Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Udinál holnap reggel meglesz a cucc és ki kell fizetni.

Sajnálattal értesültem az eddigi minimális összefogásról.

Úgy gondolom tudunk többet is tenni. Ha valaki tud még utalni, kérem tegye meg, Udi szálma száma nekem is megvan, átküldöm püben ha kéritek.

Én megyek pestre holnap délelőtt, ha nem megy az utalás, nekem is ide lehet adni a rávalót.

Udival találkozom holnap pesten. Ha nem jön össze az összeg, megígértem neki, hogy kipótolom.

Ennek ellenére szeretném ha összedobnánk, esetleg az idei szekciópénz terhére is mehet a dolog--->JOEE???

Link to comment
Megosztás:

Udinál holnap reggel meglesz a cucc és ki kell fizetni.

Sajnálattal értesültem az eddigi minimális összefogásról.

Úgy gondolom tudunk többet is tenni. Ha valaki tud még utalni, kérem tegye meg, Udi szálma száma nekem is megvan, átküldöm püben ha kéritek.

Én megyek pestre holnap délelőtt, ha nem megy az utalás, nekem is ide lehet adni a rávalót.

Udival találkozom holnap pesten. Ha nem jön össze az összeg, megígértem neki, hogy kipótolom.

Ennek ellenére szeretném ha összedobnánk, esetleg az idei szekciópénz terhére is mehet a dolog--->JOEE???

Hát nemtom, ebben nem nekem kéne dönteni szerintem.

Véleményem szerint igazságtalan a többiekkel szemben, de ezt nem nekem kell megitélni.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

A csóka utcán nem találtam boltot, találtam viszont egy opelbontót (kapcsoló 3000). Az apeh-val szemben van a Rádi autósbolt. Esetleg erre gondoltál? Végülis majdnem ott van. A lámpát a meteornál rendeltem meg, mert kapok a cég után kedvezményt. Pénteken megyek érte, meg a kapcsolóért (ami bármelyik boltban "csak gyári van, és 12000")

Viszont sikerült végre befejezni a tolatóradaros projektet :)

(Alakul a fedélzeti szgép projekt is, most már képes felismerni ha mobilról felhívom, és aszerint reagál rá. Következő lépésként megépítem az erősáramú részét, majd jöhet a színes szagos látványos: monitor, telefon kihangosítás, stb :) Érdekel egyébként valakit hogy hogyan alakul a dolog, vagy hagyjam a híradót a csudába?)

Link to comment
Megosztás:

Aki megígérte, hogy beszáll, sztem tegye meg, amit meg kell tenni.De akkor is fenmarad 10e.Ezt lehetne a sexciópénzből is.

Asszem Dini akart csak 5 pénzzel beszállni a porjektbe, de gyanítom, hogy Bazsi ennél többet tett már érte.Én ezért is mondtam, hogy 10e. részemről okés a dolog.Elég dokszor raboltam már Bazsi drága idejét, és cserébe csak féktisztítót vittem, mert soha egy szóval sem mondta, hogy akkor fizessek ennyi v. annyi pénzt.S, én egyáltalán nem akartam és a továbbiakban sem akarok visszaélni a bizalmával.Ill. ha gondom van, továbbra is szeretnék hozzá kimenni.

Szal Dini is tolja meg még 5e.-rel amit kell, fenmaradó 10e.-t pedig vagy dobjuk össze.........vagy mittomén...... :)

Aki pedig névlegesen beszállt:

-Udi

-Gepárd

-Johnny

-Tomi023

-Dini (+5e.)

-ww

Tudtommal.......

Link to comment
Megosztás:

-Udi

-Gepárd

-Johnny

-Tomi023

-Dini (+5e.)

-ww

-Morgó

Beszéltem Morgóval,hétfőn ad bele ő is 10E-t,akkor kap fizut.

Megmondom őszintén,ha kell még adok 10E-t,magasívben szarok a pénzre,ha ez kell ahhoz,hogy örömet tudjak szerezni a Barátomnak!Ez nem mártírkodás,aki nem így érzi,az nézzen magában elég mélyen.

Link to comment
Megosztás:

milyen projektről is van a szó?

Sokan jártunk ki kisebb-nagyobb javítások erejéig Bazsihoz.Mivel jött a névnapja, azon eszeltünk, hogy esetleg venni kellene neki v.mit.Ekkor Udi javasolta, hogy Bazsi álma egy tempomat a Vivaróba.Igaz, hogy áfa nélkül 70e.ft, de talán kellő viszonzás lenne részünkről azért a sok segítségért, amittőle kaptunk.

Tehát összekötjük a kellemest a hasznossal.

Beszéltem Morgóval,hétfőn ad bele ő is 10E-t,akkor kap fizut.

Megmondom őszintén,ha kell még adok 10E-t,magasívben szarok a pénzre,ha ez kell ahhoz,hogy örömet tudjak szerezni a Barátomnak!Ez nem mártírkodás,aki nem így érzi,az nézzen magában elég mélyen.

Akkor szépen lassan meg is leszünk.....

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Úgy fest hogy megvettem astrát igaz nem annyiért amit gondoltam...

De ha nem mész ez miatt ölre velem egyenlőre pihentetem az eladást.

Ok ; egyszerű; Nagyon állat a gép, és persze tele van a tö...m az audival így lehet hogy egyenlőre meg is tartom sk használatra..

De lehet tok neked egy másikat.... :)

Nem fogok ölre menni! :) S, milyen is az a másik?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.