Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na, kezdek kivi lenni, ki is ez... :D

Mostanában úgyis bekostólgatnak... a héten volt már, micsu 3000GT, Pajeró(a nagyobb fajtából)... :lol:

Szerintem 1 kis punytó sem lenne nagyobb kihívás... :) :)

Este bemegyünk a GSi-vel és megkeressük!Tuti bent lesz 9-10 körül! :)

Link to comment
Megosztás:

Johnny, azt hiszem te nem barátkoztál meg soha a Trabi váltóval, jól emlékszem? Pedig nézd meg, milyen villám gyorsan lehet vele váltani! :D 0-100 Km/h 46s enyhe lejtőn, hátszélben. :) Azért ennél az enyém lényegesen jobban ment .:)

Nekem nem volt vele bajom,az egész autóval inkább! :lol:

Nem rossz,A-ból B-be jó autó,de akkor jösz rá csak,hogy milyen jó kocsid is van valójában! :)

Link to comment
Megosztás:

Volt élet bent, de tele volt "birodalmi cirkálóval" a körút... :) ígyhát, inkább nem puntóztunk... :)

Mentem 2 kört, de csak úgy szétnézősdiből... :lol:

Meglestük mi is, hogy Renit hol büntették meg szabálytalan parkolásért, és sajna jogos :D

Elég érdekesen van megoldva az az utca parkolásügyileg.

Hazafelejövet láttam a Puntos kisasszonyt :)

Link to comment
Megosztás:

Volt élet bent, de tele volt "birodalmi cirkálóval" a körút... :) ígyhát, inkább nem puntóztunk... :)

Mentem 2 kört, de csak úgy szétnézősdiből... :)

Johnny mesélte, hogy Karlót is megszabták a rendőrök mert gyorsan ment......Meg fóliázott volt a gépe.......meg nem volt még kötelezőt igazoló papírosa....5 pénz volt.

Link to comment
Megosztás:

1.4T egyenesben királyság, de kanyarban orrtolós, mint minden nagymocis kisautó.Mondjuk ha tennének alá egy normális futóművet.....

Nebáncsátok az 1.4 túrót. Nekem volt Punto GT-m, még a régifajta, 98-ban. Ha rendesen leteszed Konival, nem tol az semmit semerre, csak megy, mint a b@rom. :)

Mnimális tuninggal az enyém kb. 150-160 ló lehetett - igaz, sokkal jobban ment, mint én vezetni tudtam, szóval béke poraira... :) :D :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.