik Udi videóját a pályanapról.

A reakció:

Great video, we all had a lot of fun in your country.

I have found some new reasons to love OMEGA.....

Hope to visit you soon org_kolonparantes.gif

majd Udi lefordítja, úgy is övé a dícséret :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.