Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ha corsára vadásztok akkor csak is 4 hengerest ill 8 szelepes technika szerintem a legigénytelenebb ill legkisebb hibajelenséget produkálo szerkezet.

Szerintem 1.2 vagy 1.4 b corsa tehát C12NZ ill C14Nz az jó választás lehet a 16 szelepeseket én hanyagolnám ,fogyasztásban is jók a 8 szelepesek és motorjuk szinte elnyűhetetlen. :)

De kinek mi a tapasztalata.

Én a bontóból vásárolt alkatrészek ill vásárlók elmondása ill némi tapasztalat után állítom ezt :)

Köszi a véleményt.

Editnek is volt C12NZ, nagyon jó kis gép volt, szerettük, hibátlanul adtuk el 12éves korában...

Akkor ilyen literes szörnyet nem ajánlok neki.

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Ha állandó vendég akarsz lenni nálam a bontóban akkor hajrá !

Félretéve a cinizmust... szerintem az opel szégyene is lehetne ez a tipus ez alatt nem a corsát értem hanem a hajtányát X10XE az egyik legsza.....bb motor a földön.

Kiscit pajkosan bánsz a gázzal és már oda is a vezérműlánc stb ami egy 50-es aztán folyamatosan elromlik a légtömeg mérő, fordszám jeladó stb.

Egy kész hibajelenség az egész nem is beszélve a kávédaráló járásról egyszóval ultra gááááááááááááááááázzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :)

Bocs ha valakit megsértettem de ez van .

Napi tapasztalatok vannak róla

Kimerítő válasz volt, legalább tudom, hogy ha 1X úgy hozza a sors, én sem nevezek be ilyenbe......

Link to comment
Megosztás:

Ma felhívott a barátom, hogy valami gáz van az astrájával...(ex wolfi astra) :)

A hibakódot kiolvasták ami a következő: 0170.

Gondolom ebből senki nem tudja megmondani, hogy mi lehet a gond, de gondoltam beírom, hátha... :)

Valami szerelőt tudtok ajánlani? Igaz az autó Ercsiben van, de ott a környéken, nem nagyon tudják megmondani mi a baja a gépezetnek... :)

Dunaújvárosban (Ercsitől kb. 30km) tudok egy szakembert aki opelekkel foglalkozik és ért is hozá.

Link to comment
Megosztás:

Na ideértem én is.

Feri az én sasomban Angel Eye van (klikk) de nem fekete.

Coupé astrájában gyári fekete van ahogy Losi is írta.

A kettő fényerejéről, és megbízhatóságáról megoszlanak a vélemények.

Coupénál nem vált be (szerintem kifogott egy rosszat) de nálam, Losinál, és még pár embernél az a tapasztalat, hogy jobban világít a gyárinál.

A gyári fekete hátteressel nincs tapasztalatom, de a fekete szín mint olyan, elég sok fényt elnyel (ettől még lehet jó)

A fekete, és a tükrös háttérrel is azt kell megnézni, hogy az autóhoz mennyire passzol. Én világos kocsira nem tennék sötétet, és fordítva.

Mártinak Boldog Szülinapot!

Link to comment
Megosztás:

Na ideértem én is.

Feri az én sasomban Angel Eye van (klikk) de nem fekete.

Coupé astrájában gyári fekete van ahogy Losi is írta.

A kettő fényerejéről, és megbízhatóságáról megoszlanak a vélemények.

Coupénál nem vált be (szerintem kifogott egy rosszat) de nálam, Losinál, és még pár embernél az a tapasztalat, hogy jobban világít a gyárinál.

A gyári fekete hátteressel nincs tapasztalatom, de a fekete szín mint olyan, elég sok fényt elnyel (ettől még lehet jó)

A fekete, és a tükrös háttérrel is azt kell megnézni, hogy az autóhoz mennyire passzol. Én világos kocsira nem tennék sötétet, és fordítva.

Mártinak Boldog Szülinapot!

Ok!

Ez elég konkrétnak látszik angyalka :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg közben beszéltem Kiskaszával, megnézte is kiprószálta az Irmschert.Nincs semmi baja, csak ami rossz lehet rajta, az rossz is.

Kéket füstöl a motor, cserés a kuplung, nem működik a klíma, nem működnek az elektromos ablakok, cserés a 2 féltengelycsukló.......és még ki tudja mit lehetne találni rajta.Szal inkább otthagyta.

Ja igen.Hervadt a 2 hátsó sárvédőív, festeni kell az első és a hátsó lököst........

Szal ilyen laza 400K-t még rá lehetne tolni, hogy piaci áránál legyen, és megérje megvenni.........

Link to comment
Megosztás:

Lehet megvan még itt Debrecenben az a C20XE caraván, és az jobbnak tűnt, mit amiket itt most leírtál Wolfi!

Meglessem, hogy megvan-e még?

Köszi Maci, de amíg Veki van, addig nem kell.S, nem hívott még senki sem, hogy megnézné/venné és vinné.....Gyanítom, nem is fognak.Majd szépen lejár a hiretés, és minden megy tovább.Ebben az országban nem a jó műszaki állapotú, hanem a szép fényes autóknak van létjogosultsága.....Sajnos. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.