Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Azért nem mindenkinek. Én még olyat nem vettem. Igaz, ilyet sem. :)

Hát olyat én sem.Talán az Astra volt az egyetlen, ami korekt autónak volt mondható eddigi pályafutásom során.A legnagyobb melléfogás pedig Albert jelenlegi GSi-je, mert arra lazán rátoltam a 3K-t anélkül, hogy érdemileg bármi is látszódott volna erajta......

Nagyon király videó! Még így nézve is visszajön a hangulata. Kár, hogy nem lehettem én is ott veletek a konvojban :)

Majd a következőn! :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi Maci, de amíg Veki van, addig nem kell.S, nem hívott még senki sem, hogy megnézné/venné és vinné.....Gyanítom, nem is fognak.Majd szépen lejár a hiretés, és minden megy tovább.Ebben az országban nem a jó műszaki állapotú, hanem a szép fényes autóknak van létjogosultsága.....Sajnos. :)

Rendics! De ha valaki mégis úgy gondolja, szívesen elgurulok, hogy rálessek, megvan-e még. :)

Link to comment
Megosztás:

Jó a videó :) Rendes tőle, hogy megvárta :)

Tegnap fogadkozott, hogy ha kész lesz az új XE, akkor majd Fux is motort akar cserélni.(Megjegyezném, hogy minden úgy van megcsinálva, hogy tényleg csak a motort+köteget kell cserézni hozzá, aztán mehet tovább) De elnézve a gyorsulási versenyeket, az NE-nek is van létjogosultsága az XE-vel szemben......

Szerintem...... :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap fogadkozott, hogy ha kész lesz az új XE, akkor majd Fux is motort akar cserélni.(Megjegyezném, hogy minden úgy van megcsinálva, hogy tényleg csak a motort+köteget kell cserézni hozzá, aztán mehet tovább) De elnézve a gyorsulási versenyeket, az NE-nek is van létjogosultsága az XE-vel szemben......

Szerintem...... :)

Lehet, hogy lóerőben nem sokkal nagyobb a C20NE, mint a C16SEI, de azért a nyomatékkülönbség látszik. Ha jól értelmeztem a videó az 1.6-osból készült és azért tiporták ők is. Persze azért egy C20XE vs. C20NE létjogosult ugyan, de szerintem nehezen verné, ha csak ez a különbség a két motor között és nem könnyebb a kasztni vagy valami más turpisság is van.

Link to comment
Megosztás:

Persze azért egy C20XE vs. C20NE létjogosult ugyan, de szerintem nehezen verné, ha csak ez a különbség a két motor között és nem könnyebb a kasztni vagy valami más turpisság is van.

Le-ben jelentős, közel 34LE különbség van a 2 motor között, de nyomatékban mind2 motor ugyanazt tudja.Annyi, hogy az NE már alacsony, 1800rpm körül elkezdi leadni a maximális nyomatékát, míg az XE-nél ha jól tudom, akkor ez olyan 3500rpm-től indul.....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Andrisnak hívnak, esetleg vki emlékezhet rám, Pályanapról (Dini cimborája Jászberényből). A kérdésem annyi lenne, hogy valakinek esetleg van, vagy tud olyat akinek van Vectra A-ba első pár ülést sinestül. Előre is köszönöm.

Üdv mindenkinek!

Mindenképpen keresd meg Demót.Van nála pár Vectra A.

jóestét!ma eldőlt - mégsem Opellel gyarapodott a családi flotta. Susi lett a dolgoból. :)

apósom jól élvezkedett a Trabi után :) végre ment 60-al többel is. :D

Sztem nem csinált rossz boltot..... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.