Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

de én hiába tépem a számat.

Meg minek az egységet összekovácsolni, ha mindenki a saját útját járja?

Minek küzdjek a csapat érdekeiért ha egyáltalán nem akartok élni a lehetőségeinkel.

Inkább össze-vissza vásárolunk, pedig a gyárit is megkaphatnánk olcsón.

Ott van a Bolha esete Johnnynak, szakadjak meg ha nem kaptuk volna meg olcsóbban a Tormásiban de a Karcsi adott 10 %-ot hurrá!

Nem a % mértéke számít, hanem az hogy mennyit kell kifizetned!

Tudom, hogy Paja intézte a fékemet két éve és igen szép kedvezményt kaptam, ezt nem felejtettem el, de hiszem, ha következetesen élünk, jobb lehet (olcsóbb).

és a számla kérdés sem mindegy. van ott még egy áfa is :)

Link to comment
Megosztás:

Kész lett már? Sikerült összepakolni? :)

Kedden fognak neki, eddig szaladgáltam az anyag után, hf. javítás stb...

"Inkább össze-vissza vásárolunk, pedig a gyárit is megkaphatnánk olcsón."

És nem a legolcsóbb cuccokat vettem ! lehetőleg gyári minőséget vettem mindenből ! :)

Link to comment
Megosztás:

de én hiába tépem a számat.

Meg minek az egységet összekovácsolni, ha mindenki a saját útját járja?

Minek küzdjek a csapat érdekeiért ha egyáltalán nem akartok élni a lehetőségeinkel.

Inkább össze-vissza vásárolunk, pedig a gyárit is megkaphatnánk olcsón.

Ott van a Bolha esete Johnnynak, szakadjak meg ha nem kaptuk volna meg olcsóbban a Tormásiban de a Karcsi adott 10 %-ot hurrá!

Nem a % mértéke számít, hanem az hogy mennyit kell kifizetned!

Tudom, hogy Paja intézte a fékemet két éve és igen szép kedvezményt kaptam, ezt nem felejtettem el, de hiszem, ha következetesen élünk, jobb lehet (olcsóbb).

és a számla kérdés sem mindegy. van ott még egy áfa is :)

Egyrészt én még semmi jót nem láttam abból,hogy neked hordom a számlákat,másrészt a tormási elmehet a ¶csába.A balesetnél tanúsított hozzáállásuk nekem örökre elvette a kedvem attól,hogy egyetlen csavart is náluk vegyek,vagy bármit velük csináltassak meg.

Arról nem is beszélve,hogy amikor Bazsinál bent vagyok,látom micsoda kedvvel dolgoznak ott a szerelők,mennyire vannak jól megfizetve stb stb nem adnám nyugodtan a kezükbe a gépem.

Link to comment
Megosztás:

Johnny te meg amúgy is renitens vagy :) én sem kaptam tőled pénzt a hiphopműszakira ugye?

Majd meglátjuk neked,hogy állna a szád,ha bemész majd és elhajtanak.Több szempont miatt sem fogom nyalni a tormási seggét!

A hiphop müszaki témát meg jobb,ha nem feszegeted,nincs kedvem összebalhézni emaitt,bőven tudnék mit az orrod alá dörgölni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.