Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

adok munkát, fel kell ásni és be kell trágyázni a kertet nem nagy... meg lehetne lerakni a térkövet :)

szóval dolog az van. Ma kitakarítottam a szamócát, előkészítettem a virágoskertet, és a sziklakert környéke is elkészült :)

De építeni kelle a 3. garázst a Toyotának.

Jópénzért mindent! :)

Link to comment
Megosztás:

Hy Losi!

Más téma ...

Honnan lehetne beszerezni olyan lámpát mint a sárga gsi kombi astrában van elöl? HA jól láttam akkor angyali szem... smile.gif)

Spec.lámpa, autósboltban rendelhető, de murvadrága.........Állítólag egy időben a GSi-k gyárija is ilyesmi volt.......állítólag......

Link to comment
Megosztás:

Ebként végre, nagy nehezen haza értünk anyuméktól.A 2 lányom kriminális volt amit művelt.A kicsi nem akart az ülésben maradni, a nagynak meg persze, hogy hányingere volt, ami érdekes módon amikor előre ült, rövid időn belül elmúlt.Ezen okok miatt nem is mertem 80nál többel meni, ami sok idióta bugris p@rasztot zavart.Persze nekiláttak villogni, aztán mikor kiraktam az irányjelzőm. szépen elmentek.Én meg szépen rátoltam a távolságit, ami a kedves villogó arcát beleégette az első szélvédőbe.Villogjon a jóanyjának.Ha meg nem ismeri az utat, és nem tudja, hogy hol lehet megelőzni biztonságosan valakit, akkor maradjon le, és várja meg az egyenes, jól belátható útszakaszt.

Mi a faxért fáj v.kinek, ha az előtte menő nem akar 90nel menni?

Egy dáliás is rápacsált.Az Auchan elé érve kivágódott mellém a külsőbe, hogy majd jól elém kerül, de rábaltázott, mert én is viszatoltam 1t, aztán lepadlóztam a Vekit, szal nyugodtan bekanyarodhatott az Auchan parkolójába......Mer' nem fért be elém.....

Öszeségében remek kis utunk volt....... :)

Link to comment
Megosztás:

Ebként végre, nagy nehezen haza értünk anyuméktól.A 2 lányom kriminális volt amit művelt.A kicsi nem akart az ülésben maradni, a nagynak meg persze, hogy hányingere volt, ami érdekes módon amikor előre ült, rövid időn belül elmúlt.Ezen okok miatt nem is mertem 80nál többel meni, ami sok idióta bugris p@rasztot zavart.Persze nekiláttak villogni, aztán mikor kiraktam az irányjelzőm. szépen elmentek.Én meg szépen rátoltam a távolságit, ami a kedves villogó arcát beleégette az első szélvédőbe.Villogjon a jóanyjának.Ha meg nem ismeri az utat, és nem tudja, hogy hol lehet megelőzni biztonságosan valakit, akkor maradjon le, és várja meg az egyenes, jól belátható útszakaszt.

Mi a faxért fáj v.kinek, ha az előtte menő nem akar 90nel menni?

Egy dáliás is rápacsált.Az Auchan elé érve kivágódott mellém a külsőbe, hogy majd jól elém kerül, de rábaltázott, mert én is viszatoltam 1t, aztán lepadlóztam a Vekit, szal nyugodtan bekanyarodhatott az Auchan parkolójába......Mer' nem fért be elém.....

Öszeségében remek kis utunk volt....... :)

Én kb egy hete jártam így ; mentem kifele este Jakabszállásra és egy majom toyotást megelőztem erre rámlökte a fényszorót én is villogtam neki egyet eredmény semmi...

Következő pillanatban nyomtam 130-ról seggemben a toyotával egy satuféket :)

Mondanom sem kell a fényszorózás megszünt követési távolság be lett tartva stb .., :)

Link to comment
Megosztás:

Lámpával kapcsolatban az volna nekem a lényeg hogy projektoros legyen mert xenont dobnék bele szerintem.

Találtam én is kb 35-50 közt mozog az ára ha azt számolom hogy gyári első lámpa kb 13-18 közt mozog/db + index 2500ft /db akkor már nem is olyan gáz az angel eye lámpa :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Írnátok erről a gépről véleményt:

Opel Corsa

Apámnak kellene valami gép és unokatesóm barátja ajánlotta ezt.

Mindenféle kritika jöhet!

Köszi

Peti

Hy!

Ha állandó vendég akarsz lenni nálam a bontóban akkor hajrá !

Félretéve a cinizmust... szerintem az opel szégyene is lehetne ez a tipus ez alatt nem a corsát értem hanem a hajtányát X10XE az egyik legsza.....bb motor a földön.

Kiscit pajkosan bánsz a gázzal és már oda is a vezérműlánc stb ami egy 50-es aztán folyamatosan elromlik a légtömeg mérő, fordszám jeladó stb.

Egy kész hibajelenség az egész nem is beszélve a kávédaráló járásról egyszóval ultra gááááááááááááááááázzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :)

Bocs ha valakit megsértettem de ez van .

Napi tapasztalatok vannak róla

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Írnátok erről a gépről véleményt:

Opel Corsa

Apámnak kellene valami gép és unokatesóm barátja ajánlotta ezt.

Kb mibe kerülne az első szervizelése? Láncot kellene cserélni?

Mindenféle kritika jöhet!

Köszi

Peti

Ha corsára vadásztok akkor csak is 4 hengerest ill 8 szelepes technika szerintem a legigénytelenebb ill legkisebb hibajelenséget produkálo szerkezet.

Szerintem 1.2 vagy 1.4 b corsa tehát C12NZ ill C14Nz az jó választás lehet a 16 szelepeseket én hanyagolnám ,fogyasztásban is jók a 8 szelepesek és motorjuk szinte elnyűhetetlen. :)

De kinek mi a tapasztalata.

Én a bontóból vásárolt alkatrészek ill vásárlók elmondása ill némi tapasztalat után állítom ezt :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.