Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

jobb ha te sem :)

a barátságunk úgy is többet ér, csak ne bszogass

Én azt mondom,hogy nem kell erőltetni a tormási féle szervízt,aki akarja vigye oda,de te is tudod,hogy Bazsin kivül nem sok megbízható szerelő dolgozik ott.

Ha gondolod csináld,de ne várd,hogy mindeki oda hordja majd a gépsast.

Az anyag beszerzés pedig...nem a boltokkal van a baj.Szerintem kicsit el is vagyunk kényesztetve,más városokban nincs ennyi választék.

Azért arra kiváncsi lennék mikor nyitná ki nekem a tormási a boltot vasárnap délután SOS-ben! :)

Link to comment
Megosztás:

Én azt mondom,hogy nem kell erőltetni a tormási féle szervízt,aki akarja vigye oda,de te is tudod,hogy Bazsin kivül nem sok megbízható szerelő dolgozik ott.

Ha gondolod csináld,de ne várd,hogy mindeki oda hordja majd a gépsast.

Az anyag beszerzés pedig...nem a boltokkal van a baj.Szerintem kicsit el is vagyunk kényesztetve,más városokban nincs ennyi választék.

Azért arra kiváncsi lennék mikor nyitná ki nekem a tormási a boltot vasárnap délután SOS-ben! :)

Most egyet kell értsek Veled.

Szerintem nem tudnának akkor kedvezményt adni, hogy oda vigyük a gépet szervízbe...

Főleg én, amikor csak néznek, hogy milyen autóhoz is keresek esetleg náluk valami alkatrészt... :)

Az árakról meg nem is beszélve... :)

Link to comment
Megosztás:

Megvettük...

Anyuéknak vettünk egy B Corsát, 93 as 1.2 es fehér, 2010 7. hóig műszaki. Kicsi csinálgatnivalók vannak rajta, kellene majd 4 kilincsrugó is, meg összeszedjük holnap, hogy miminden, aztán ha valaki elhozná nekem Kaszáéktól akkor pénteken ellépnék érte.

egyébként 360 000 lett az alku vége.

Cserés a válókulissza szimering, a szelepdekni tömítés, a 4 gumi, a km óra spirál /u.gy. lett beletéve és félelmetes hogy mit művel ugrál a mutató + zakatol/ a jobb első ajtó kilincs /valaki fel akarta törni/, kis rohadás a váznyúlványon a kerék mögött /Corsa betegség/, kipuffot kell megigazítani mert valahova odaverődik, meg valami kell a lámpájához is mert alulról semmi nem rögzíti, csak a 2 felső fül, nem tudom mi hiányozhat onnan.

Első ránézésre ennyi.

Na igen! :)

Szigetszentmiklós......

Khmmmm.... Ma ott is voltunk, előbb is szóllhattál volna...

Link to comment
Megosztás:

Méghogy nekem volt sz@r évvégém:

Karotta blogjából:

Még szerencse, hogy amúgy sincs se gumim, se felnim driftelni, mert ugye mindet ellopták januárban. Augusztusban meg a motoromat. Júniusban a tárcám az irataimmal. Márciusban a számítógépem a lakásomból. Ilyenkor örülök, hogy a traffipax mögé mindig jut rendőr. Elnézést a méltatlan populizmusért.
Link to comment
Megosztás:

Ma kint voltam ezen az "autópiacnak " nevezett helyen......hát siralmas... :)

Ha 100-ezerért raktam volna ki sem kelt volna el.... :)

Csak nézelődők meg a " kissebség".... :)

Olykor én is voltam kint, de csak kidobott pénz volt.Talán egyetlen autómat adtam el ott, az egy Fiesta volt, még 84'-ből.De semmi több.Ha a Swiftinek keresel gazdit, akkor tedd be egy autókerbe.Hamarabb elmegy majd.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Peti ma akart kimenni a halasi autóvásárba, az emlyített szuzukiért (remélem, sikerül rávenni sz öreget, hogy Pajáét vegyük meg!!), de lebeszéltem. Annak idején a Pandát többször is kivittem, tapasztalat: kisebbség széthuklloptt verdákkal, alkoholisták, mindenki azt hiszi, 2 fillérért adjuk az autókat.... Nem sok kelt el a végén, még érdeklődő se volt sok.

Paja, ha írnál egy-két sort az autóról....?

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem sokat tököltél! :) Mondjuk ha korekt darab volt, nem is szabad..........lásd 2korábbi példa......

megnéztem a fiktíveket is, az egyik elkelt, a másik órája mutatott 186 ezret, míg a motortérben az olajcserematrica 330 ezerre figyelmeztet :)

de a motor öccre ugrott és remek hangja volt.

ebbe van 220e de talán valósabb mint a 186 :)

Link to comment
Megosztás:

Ma lecseréltem én is az olajat.Hát az Agip 8000 után is elég jó maradt,nem volt pisi jellege.

Jobbos féltengelyt szét kell szednem majd,a külső gumiharang nem oda való,belső felén nyomja ki a grafitos zsírt.

Viszont tegnap már pillogott a szegénység jelző.Az OMV-nél tankoltam 3E-ért.Csabi szerint az ottani anyagot szlovákiából hozzák.Valahogy fura,de még olajcsere előtt is csendesebb lett tőle és picit jobban is ugrik.

290 a gazoil náluk,amíg a forrásom müszakiztatja a gépét,ott fogok tankolni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.