Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A Suzi tényleg elmegy minden okosság nélkül E 85-tel ?

Lehet ha ilyen nagy a kereslet a Suzira azt kéne megtartani, és eladni a felújított F Astrát.... :lol:

Miket beszélek......ragályos ez az autócseremizéria..... :) :) :)

Azt mondja Udi.

Mutatott is egy cikket a neten. Ott azt irtak, hogy mar 25000km-ert ment el egy 1.3-as 97-es szuzi E85-tel.

Szerinte ki kellene probalni, de nem merem :D

Bar veszitenivalom nem sok van.

Meg amugy is ott a kamrában a pótmotor :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hallom Johnny, hogy van egy újabb hebrákolni való vas. :) Kösz mindent mégegyszer!

Mondjuk azt elfelejtettem mondani az öcskösnek, hogyha Demóval találkozna, akkor tapassza le a fülét, és csináljon úgy, mint a Raifaisen reklámban (papapapapapapa), különben az asszony kellemes kis 1.4-es Corsájából hamar egy aszfaltszaggató 2.0 lehet. :)

Link to comment
Megosztás:

Azt mondja Udi.

Mutatott is egy cikket a neten. Ott azt irtak, hogy mar 25000km-ert ment el egy 1.3-as 97-es szuzi E85-tel.

Szerinte ki kellene probalni, de nem merem :)

Bar veszitenivalom nem sok van.

Meg amugy is ott a kamrában a pótmotor :)

Első körből érdemes lenne fele/fele arányban keerni, hogy hogy viselkedik.Ha nincs vele gáz, nincs motorkontrol lámpa, akkor mehet bele direktben is.

Az E85-nek annyi a lényege, hogy adott bfecskendezéses időn belül többre van szüksége belőle a motornak.Nem old ki semmit, nem vág haza semmit.CSak a tiszta Etanol károsítja a motort/környezetét.

Link to comment
Megosztás:

Ez az E 85 engem is érdekelne. Mit jelent ez: "az E-85 jelű üzemanyagot csak külön erre a célra épített, FlexiFuel vagy BioPower jelzésű autók képesek használni." Idézet innen: http://www.zoldtech.hu/cikkek/20070903-tesco-bioetanol

CorsaB '97 -es 1.4 -es benzines suhanóba menne. Épp tegnap rágtam le a saját hajam, hogy 300-ért kell tankolni. :)

Mi ez a flexi cucc? Mennyibe fájna az átállás, és honnan lehet szerezni ilyen "toroköblögetőt" ?

u.i.: Jót röhögtem a szegénységjelzőn. Nekem olyan nincs is! Szinte mindig a műszer bal oldalán fekszik a mutató, pár miliméterrel a piros sáv felett. Izzóm már régen nincs ott, helyette egy kis füstös üvegburácska (odakormolta magát :)

Link to comment
Megosztás:

Ez az E 85 engem is érdekelne. Mit jelent ez: "az E-85 jelű üzemanyagot csak külön erre a célra épített, FlexiFuel vagy BioPower jelzésű autók képesek használni." Idézet innen: http://www.zoldtech.hu/cikkek/20070903-tesco-bioetanol

CorsaB '97 -es 1.4 -es benzines suhanóba menne. Épp tegnap rágtam le a saját hajam, hogy 300-ért kell tankolni. :)

Mi ez a flexi cucc? Mennyibe fájna az átállás, és honnan lehet szerezni ilyen "toroköblögetőt" ?

u.i.: Jót röhögtem a szegénységjelzőn. Nekem olyan nincs is! Szinte mindig a műszer bal oldalán fekszik a mutató, pár miliméterrel a piros sáv felett. Izzóm már régen nincs ott, helyette egy kis füstös üvegburácska (odakormolta magát :)

Vedd fel a kapcsot Udival.2 lehetőség van, az egyik a HunFlex, a másik pedig a FlexTek.Előbbi 40e.ft, utóbbi 58e.ft.A drágábbik kiforrottabb, finomabb technika.

E85-t pedig a Budai kapunál lévő OiL benyakúton lehet tankolni.Viszont nem tudom, hogy C14NZ-be hogyan lehet, ill. bele lehet-e egyáltalán tenni.

Amúgy 20%-ban hozzá keverheted a benyához is, attól még nem lesz baja a kisgépnek.

Link to comment
Megosztás:

Hallom Johnny, hogy van egy újabb hebrákolni való vas. :) Kösz mindent mégegyszer!

Mondjuk azt elfelejtettem mondani az öcskösnek, hogyha Demóval találkozna, akkor tapassza le a fülét, és csináljon úgy, mint a Raifaisen reklámban (papapapapapapa), különben az asszony kellemes kis 1.4-es Corsájából hamar egy aszfaltszaggató 2.0 lehet. :)

Drága Szesztestvérem,neked bármikor bármit! :)

Jó lenne már összeülni egy sör melett dumálni.

Link to comment
Megosztás:

Kellene nekem egy kis segítség:

kellene 4 db kilincsrugó

meg váltószoknyát ha valaki tudna, és ha nem túl drága akkor az is kellene.

Illetve a B Corsa középkonzolba milyen égők valók, és mennyi?

A szétszedésnek már utánanéztem...

Link to comment
Megosztás:

Kellene nekem egy kis segítség:

kellene 4 db kilincsrugó

meg váltószoknyát ha valaki tudna, és ha nem túl drága akkor az is kellene.

Illetve a B Corsa középkonzolba milyen égők valók, és mennyi?

A szétszedésnek már utánanéztem...

Kilincsrugót szerintem Tomi tud,ha még él a forrása.

Izzók pedig szerintem ua mint az astrában.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.